Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
12. Máj , 2024, 19:09:28
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: konzervatorium  (Prečítané 18924 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #75 kedy: 01. Február , 2009, 21:36:41 »

Keď ťa to dosť baví tak vyskúšaj http://www.kjj.cz

...ale:


Předpokládaný nejvyšší počet přijímaných žáků pro školní rok 2009/2010

    * Skladba: 7
    * Dirigování: 2
    * Klavírní oddělení: 11
    * Housle: 2
    * Viola: 0
    * Violoncello: 1
    * Kontrabas: 2
    * Kytara klasická: 2
    * Kytara rock: 0
    * Kytara jazz: 0
    * Baskytara: 2
    * Flétna: 1
    * Klarinet, saxofon: 2
    * Trubka: 3
    * Pozoun: 5
    * Akordeon: 1
    * Bicí: 2
    * Dramatické umění (Muzikál): 14


http://www.kjj.cz/?p=1.1.3.2&c=404
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #76 kedy: 01. Február , 2009, 22:12:22 »

Vyser sa na konzervu,hudba už nemá budúcnosť,chod radšej niekam na učnovku,najlepšie ,kuchár-čašník a popri tom si možeš aj brnkať Nezahrávaj sa

To si myslim aj ja...ale nie ucnovku:D
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #77 kedy: 02. Február , 2009, 16:20:09 »

jebat na konzervaren :)
je to zbytocne zabity cas a mladost,kolko slavnych muzikanotou ma konzervu ? skoro nikdo Žmurk
toto nema buducnost treba robit to co ta bavi ale musis pozerat aj na pridel finacii zo toho
chod na neju obchodnu akademiu ta ma buducnost a este ktomu si tam mozes zajebat Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #78 kedy: 02. Február , 2009, 16:56:27 »

jebat na konzervaren :)
je to zbytocne zabity cas a mladost,kolko slavnych muzikanotou ma konzervu ? skoro nikdo Žmurk
toto nema buducnost treba robit to co ta bavi ale musis pozerat aj na pridel finacii zo toho
chod na neju obchodnu akademiu ta ma buducnost a este ktomu si tam mozes zajebat Bavím sa skvele
Z tych, co robia vaznu hudbu asi vsetci  Žmurk  :) .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #79 kedy: 02. Február , 2009, 17:58:31 »

Z tych, co robia vaznu hudbu asi vsetci  Žmurk  :) .
dajme si ruku na srdce... kolko % ludi pocuva vaznu hudbu v dnesnej dobe? Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #80 kedy: 02. Február , 2009, 18:34:39 »

dajme si ruku na srdce... kolko % ludi pocuva vaznu hudbu v dnesnej dobe? Popiskujem si
Myslis , ze kvalitni "klasicki"muzikanti vo svete hladuju ?  :) 
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #81 kedy: 02. Február , 2009, 18:45:09 »

Myslis , ze kvalitni "klasicki"muzikanti vo svete hladuju ?  :) 
vsak ale to som ja nenapisal ze hladuju
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #82 kedy: 02. Február , 2009, 20:45:04 »

vsak ale to som ja nenapisal ze hladuju
Bolo to myslene trochu inak  :) . Chcel som tym povedat len tolko, ze tito "vysluzili konzervatoristi" , ktori presrali mladost a cas studiom klasickej hudby , robia teraz tuto muziku ,pozna (v ramci zanru) a chodi na nich kopec ludi (v poslednej dobe coraz viac mladsich rocnikov, co je squele) a zarabaju mrte penazi.  Na zdravie! . Chapem, ako to myslel Valla , len to povedal dost vseobecne a nepresne, tak som to chcel upresnit.
« Posledná zmena: 02. Február , 2009, 20:45:54 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
yeah
Hosť
« Odpoveď #83 kedy: 02. Február , 2009, 20:53:45 »

