Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 10:41:14
Strán: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359156 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #870 kedy: 29. Apríl , 2011, 17:28:39 »

Dakujem za spoiler karol :-D som ti povďačný :-D chcel som byť napätý a nebol som :-D krucišpagát motyka aj s tebou :-D

na druhej strane som rád, že je tam Mangini, pretože vie zahrať vyrbel s jednou rukou :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #871 kedy: 30. Apríl , 2011, 10:25:52 »

musim povedat, ze mna tieto auditions, nech to posobi ako chce vtiahli spat a znovu po x rokoch zacinam javit zaujem o Dream. Minemann a Mangini ich totalne zvalcovali, velmi sa tesim na novu vec, nech tam bude ktokolvek z tychto dvoch  Som metlak
Toto do bodky podpisujem. Ja som zhltol tento dokument o hladani bubenika aj s navijakom a udicou. Uplne som mal z toho pri pozerani zazitok a pocit ako keby som bol tak trochu sucastou toho celeho. Dokonale spravili ten dokument. Ale nic to nemeni na tom, ze si skor myslim, ze dalsi album bude pokracovat smerom dole.

hmm len taky Opeth nehra 25 rokov, nema viac DVDcok nez regulernych albumov coz tiez zacina byt v pripade DT pomerne srandovne..kazdy rok minimalne jedno duvde je vonku Bavím sa skvele
Tu sa ich trochu zastanem ( i ked mi to je v podstate 5). Schvalne si pozri na wikipedii kolko maju DVDcok, v akom casovom rozpati a pri akej prilezitosti ich vydavali. A hlavne si myslim, ze tie DVD nevydavaju kvoli prachom, ale preto, lebo to obrovska fanusikovska zakladna po nich chce (ale tak samozrejme teda aj zaplati  Popiskujem si ) .

Mozno fakt potrebuju nejaku zmenu, jak cloveka a jak hudobnika. ALE nechce sa mi verit (pokial to je pravda), ze portnoya poslali do prdele len preto, ze si chcel dat pauzu od toho stereotypu - album - turne - album - turne, atd... uz dlhu dobu sa to opakovalo. Uz len preto mi to nesedi, ako kecaju o tom, ze co pre nich MP znamenal... ako sa stretavali na roznych oslavach, rodinnych stretkach, atd... Tam musi byt nejaky iny problem, nez len to. Pripadne ziadny a cele to je o marketingu, ako pisem.
Tak urcite.  Bavím sa skvele  Bud to, ze im je za nim "luto" a bla bla, hraju len navonok a maju tazko v <>. Alebo v tom boli aj dalsie vaznejsie veci. Alebo to je cele marketing a MP si da nejaky cas pauzu/bokovky a o rok dva sa vrati vo velkom style s briadkou nafarbenou na zlto a novym dresom a cela masineria okolo DT naberie este vacsie obratky.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 30. Apríl , 2011, 10:30:49 od Misko » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #872 kedy: 30. Apríl , 2011, 10:42:04 »

stale sa pytam ze kto je ten stary dedo co tam furt s nimi sedel na tych vyberoch  Bavím sa skvele nebol to plateny komparz aby to vyzeralo ze tam je viac ludi zaangazovanych?  ha ha ha
« Posledná zmena: 30. Apríl , 2011, 10:42:27 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #873 kedy: 30. Apríl , 2011, 10:46:06 »

stale sa pytam ze kto je ten stary dedo co tam furt s nimi sedel na tych vyberoch  Bavím sa skvele nebol to plateny komparz aby to vyzeralo ze tam je viac ludi zaangazovanych?  ha ha ha
myslim, ze po vzore metallicy to bude nejaky terapeut
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #874 kedy: 30. Apríl , 2011, 10:52:58 »

