Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 23:07:40
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 4 dni a stačilo mi  (Prečítané 9467 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 21. Marec , 2009, 10:10:07 »

je to možne že nič neviem nenarodil som sa ako bohém.....
Ale o gitarách a aparátoch niečo troška viem aj ked je to málo ale stačí mi to ja vždy presadzujem že najlepší je system gitara+kabel+combo nič viac,hm ale mylit sa možema o zahorákoch hmm to si nehaj na niekoho druheho na mna to neskušaj oki..............

myslis jolana + telefonny kabel + tesla music ?
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #31 kedy: 21. Marec , 2009, 10:12:01 »

Gibson-ES 335 +KABEL+Fender Twin Reverb
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 21. Marec , 2009, 10:13:53 »

Gibson-ES 335 +KABEL+Fender Twin Reverb

daj si jolana studio + toceny tel. kabel + tesla disco 100 to je lepsie ma to svojsky zvuk  Bravooo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #33 kedy: 21. Marec , 2009, 10:14:19 »

ja vždy presadzujem že najlepší je system gitara+kabel+combo nič viac,hm ale mylit sa možem
co vyhovuje tebe, nemusi inemu a diskusie zvacsa byvaju a mali by byt o tom, ze sa preberu vsetky mozne alternativy a ich +/- Žmurk
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #34 kedy: 21. Marec , 2009, 10:15:39 »

kedysi to bolo niečo xixixixixxixixixi.
Ked mi otec kupil Jolanu Diamant tak mi ju nechcely dat ani odskúšat len do ruky a zaplatit hm taký bol systemmmmm Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 21. Marec , 2009, 10:15:44 »

Bola to len prirodzená reakcia bohužel

napisal som chalanovi nazor na lacny multiefekt, Tvoja okamzita reakcia bola, ze ty si uz v ten den hral 3 a pol hodiny, nech miesto mudrovania napisem, kolko som v ten den hral ja. aj to bola prirodzena reakcia podla Teba ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #36 kedy: 21. Marec , 2009, 10:16:50 »

Ake chujoviny vas niektorych trapia... v sobotu rano...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Je pravdepodobne logicke, ze cca 16 rocne decko Ti povie na gitaru, ktora +/- nema cenu v DNESNOM hudobnom svete a to nehovorim o cene, do ktorej chces vrazit do tej Jolany..., ze ju rozjeb niekomu o hlavu.
Za 5 litrov som schopny zohnat 10 krat lepsiu gitaru, aj keby si do tej Jolany dal kvalitne snimace, ladiace kluce, atd...atd... Pretoze maloktora gitara Jolana hra dobre.
Ucta, ci neucta... -  o tom sa da tiez polemizovat. Ja mam radsej uctu k ludom, ako k nastroju. Nastroj si vazim, to by som si protirecil, ale nejdem sa posrat z nicoho, co je z dreva a MA TO SLUZIT MNE, nie ja TOMU. :)

A nechapem preco sa pytas na UPGRADE Jolany. Co chces citat? Ze "kup si tam dimarzia a mechaniky grover" ? Vsak asi sam najlepsie budes vediet, co chces, co potrebujes, atd... nie?
To je asi taka otazka: Mam doma Favorit Forman - poradte nieco na vylepsenie Favorita. Osobne by som poradil OKAMZITE dat na strotovisko... Preco? To snad kazdy vie...  Na zdravie!
 Zdravíčko
Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 21. Marec , 2009, 10:19:08 »

kedysi to bolo niečo xixixixixxixixixi.
Ked mi otec kupil Jolanu Diamant tak mi ju nechcely dat ani odskúšat len do ruky a zaplatit hm taký bol systemmmmm Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

btw. nie som fanusik totalne spravnej gramatiky ani profesor slovenskeho jazyka ale za to napisat NECHCELY sa jedine da tak ze tym myslis napr. NECH CELY SYSTEM POZOSTAVA Z BODOV p,q,r, ......
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #38 kedy: 21. Marec , 2009, 10:19:32 »

aj o tom to tady je .................................
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #39 kedy: 21. Marec , 2009, 10:21:15 »

aj o tom to tady je .................................
btw pouzivaj citacie, nech vieme na koho vlastne reagujes Žmurk
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 21. Marec , 2009, 10:22:03 »

s autom je to ine podla mna ... napr. mne je totalne jedno v akom aute si vozim rit mame doma Formana a kym ide je zbytocne menit na nieco ... na co Huh! tak isto sa s nim odtackam ako aj s inym autom ... nastroj je o inom  Na zdravie!
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #41 kedy: 21. Marec , 2009, 10:24:54 »

tiež si myslím, dobrý kus sa mohol vydariť aj pri jolane, socializmus bol na hovno, robilo sa, aby sa robilo, o kvalitu a zmysel práce nešlo
« Posledná zmena: 21. Marec , 2009, 10:29:57 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #42 kedy: 21. Marec , 2009, 10:36:00 »

mne z tohto vsetkeho vychadza to, ze vlastne zakladatel temy si temne nasral do huby a viac menej temu zalozil proti sebe samemu  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.