Bolo to myslene trochu inak  :) . Chcel som tym povedat len tolko, ze tito "vysluzili konzervatoristi" , ktori presrali mladost a cas studiom klasickej hudby , robia teraz tuto muziku ,pozna (v ramci zanru) a chodi na nich kopec ludi (v poslednej dobe coraz viac mladsich rocnikov, co je squele) a zarabaju mrte penazi.  Na zdravie! . Chapem, ako to myslel Valla , len to povedal dost vseobecne a nepresne, tak som to chcel upresnit.
Ano a preto, ze sa u nas absolventi konzerv maju vsetci tak dobre, chodia v osuchanom obleceni a musia ucit na vselijakych pochybnych zuskach a kokotinach, kde si z nich deti robia picu, velmi vazene... len veeelmi malicke percento tychto studovanych hudobnikov na Slovensku sa ma tak fajn. Velmi. Ostatni zivoria, alebo chodia hrat po plesoch a svadbach. Naozaj vazene... na to treba vystudovat klasicku gitaru.
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #84 kedy: 02. Február , 2009, 21:32:27 »

Ano a preto, ze sa u nas absolventi konzerv maju vsetci tak dobre, chodia v osuchanom obleceni a musia ucit na vselijakych pochybnych zuskach a kokotinach, kde si z nich deti robia picu, velmi vazene... len veeelmi malicke percento tychto studovanych hudobnikov na Slovensku sa ma tak fajn. Velmi. Ostatni zivoria, alebo chodia hrat po plesoch a svadbach. Naozaj vazene... na to treba vystudovat klasicku gitaru.
Vies, kedysi tu bola taka tema o motivacii, ale nechcem sa k tomu vracat ani tu rozputat dalsiu vasnivu diskusiu.... To co bolo? červená-von

Kolki sa s tym,ze skoncili konzervu uspokojili a prestali cvicit, lebo pre tie soplave decka sa im to ani neoplati... Samozrejme nie kazdy na to ma, ale predsa... Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #85 kedy: 02. Február , 2009, 22:11:22 »

ja tento rok dokoncujem 2.stupen na klasickej gitare a stúdium pre dospelych na opernom speve :) (zacal som husle ako 3rocny, a potom som dokoncil prvy stupen na zuske-klavir)...mne sa to strasne zapácilo..mám rád klasickú hudbu, ale na konzervu by som asi neisiel...
mám kapelu a pritom studujem - teraz maturujem a chystam sa na právo a chcel by sa potom specializovat na autorske práva...
vies, na youtube su tiez vyborny gitaristi a je ich kopa..musel som na to prist, ze nikdy nebudem najlepsi, aj ked ma chvalili aj ked som mal 14... :)...ale radsej skladám hudbu pre kapelu a aj niekedy ma poprosia napr skoly a tak, ze nech spravim im nieco...
proste urcite ze chcem s hudbou dalej pokracovat, ale ked pride zena, ze si chce kupit nové saty, deti by chceli ist na vylet niekam, tak potom co spravim? idem na zusku za 400eur ...z toho nekupim uz nic..samozrejme rád by som to robil, ale no... Žmurk
a kapela je tiez neistota...
to su len moje myslienky....ale samozrejme ty rozhodujes.. - hlavne, aby si bol stastny Na zdravie!
Zaznamenané

. . .
yeah
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 03. Február , 2009, 00:07:01 »

Vies, kedysi tu bola taka tema o motivacii, ale nechcem sa k tomu vracat ani tu rozputat dalsiu vasnivu diskusiu.... To co bolo? červená-von

Kolki sa s tym,ze skoncili konzervu uspokojili a prestali cvicit, lebo pre tie soplave decka sa im to ani neoplati... Samozrejme nie kazdy na to ma, ale predsa... Popiskujem si
Tym chces povedat co? Lebo si nacrel do roznych problematik tak sa mi zda... bavime sa o uplatneni a financnom ohodnoteni. Ked vychodim strojarinu robim strojarinu, ked vychodim konzervu robim okolo muziky... problem je v tom, ze konzerva ma okolo seba nejake zahadne fluidum, ze je to nieco extra, pritom to je alternativa strednej skoly, takze ani nemozno cakat, ze pokial sa dalej nevzdelavam a nie som aktivny tak sa dostanem na vyssi level.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #87 kedy: 03. Február , 2009, 00:12:13 »

