Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Máj , 2024, 03:02:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Workshop v Made  (Prečítané 1383 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« kedy: 01. December , 2009, 20:20:16 »

Zajtra o 14tej je v Made na medenej chlapik menom Ralf Jung od digitechu a bude predvadzat srandicky, tak ak mate naladu, dobehnite. Uvidime, co to za junaka  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 01. December , 2009, 20:21:10 »

Pridem :). David uz je v robote?
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 01. December , 2009, 20:23:17 »

Ahoj, nie,  je chory uz druhy tyzden, dost ho to zlozilo . Inak tie pruziny zatial nemame, ale ak to neponahla, tak sa urcite dockas  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 01. December , 2009, 20:36:48 »

skoda ze sa taketo veci nedeju co ja viem v sobotu doobeda alebo tak.. aj ked.. asi je logicke ze je to pocas otvaracich hodin v made.. kedy moze dojst asi fakt len Semish  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #4 kedy: 02. December , 2009, 13:17:11 »

hm, zeby som siel? mam to po ceste domov.  :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #5 kedy: 02. December , 2009, 16:36:05 »

No velmi slusne skladby mal typek pripravene. Radost pocuvat. Skoda, ze ta RP1000 nevie prepinat kanaly na hlave. To by bola potom takmer dokonala vec.  Zdravíčko
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #6 kedy: 02. December , 2009, 16:55:27 »

no a ako to hra? inak konecne dalsi multak, ktory umoznuje zapojenie pred aparat a do slucky zaroven, podobne ako g system, preto ma to zaujima
Zaznamenané

stoka!
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 02. December , 2009, 16:58:21 »

neska musel mat Ralfik perny den behal po vsetkych shopoch v CR a SR, skoro sade na to bola reklama :-)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 02. December , 2009, 17:07:57 »

tiez ma zaujima kvalita zvukov a hlavne ci sa da vypnut amp modeling a vyuzivat iba modulacie.. zatial nie je na trhu nic od digitechu co by ma kedy presvedcilo o kvalite ich vyrobkov.. (a hlavne.. dobry vyrobok sa preda aj sam Žmurk )
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #9 kedy: 02. December , 2009, 17:21:00 »

No on s tym hral priamo do mixu tusim - cize skreslenia neboli naposranie, ale stale omnoho omnoho lepsie ako na starsich digitechoch. Vravel, ze ten rackovy multak GSP 1101 je prakticky to iste ako RP1000 len to ma este o chlp lepsie prevodniky. K lampovym hlavam je skor urceny ten GSP.
A ten novy delay - time bender mi prisiel ako vacsia pecka ako RP1000. Plna rit delayov, od analogoveho (nevim teraz ci to nebola len simulacia analogoveho charakteru) az po dajaky harmonizovany delay (da sa to nastavit aj tak, aby to fungovalo cisto ako harmonizer), ktory teda mna osobne uplne dostal. Da sa do tej masinky este nahrat az tusim 27 sekundovy loop. Fakt podarena vecicka.

...a musim sa priznat ze najviac ma ale asi zaujala skor gitara znacky Siggi (pouziva smolski napr.), na ktoru hral. Nieco podobne ako toto
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 17:26:58 od Misko » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #10 kedy: 02. December , 2009, 17:24:22 »

tiez ma zaujima kvalita zvukov a hlavne ci sa da vypnut amp modeling a vyuzivat iba modulacie.. zatial nie je na trhu nic od digitechu co by ma kedy presvedcilo o kvalite ich vyrobkov.. (a hlavne.. dobry vyrobok sa preda aj sam Žmurk )
praveze sa da vypnut amp modeling a aj routing je tak spravney, ze si mozes urcit co mas pred preampom a co po....ale nevie to prepinat kanaly. GSP 1101 je ako keby rackova verzia tohto.
No mne osobne znela aj RP100 na doma s kombom uplne v pohode a funguje od roku 2001 asi aj este doteraz dalsiemu majitelovi.  :)

A ze dobry vyrobok sa preda aj sam je podla mna absolutne totalny nezmysel, ale tak to je uz skor profesionalna/studijna deformacia.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 17:25:44 od Misko » Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 02. December , 2009, 20:23:55 »

tiez ma zaujima kvalita zvukov a hlavne ci sa da vypnut amp modeling a vyuzivat iba modulacie.. zatial nie je na trhu nic od digitechu co by ma kedy presvedcilo o kvalite ich vyrobkov.. (a hlavne.. dobry vyrobok sa preda aj sam Žmurk )


Da sa vypnut amp mod. a vyuzivat vsetko ostatne, ci uz pred aparatom alebo v slucke, da sa vsetko navolit. Amp mod. sa mi az tak nepozdaval, ale tak ide  aj  o to ako to je nastavene, cez aky mix, do akych boxov atd. Mozno by sa dalo vymackat pouzitelny zvuk.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 02. December , 2009, 20:25:43 »

Najlepsie je samozrejme vyskusat si vsetko osobne, lebo kazdy si najde zvuk ktory je jemu vyhovujuci.


Ale bolo prijemne.. Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 02. December , 2009, 23:17:16 »

Dakujem za dobru akciu, bolo to fajn. Dokonca som dnes aj zmenil nazor na produkty firmy Digitech :). Tato masinka je naozaj vyborna (vo svojej cenovej kategorii), kazdemu to odporucam aspon vyskusat.
A Ralf je uplne pohodovy typek (kecali sme spolu este dve hodiny po workshope :) ) a vyborny gitarista (spominal mi ze hraval napr aj s Ronnie James Diom).
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.