Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 16:41:34
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ritchie Blackmore  (Prečítané 68326 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #180 kedy: 06. September , 2013, 15:04:24 »

také jednoduché to nebude.. viacerí sa to pokúšali spraviť a nerobilo im to to čo Dawkovi.

cize 300 dolarov je pre teba opodstatnena suma ?
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #181 kedy: 06. September , 2013, 18:18:26 »

cize 300 dolarov je pre teba opodstatnena suma ?

tak zamýšlam sa častokrát nad tou sumou - ale zas keď si zoberiem, že chlapík to robí ručne a robí za rok len max 5 až 6 ks tak neviem... v tej cene je zahrnuté všetko teda nákup súčiastok aj zaslanie domov zo všetkým čo to obnáša plus návod ako to spravne zapoijiť. plu Dawk si niektoré súčiastky vyrába do toho sám a v tom je ten trik - preto to kopírovačom nerobí to čo to má. On sám vyrába k tomu nejakú vecičku.
A viem, že je veľký záujem o MTC, lebo na fóre je na to poradovník a rozchytáva sa to ako teplé rožky.

ale neviem či by som za to toľko dal.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #182 kedy: 06. September , 2013, 18:27:07 »

moj ty ... prirodzenie  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #183 kedy: 06. September , 2013, 18:49:58 »

Krasna ukazka biznisu, uplne dokonala! Studovany (?) chlapik nachytava hlupakov gitaristov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #184 kedy: 06. September , 2013, 18:55:46 »

tak zamýšlam sa častokrát nad tou sumou - ale zas keď si zoberiem, že chlapík to robí ručne a robí za rok len max 5 až 6 ks tak neviem... v tej cene je zahrnuté všetko teda nákup súčiastok aj zaslanie domov zo všetkým čo to obnáša plus návod ako to spravne zapoijiť. plu Dawk si niektoré súčiastky vyrába do toho sám a v tom je ten trik - preto to kopírovačom nerobí to čo to má. On sám vyrába k tomu nejakú vecičku.
A viem, že je veľký záujem o MTC, lebo na fóre je na to poradovník a rozchytáva sa to ako teplé rožky.

Nákup dvoch súčiastok za 10 centov a navinutie cievky za pár minút. Zdá sa, že tá vec má jeden odpor, jeden kondík a jednu cievku...

Krasna ukazka biznisu, uplne dokonala! Studovany (?) chlapik nachytava hlupakov gitaristov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #185 kedy: 06. September , 2013, 22:09:15 »

Krasna ukazka biznisu, uplne dokonala! Studovany (?) chlapik nachytava hlupakov gitaristov.  Bavím sa skvele
Tak neviem, ale chlapík robil pre celý deep puple rôzne módy, ďalej pre sabbath, bruce springsteena atď. Momentálne robí pre manowar takže to asi smelinar neni. Navyše na fóre mal všetky schémy ako robil módy ritchieho plexiny atď. Ľudia mu to ale kradli a začali s tým kupcit.ale robili podvody. Takže určité témy fóra zatvoril.teraz robí na objednávky.  Odpovedá na otázky vo fóre. Bežia súdne spory ohľadom tých krádeží jeho know-how. Tak snáď to odrb asi nebude keď sú s tým ľudia spokojný. Navyše niektorý kúpili narocky ten odrb a porovnávali. Nechytalo sa to na Dawka.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #186 kedy: 06. September , 2013, 22:21:17 »

Tak neviem, ale chlapík robil pre celý deep puple rôzne módy, ďalej pre sabbath, bruce springsteena atď. Momentálne robí pre manowar takže to asi smelinar neni. Navyše na fóre mal všetky schémy ako robil módy ritchieho plexiny atď. Ľudia mu to ale kradli a začali s tým kupcit.ale robili podvody. Takže určité témy fóra zatvoril.teraz robí na objednávky.  Odpovedá na otázky vo fóre. Bežia súdne spory ohľadom tých krádeží jeho know-how. Tak snáď to odrb asi nebude keď sú s tým ľudia spokojný. Navyše niektorý kúpili narocky ten odrb a porovnávali. Nechytalo sa to na Dawka.
Akoze ty si myslis, ze panko vymyslel nieco (absolutne to neber, ze ho urazam alebo cosi podobne), co nikto na svete nevie/nepozna z oblasti elektrotechniky? :) Vsak su to rozne kombinacie suciastok. Navyse existuje tolko modov (hlavne Plexin) a gitarovych vychytavok, ze zacinam mat pocit, ci niektory priemysel spekuluje viac, jak gitaristi.  Bavím sa skvele

Ono vies... marketing funguje. Musis trosku ludi povodit za nos, povytvarat si fiktivne osoby, ktore akoze sa zaujimaju o tvoje dielo (vsak kopec kapiel tak funguje, dokonca o jednej mladej slovenskej viem  Bavím sa skvele ), nakoniec sa vsak musis urazit na svet a az potom sa o teba zacne zaujimat zopar takych nadsencov jak si napr. ty.  Na zdravie!