ja tento rok dokoncujem 2.stupen na klasickej gitare a stúdium pre dospelych na opernom speve :) (zacal som husle ako 3rocny, a potom som dokoncil prvy stupen na zuske-klavir)...mne sa to strasne zapácilo..mám rád klasickú hudbu, ale na konzervu by som asi neisiel...
mám kapelu a pritom studujem - teraz maturujem a chystam sa na právo a chcel by sa potom specializovat na autorske práva...
vies, na youtube su tiez vyborny gitaristi a je ich kopa..musel som na to prist, ze nikdy nebudem najlepsi, aj ked ma chvalili aj ked som mal 14... :)...ale radsej skladám hudbu pre kapelu a aj niekedy ma poprosia napr skoly a tak, ze nech spravim im nieco...
proste urcite ze chcem s hudbou dalej pokracovat, ale ked pride zena, ze si chce kupit nové saty, deti by chceli ist na vylet niekam, tak potom co spravim? idem na zusku za 400eur ...z toho nekupim uz nic..samozrejme rád by som to robil, ale no... Žmurk
a kapela je tiez neistota...
to su len moje myslienky....ale samozrejme ty rozhodujes.. - hlavne, aby si bol stastny Na zdravie!

Stotoznujem sa takmer presne, robit hudbu, nezanevriet, riesit veci okolo kapely, to vsetko sa da aj ked si nechavas zadne dvierka pootvorene. Problem je, ze to nejde robit donekonecna, bud si clovek najde vcas svoj system fungovania, alebo tape  Žmurk
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #88 kedy: 03. Február , 2009, 00:46:50 »

Tym chces povedat co? Lebo si nacrel do roznych problematik tak sa mi zda... bavime sa o uplatneni a financnom ohodnoteni. Ked vychodim strojarinu robim strojarinu, ked vychodim konzervu robim okolo muziky... problem je v tom, ze konzerva ma okolo seba nejake zahadne fluidum, ze je to nieco extra, pritom to je alternativa strednej skoly, takze ani nemozno cakat, ze pokial sa dalej nevzdelavam a nie som aktivny tak sa dostanem na vyssi level.
Tak ako mozes robit strojarinu 20rokov za pasom a zarabat tolko, ze ledva uzivis rodinu a takisto mozes robit ucitela na ZUSke, alebo semtam nejaky kseftik.(Aby bolo jasne, nemam nic ani proti jednemu ani druhemu). Mozes robit strojarinu, pracovat na sebe, vzdelavat sa, stat sa riaditelom firmy alebo vymysliet nejaky zlepsovaci navrh, patent a takisto mozes vychodit konzervatorium, pracovat na sebe, zlepsovat, pisat hudbu, koncertovat... A v oboch pripadoch mozes byt v niecom dobry, lepsi ako iny a v konecnom dosledku mozes aj zarabat viac ako iny. Je to len na jednotlivcovi ako sa rozhodne.
Kazdy z nas je iny, a na nieco ine ma talent, vlohy a ked chce podstupit tu tazku cestu v rozvoji svojho talentu, tak mu v tom netreba branit. A je to jedno ci bude strojar, alebo muzikant.

To som tym chcel povedat. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
yeah
Hosť
« Odpoveď #89 kedy: 03. Február , 2009, 01:02:21 »

Tak ako mozes robit strojarinu 20rokov za pasom a zarabat tolko, ze ledva uzivis rodinu a takisto mozes robit ucitela na ZUSke, alebo semtam nejaky kseftik.(Aby bolo jasne, nemam nic ani proti jednemu ani druhemu). Mozes robit strojarinu, pracovat na sebe, vzdelavat sa, stat sa riaditelom firmy alebo vymysliet nejaky zlepsovaci navrh, patent a takisto mozes vychodit konzervatorium, pracovat na sebe, zlepsovat, pisat hudbu, koncertovat... A v oboch pripadoch mozes byt v niecom dobry, lepsi ako iny a v konecnom dosledku mozes aj zarabat viac ako iny. Je to len na jednotlivcovi ako sa rozhodne.
Kazdy z nas je iny, a na nieco ine ma talent, vlohy a ked chce podstupit tu tazku cestu v rozvoji svojho talentu, tak mu v tom netreba branit. A je to jedno ci bude strojar, alebo muzikant.

To som tym chcel povedat. Bacha na vec kamo!

Ved obaja tvrdime presne to iste  Bavím sa skvele
suhlasim
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 22 otázok.