Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 09:54:05
Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Smajda  (Prečítané 191668 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #765 kedy: 26. Január , 2015, 00:21:30 »

neviem..u mna to bolo skor naopak, ked bol dont close your eyes ci jak sa to volalo tak to bola super vec, ale vsetko co urobil potom islo dole vodou....teda podla mna...ale zas moj nazor moze byt kazdemu u riti :D

Don't close your eyes bol zatiaľ jeho vrchol, keď už do toho toľko investoval, mal za tým ísť. Dokončiť poriadny album v tom duchu a snažiť sa to tlačiť von. Aj jeho promo vtedy vyzeralo inak, nech už je aký je, jeden rok to robil dobre.
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #766 kedy: 27. Január , 2015, 16:26:47 »


pocas prvych dvoch viet som upenlivo rozmyslal, v akom je to vlastne jazyku... anglictina, slovencina, cestina ? :-)  a v dalsich slohach, ked ten hlas priskrtil m,i to znie... uplne ako "pig squeals" styl spevu popularny v proklate tvrdych smečkách. takže vlastne tým chcem povedať, že sa nebudem diviť, ak ďalší Mirov projekt zabŕdne do najtemnejších vôd - šlo by to ! :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
mimikoe
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #767 kedy: 05. Február , 2015, 01:00:42 »

a co poviete na toto?    No hanbím sa.. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #768 kedy: 05. Február , 2015, 08:03:19 »

ano ma pravdu, mlada nevychovavaju dva levy, ale mladata vychovavaju levice vo svorke, lev tam je len na to aby zral ako prvy a rozdaval semeno, ale ako pokus dobre  Bavím sa skvele

niekto tam musel byt asi zneuzivany fararom alebo co, ked vkuse len dva vtaky vytahuju, ale dve kundy nespomenie nikto  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 05. Február , 2015, 08:47:33 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #769 kedy: 05. Február , 2015, 08:35:09 »

vsak ale s dvoma kundami nikto nikdy problem nemal..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #770 kedy: 05. Február , 2015, 09:14:57 »

a co poviete na toto?    No hanbím sa.. Nechajte ma vydýchať

Bravurny prvy prispevok.  Bavím sa skvele Bravooo
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #771 kedy: 05. Február , 2015, 10:41:52 »

a co poviete na toto?    No hanbím sa.. Nechajte ma vydýchať

má dikciu ako alena heribanová... opäť posun do netušených rozmerov - to ohľadom dikcie i témy, ktorej sa takto filozoficky zhostil

nuž, každá reklama dobrá, po šírení rocku prostredníctvom eurovízie nastupuje šírenie hodnôt prostredníctvom Aliancie za rodinu

áno miro, máme jasno  Žmurk
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #772 kedy: 05. Február , 2015, 10:59:53 »

ten sa este toho navyjadruje, tak ako si aj predvolebne zamitinguje. je mi trochu tychto narcistickych samozerov luto, ale im to nastastie nedochadza a snad su vnutorne aj trochu stastni  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #773 kedy: 05. Február , 2015, 11:00:44 »

a co poviete na toto?    No hanbím sa.. Nechajte ma vydýchať

a vobec - ty si kto a preco prvy prispevok na fore jebnes zrovna takyto ?  Fuuha zíram
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #774 kedy: 05. Február , 2015, 11:39:08 »

a vobec - ty si kto a preco prvy prispevok na fore jebnes zrovna takyto ?  Fuuha zíram

nová doba rastis :-), pamatáš, kedysi sa prvý príspevok na takomto fóre začínal slovami "nazdar, toto je moja kapelka..." alebo tak podobne a následne prišlo okúňavé zoznámenie sa príspevky aj iného druhu  ha ha ha

takže, vzhľadom ta tú novú dobu, neviem či sa to dá odpustiť, ale asi to budeme musieť "uniesť"  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
mimikoe
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #775 kedy: 05. Február , 2015, 11:39:35 »

prepacte mi to lebo toto videjko mi poslal kamarat a ja som kukala ako tento smejko:  Nechajte ma vydýchať  Bavím sa skvele Bola som presvedcena, ze Smajda robi skvelu muziku, ze si ide za svym snom v Cechach, a toto ma sokovalo. Viem, ze niektore baby spominali toto forum, ze sa venujete teme "Smajda" a zaujimal ma vas nazor  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 05. Február , 2015, 11:41:24 od mimikoe » Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #776 kedy: 05. Február , 2015, 11:41:35 »

prepacte mi to lebo toto videjko mi poslal kamarat a ja som kukala ako tento smejko:  Nechajte ma vydýchať  Bavím sa skvele Bola som presvedcena, ze Smajda robi skvelu muziku, ze si ide za svym snom v Cechach, a toto ma sokovalo. Viem, ze niektore baby spominaly toto forum, ze sa venujete teme "Smajda" a zaujimal ma vas nazor  Cmuk chlapci

prepáčené, vitaj na fóre a určite zistíš, že sa tu dá i o inom  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
mimikoe
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #777 kedy: 05. Február , 2015, 11:48:26 »

Dakujem krasne  Popiskujem si Zijem uz dlho v CR a mozno cesky pisam lepsie no vsak uvidime...   :) Mam rockovu hudbu rada a tento mlady pan urobil skvely song Don't Close Your Eyes, cakala som na nove veci, ze budu lepsie. Prisiel s dalsim anglickym songom, ktory sa mi velmi paci, tusim Rising Angels.... a teraz tie Dotyky, no som zvedava na album. Zda sa, ze Smajda nevie najst svoju polohu...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #778 kedy: 05. Február , 2015, 11:49:58 »

podla mna si ta smajdova manka co tu bola pred tym, len pod inym nickom. to fakt nikde inde nerozoberaju tohto v zahranici uspesneho muzikanta len na tomto nasom zaprdenom fore, kde je dokopy 5 a pol aktivneho clena?  Bavím sa skvele dost bieda na to aky je vraj uspesny  ha ha ha
« Posledná zmena: 05. Február , 2015, 11:50:44 od styrioci » Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1370



WWW
« Odpoveď #779 kedy: 05. Február , 2015, 11:55:19 »

Ale treba uznat pekny je na videu a ma aj nazor. Co treba viac. Hotova osobnost. Trosku taka heterobuzna mi pride s tou trvalou, ale prezijem aj toto.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 50 51 [52] 53 54 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.