Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. Máj , 2024, 02:56:30
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: inzeráty  (Prečítané 27183 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 15. Jún , 2010, 15:14:17 »

zacina sa schilovat k zaujimavej situacii, imho by nebolo vobec na skodu zverejnit hierarchiu userov, hlavne co sa administrantov a majitelov tyka, aby useri nemali dojem, ze teraz niekto prisiel a len tak pre srandu si zmyslel, ze ide sa platit za inzeraty :)

zas príspevok k veci..  Bleee

styrioci - poprosím ťa, máš dobré nápady, dávaj ich do placu a neuraz sa, keď niečo nieje podľa tvojich predstáv. Žmurk   Na zdravie!

Majiteľ už bol spomenutý. Ostatné sa nezmenilo, admini sú tí istí, tí majú právomoci rozhodovať o fóre a meniť veci k lepšiemu, veľakrát za podpory upratovačov a VIP, s ktorými sa tiež dosť vecí preberie. A ako je vidno, veľa vecí sa rieši celofórovo. :)  Práve preto, aby tu bola čo najväčšia spokojnosť všetkých userov.  Zdravíčko
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #16 kedy: 15. Jún , 2010, 15:15:55 »

presne tak. akonahle k takemu niecomu dojde tak tomu musi predchadzat takyto zoznam.. lebo ja sam som obcas na vjetvy neeviem kto je admin,kto je estebak a kto je majitel..

suhlas, ja to sice viem a je to aj v uzivateloch - hodnosti, ale uceleny zoznam s vyznamom - moderator, admin, cojaviem vip...nech ludia vedia a nepisu mi aby som nieco zmazau  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 15. Jún , 2010, 15:18:05 »

Dá sa spraviť aby zakladatel inzeratu mohol mazať nevhodné príspevky v jeho inzerate?

To by mal urcit moderator, ci to neodporuje vseobecnym pravidlam. Pre inzeraty naco vymyslat komplikovane ine? Teraz sa bude komentovat pod inzeratom len oslavne a vsetko ostatne do prdele?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 15. Jún , 2010, 15:18:56 »

zas príspevok k veci..  Bleee
imho to celkom k veci bolo a dakujem, ze si mi to v dalsom ozrejmil, zacinal som z toho mat misung, len to som chcel, nebolo v tom ziadne rypanie Žmurk

mna by zaujimalo, o com si tak predstavujete, ze by sa malo diskutovat v inzerate aby to nebolo zbytocne ot-ckovanie?

IMHO za dodrzania nejakych pravidiel o popise produktu, zverejnenia ceny, kontaktu a o tom, ze sa nebude zbytocne spamovat a podjeebovat co sa tyka ceny, resp nejakych subjektivnych dojmov z produktu, ktore by mohli odradit pripadneho kupujuceho a pod, tak nie je do inzeratov co pisat. snad tam nechcete vypisovat, ze napisal som ti ss, mail, volal som ti, ale nezdvihal si... a podobne smiesne komenty  :)

ovela prinosnejsie by pre mna, a mozno viacerych, bola feedback tema,tusim o nieco podobne sa tu snazil branko, ci kto. resp rating userov co sa predaja/tradeovania/kupovania tyka
« Posledná zmena: 15. Jún , 2010, 15:20:44 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 15. Jún , 2010, 15:21:04 »

zas príspevok k veci..  Bleee

styrioci - poprosím ťa, máš dobré nápady, dávaj ich do placu a neuraz sa, keď niečo nieje podľa tvojich predstáv. Žmurk   Na zdravie!

Majiteľ už bol spomenutý. Ostatné sa nezmenilo, admini sú tí istí, tí majú právomoci rozhodovať o fóre a meniť veci k lepšiemu, veľakrát za podpory upratovačov a VIP, s ktorými sa tiež dosť vecí preberie. A ako je vidno, veľa vecí sa rieši celofórovo. :)  Práve preto, aby tu bola čo najväčšia spokojnosť všetkých userov.  Zdravíčko

admini su ti isti.. ale ja odkedy tu chodim netusim kto to je.. uzsom sa na to pytal asi 2krat ani neviem koho a sam nevedel.. a bol admin! :D dpc
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 15. Jún , 2010, 15:30:30 »

ovela prinosnejsie by pre mna, a mozno viacerych, bola feedback tema,tusim o nieco podobne sa tu snazil branko, ci kto. resp rating userov co sa predaja/tradeovania/kupovania tyka

nie je zlý nápad. Ale zas na druhej strane, koľko ľudí tu predáva vo veľkom a koľko len jednu vec za x rokov. A nakoniec práve pri predaji tej jednej veci ho kupujúci sprdne, aj keď nebude na vine a po rokoch, keď bude chcieť predať druhú vec, tak mu to sťaží predaj. Zas niekto, kto by sem chodil hlavne kvôli predaju a z 20 obchodov 5 bude odrbávanie, bude mať lepší rating, ako ten predošlý..