No a k tomu Manginimu. On, P.Wildoer a Priester boli jedini, ktori na mna posobili tak, ze by v tej kapele velmi radi hrali. Mangini az trochu psychossky. Ten bol uplne nahoneny z celej tej audition a vsetkeho okolo. Aj toto velmi asi zavazilo - on tam vyslovene uprimne tuzil hrat. Ale ja uz to vidim ako bude ostatnym clenom DT miznut spodne pradlo, ked budu spolu v hoteli na turne.   Bavím sa skvele
Kazdopadne v momente kedy si sadol za tie bicie a zacal s nimi hrat, som mal z neho pocit, ze tam bucha niekolko rokov. Dal do toho najviac energie, nasadenia a pocitu. A zohralo urcite rolu aj background kazdeho drummera. Mangini predsalen vyucuje na Berklee, ma nejake rekordy v bubnovani, je rodeny American, vekovo sa k nim hodi viac, hral s renomovanejsimi menami - kapela ho moze predstavit ako Big Star. Fanusikovia sa prave s nim stotoznia najlepsie spomedzi tych drummerov, co tam boli.
Ja len dufam, ze bude mat dostatocne ego na to, aby nebol len bubenikom, ale aby to tam aj trochu mal pod palcom.
Ale mi pride miestami taky trochu...no .... on ma proste nejaku skrytu diagnozu urcite.   Bavím sa skvele
V konecnom dosledku teraz ked ho oznamili, tak si zrazu neviem predstavit, ze by tam buchal niekto iny. Ak ma taketo pocity vacsina fanusikov, tak potom vybrali dobre.  Zdravíčko
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #875 kedy: 30. Apríl , 2011, 11:26:42 »

stale sa pytam ze kto je ten stary dedo co tam furt s nimi sedel na tych vyberoch  Bavím sa skvele nebol to plateny komparz aby to vyzeralo ze tam je viac ludi zaangazovanych?  ha ha ha

sak to je hlavny manager  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #876 kedy: 30. Apríl , 2011, 12:01:33 »

inak trochu herecka ten mangini :)
ha ha ha při tom telefonu to byla 1000 a jedna noc hadra  Bavím sa skvele
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #877 kedy: 30. Apríl , 2011, 12:15:31 »

ak mangini uci na berklee tak potom nemal hrat v DT.. lebo sak chalani odtial vyleteli  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #878 kedy: 30. Apríl , 2011, 14:17:08 »

Mozno by im vybavil, aby ich zobrali spat a mohli by pokracovat v studiu, kde skoncili. Zrejme az vo vyssich rocnikoch sa uci, o com ma byt hudba a trochu maju v poslednej dobe z casu na cas medzery v tejto oblasti.
« Posledná zmena: 30. Apríl , 2011, 15:04:50 od Misko » Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #879 kedy: 30. Apríl , 2011, 14:30:28 »

Mozno by im vybavil, aby ich zobrali spat a mohli byt pokracovat v studiu, kde skoncili. Zrejme az vo vyssich rocnikoch sa uci, o com ma byt hudba a trochu maju v poslednej dobe z casu na cas medzery v tejto oblasti.

aa no to to je uz len pitchovina  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1369



WWW
« Odpoveď #880 kedy: 30. Apríl , 2011, 14:48:32 »

...mi ten Manginiho prejav a kus aj vyzor pripomina ludi z tohto kmena...este aj jazyk tak vyplazuje  Bavím sa skvele

« Posledná zmena: 30. Apríl , 2011, 14:49:00 od frakos » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #881 kedy: 12. Máj , 2011, 09:29:24 »

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=158014

Dobry rozhovor, takze Portnoy sa chcel vratit, ale uz bolo neskoro
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #882 kedy: 12. Máj , 2011, 23:29:49 »

Petrucci s Rudesom su dobri alibisti ...na poznamku, ze odmietli portnoya, ked sa chcel po case vratit, odpovedali len tak, ze hodili vsetko na Manginiho, ze to bolo uz dohodnute, ze on dal vypoved v Berklee, ze on ...   facepalm
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #883 kedy: 12. Máj , 2011, 23:56:17 »

To je jak s frajerkou... ked sa snou clovek rozide a najde si druhu a je ten clovek konecne stastny po sklamani tak po pol roku sa zase objavi byvala ze sa chce vratit tak co jedine ostava povedat? Bavím sa skvele ach aspon ze je ten Dream Theater... konecne nejaka telenovela pre hudobnikov.  Popiskujem si
Zaznamenané

Im a little princess
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #884 kedy: 13. Máj , 2011, 10:23:11 »

Misko. Ani som si to vcera necital a uplne sa to zhoduje s tym, co som ti vravel :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 23 otázok.