Ale kazdopadne super. Az bude ten mod "dostupny pre verejnost", tak si ho skusim nadrbat do gitary, kedze casto hravam na jednokanaloch. btw, aj Keeley-ove krabice prv vyzneli jak dokonalost a zaroven jak nieco, co je navzdy zakryte ruskom tajomstva a vidis - nakoniec sa ukazalo, ze ide o vymenu/premenu/zmenu/barsco 5korunovych suciastok, ktore samozrejme hrajuci aktivni gitaristi neriesia (ani ja nerozumiem elektrotechnike, ale som uz opatrny, co sa tvari "vazne"), tak naletia na kazdu "vychytavku za kilo €".
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #187 kedy: 06. September , 2013, 23:01:20 »

este dobre, ze nepouzivam tone potak, aspon som usetril 3 kila za ultimatny tone mod  Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #188 kedy: 07. September , 2013, 09:34:34 »

Akoze ty si myslis, ze panko vymyslel nieco (absolutne to neber, ze ho urazam alebo cosi podobne), co nikto na svete nevie/nepozna z oblasti elektrotechniky? :) Vsak su to rozne kombinacie suciastok. Navyse existuje tolko modov (hlavne Plexin) a gitarovych vychytavok, ze zacinam mat pocit, ci niektory priemysel spekuluje viac, jak gitaristi.  Bavím sa skvele

Ono vies... marketing funguje. Musis trosku ludi povodit za nos, povytvarat si fiktivne osoby, ktore akoze sa zaujimaju o tvoje dielo (vsak kopec kapiel tak funguje, dokonca o jednej mladej slovenskej viem  Bavím sa skvele ), nakoniec sa vsak musis urazit na svet a az potom sa o teba zacne zaujimat zopar takych nadsencov jak si napr. ty.  Na zdravie!

Ale kazdopadne super. Az bude ten mod "dostupny pre verejnost", tak si ho skusim nadrbat do gitary, kedze casto hravam na jednokanaloch. btw, aj Keeley-ove krabice prv vyzneli jak dokonalost a zaroven jak nieco, co je navzdy zakryte ruskom tajomstva a vidis - nakoniec sa ukazalo, ze ide o vymenu/premenu/zmenu/barsco 5korunovych suciastok, ktore samozrejme hrajuci aktivni gitaristi neriesia (ani ja nerozumiem elektrotechnike, ale som uz opatrny, co sa tvari "vazne"), tak naletia na kazdu "vychytavku za kilo €".

http://dawkmods.proboards.com/index.cgi?action=login   ---- tu je forum

http://www.dawksound.com/home.html   ---- oficiálna stránka.

kedže chlapík tam dáva reálne fotky tak asi nebude odrbávať. Navyše on je spomínaný vo viacerých knihách, ktoré som čítal o DP. dalej je o nom kopa vecí nete.

môžeš si spraviť sám obraz. ja tu akože nikoho nepresviedčam. ja len píšem to čo som videl a počul na tom fóre. Okrem toho nadšenec nie som. ja som si nekúpil a ani nemám v pláne kúpiť od neho nič. ale dostal som kopu informácií na tom fóre. Myslím si, že to by musel byť asi dosť psychicky narušený človek keby si vytváral akože ľudí čo majú o neho akože záujem. to snáď nemyslíš vážne  ha ha ha  Bravooo  sú tam ľudia z rôznych krajín sveta. dokonca som sa tam stretol so slovákom nejakým a písali sme si slovensky - keby podvádzal tak by musel ovládať asi mrte jazykov, alebo by musel dobre chápať slovenčine, aby google translator nevyzeral ako google translator...  Žmurk

sam si to pozri
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #189 kedy: 07. September , 2013, 09:36:30 »

chlape, ale ja nehovorim, ze odrbava... do piceeeee  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať ?§!.
Len pisem, ze nevymyslel nic prevratne, co by stalo take peniaze, vratane know-how.
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #190 kedy: 07. September , 2013, 10:43:57 »

 Nechajte ma vydýchať veď nežijeme v dobe Edisona, toto mi príde také že niekto vyskakuje že vymyslel bleskozvod, no a popritom stačilo prejsť cez najbližší kopec a bol videl, že tam už existuje minimálne sto rokov Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #191 kedy: 13. December , 2013, 14:51:55 »

Nechajte ma vydýchať veď nežijeme v dobe Edisona, toto mi príde také že niekto vyskakuje že vymyslel bleskozvod, no a popritom stačilo prejsť cez najbližší kopec a bol videl, že tam už existuje minimálne sto rokov Bavím sa skvele

máš pravdu.

ale nikto nehovorí, že on vymyslel "bleskozvod" (v tomto prípade)  Bavím sa skvele
ja som len hovoril, že Ritchie má presnú predstavu o zvuku tak ako všetci profíci, ktorých poznáme z LP, CD... Oni proste počujú nuansy, ktoré bežný smrteľník nie a tento Dawk mu vedel tieto jeho nároky pretaviť do reality. to je všetko.

 
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #192 kedy: 13. December , 2013, 15:50:40 »

BTW, aby som nebol mimo témy:

mne sa na blackmoreovi strašne páči ako používa pri hre palec ľavej ruky. "Big" Jim Sullivan, ktorý v dávnych časoch dával malé lekcie Ritchie mu povedal, že má na ruku päť prstov a preto by ich mal všetky využívať
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #193 kedy: 18. December , 2013, 12:24:25 »

BTW, aby som nebol mimo témy:

mne sa na blackmoreovi strašne páči ako používa pri hre palec ľavej ruky. "Big" Jim Sullivan, ktorý v dávnych časoch dával malé lekcie Ritchie mu povedal, že má na ruku päť prstov a preto by ich mal všetky využívať
N esuhlasim  videl som gitaristov ktori hraju s 3 prstami a vobec nepouzivaju malicek a hraju jak dabli.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #194 kedy: 18. December , 2013, 12:39:23 »

N esuhlasim  videl som gitaristov ktori hraju s 3 prstami a vobec nepouzivaju malicek a hraju jak dabli.

jj, vsetko je v hlave :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 23 otázok.