Tu by sme sa mali snažiť, keďže sme na fóre určitá komunita, o pomoc pri kúpe aj predaji. Preto je fajn, keď sa upozorní na prehnané ceny, nie seriózne jednanie, na druhej strane niekto, kto tú vec mal v rukách, tiež vyjadrí svoj názor. Je to fórum a malo by to patriť k tomu.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 15. Jún , 2010, 15:32:44 »

nie je zlý nápad. Ale zas na druhej strane, koľko ľudí tu predáva vo veľkom

To nie je dobry napad, ak to bude citat niekto zo zivnostenskeho uradu  Popiskujem si
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #22 kedy: 15. Jún , 2010, 15:33:06 »

feedback je hlupost.. to sa uzivi na velkom medzinarodnom fore afunguje to trochu ako business controls pre kupujuceho aby sa nemusel bat ze ci pan (ci je s makcenom nejde o vychodniarsky dialekt) na druhej strane  neni ojebavac.. smemala komunita, negativny feedback sa aj tak rychlo prejavi sam :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 15. Jún , 2010, 15:33:46 »

suhlas, ja to sice viem a je to aj v uzivateloch - hodnosti, ale uceleny zoznam s vyznamom - moderator, admin, cojaviem vip...nech ludia vedia a nepisu mi aby som nieco zmazau  ha ha ha

Ucelený zoznam spravíme. Kto to stále nevie, tak admini sú martinLM, rastis a Pitu. Žmurk

Kto má potrebu niečo povedať rýchlo moderátorovi alebo adminovi, bez toho, aby zisťoval, kto to je, môže kliknúť na "nahlásiť moderátorovi".

A teraz už k veci - inzerátom. Žmurk
« Posledná zmena: 15. Jún , 2010, 15:37:03 od Pitu » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #24 kedy: 15. Jún , 2010, 15:34:06 »

byva aj zvykom ze niekto si da inzerat a jeho kamosi hned zatym napisu ze je to super,  ze sa to oplati kupit :)  z toho sa da zistit rovno ze kto s kym pomaha zbavit sa haraburdy castokrat  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 15. Jún , 2010, 15:34:12 »

To nie je dobry napad, ak to bude citat niekto zo zivnostenskeho uradu  Popiskujem si

? :D:D:D co? predaj z druhej ruky a zivnostensky urad?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 15. Jún , 2010, 15:35:22 »

byva aj zvykom ze niekto si da inzerat a jeho kamosi hned zatym napisu ze je to super,  ze sa to oplati kupit :)  z toho sa da zistit rovno ze kto s kym pomaha zbavit sa haraburdy castokrat  Na zdravie!

to je specifikum pre vybrane regiony a vekove skupiny a rozumny clovek si spravi nazor sam.. hlupy sa pouci sam
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 15. Jún , 2010, 15:40:41 »

? :D:D:D co? predaj z druhej ruky a zivnostensky urad?

Živnosťou  je  sústavná  činnosť  prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom  mene,  na  vlastnú  zodpovednosť,  za účelom dosiahnutia zisku a za podmienok ustanovených týmto zákonom.  Zdravíčko

Co nie je zivnost mas hned v dalsom paragrafe taxativne vymenovane.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 15. Jún , 2010, 15:42:30 »

Živnosťou  je  sústavná  činnosť  prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom  mene,  na  vlastnú  zodpovednosť,  za účelom dosiahnutia zisku a za podmienok ustanovených týmto zákonom.  Zdravíčko

Co nie je zivnost mas hned v dalsom paragrafe taxativne vymenovane.



aj keby tu mal niekto otvoreny potajme obchod tak sa to na to nevztahuje :) lebo tu funguje pod nickom a to neni ze- prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom  mene,
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 15. Jún , 2010, 15:46:10 »

omg tak tu teraz rieste kokotiny este tyzden, sak pitu povedal jak to bude tak naco to dalej rozoberat
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.