Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 17:47:47
Strán: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359165 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #1110 kedy: 14. Marec , 2012, 14:18:43 »

ty si asi ten dirty rocker joe co? :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #1111 kedy: 14. Marec , 2012, 14:22:31 »

Bavím sa skvele Bravooo Najlepsi prvy prispevok, si vyhral cenu.  Zdravíčko
Na zdravie!  Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1112 kedy: 14. Marec , 2012, 14:35:13 »

ty si asi ten dirty rocker joe co? :-D
nie ja som dirty joe...hento ani neviem co znamena..ale možem s nim suhlasit,,alebo?? povedz ked nie tak potom som milovnik DT... Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #1113 kedy: 14. Marec , 2012, 14:38:23 »

Jakoze ja ti to neberem, len tvrdit ze Dream Theater je zbytocna kapela mi pride minimalne tazko kratkozrake... a este ked to povie nejaky sedlacik z hornej dolnej tak si poviem okey...ale ked sa riesi tato otazka na gitarovom fore tak mi to pride dost nasmiech :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1369



WWW
« Odpoveď #1114 kedy: 14. Marec , 2012, 14:47:13 »

Ja som nikdy nepochopil dovod existencie kapely DT. Pre skutocneho hudobneho fajnsmekra to musi byt cisty gyc a pre dirty rockera zas uhladena sterilna teplosovina. Teda z toho mi vyplyva, ze to pocuvaju bud "podpriemerni umelci", alebo "cisti dirty rockeri".
...akonahle si osvojis zaklady hry na gitaru, nasledne na klavesy, basu a bicie, tak mozno pochopis aspon ciastocny vyznam DT pre ludi co to pocuvaju . . . dovtedy si vystacis aj s muzikou pre fajnsmekrov . . .
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1115 kedy: 14. Marec , 2012, 14:49:41 »

Jakoze ja ti to neberem, len tvrdit ze Dream Theater je zbytocna kapela mi pride minimalne tazko kratkozrake... a este ked to povie nejaky sedlacik z hornej dolnej tak si poviem okey...ale ked sa riesi tato otazka na gitarovom fore tak mi to pride dost nasmiech :-D
ale nevadi ti to ked si to mysli sak nech si mysli každy co chce ..pre mna je cela dnesna muzika hruza a jablka mi aj tak chutia aj pivo..nepocuvam a jeto ...sak nech nam progi vysvetli odborne ako to je..on rozumie na fore naj..gitaram aj aparatom a aj muzike...potiažne rasto a kajco.. Zdravíčko
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #1116 kedy: 14. Marec , 2012, 15:07:54 »

ale nevadi ti to ked si to mysli sak nech si mysli každy co chce ..pre mna je cela dnesna muzika hruza a jablka mi aj tak chutia aj pivo..nepocuvam a jeto ...sak nech nam progi vysvetli odborne ako to je..on rozumie na fore naj..gitaram aj aparatom a aj muzike...potiažne rasto a kajco.. Zdravíčko

sak a preto hras led zeppelin rivajvl  Bacha na vec kamo! :-D

Ale ne :-D podla mna je kopec dobrej muziky aj teraz ;-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1117 kedy: 14. Marec , 2012, 15:14:35 »

Ja som nikdy nepochopil
to musi byt
z toho mi vyplyva

cele sa to dalo napisat aj jednoduchsie a sice: "mna dream nebavi" a bolo by to ok, ved kazdy pocuva rad inu kapelu. bohuzial je to dalsi prispevok, ktory sa kydanim na uspech niekoho ineho snazi nabrat kredit a pritom je len subjektivnym dristom.
« Posledná zmena: 14. Marec , 2012, 15:15:24 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1118 kedy: 14. Marec , 2012, 15:14:44 »

podla mna to bol rastis, kedze jeho picovacky na DT nikto neberie vazne, tak chcel rozvirit vasne aspon takymto anonymnym elementom, ktory si trufnu poslat do pecka vsetci  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1119 kedy: 14. Marec , 2012, 15:17:16 »

podla mna to bol rastis, kedze jeho picovacky na DT nikto neberie vazne,
to skor henten tazky alternativista, co hlada dokonaly stratotele zvuk, ktory existuje len na britpopovych albumoch, ale nikto ho nikdy nazivo nepocul. nespomeniem si na nick... rasto neni zrovna typ, co by prispieval kvoli pozornosti  Na zdravie!
« Posledná zmena: 14. Marec , 2012, 15:17:37 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1120 kedy: 14. Marec , 2012, 15:19:05 »

sak a preto hras led zeppelin rivajvl  Bacha na vec kamo! :-D

Ale ne :-D podla mna je kopec dobrej muziky aj teraz ;-)
..kazdy ma svoj nazor ........a niesme revival my si to hrame hodne po svojom ...nebavi ma napodobovat gitaristov... Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1121 kedy: 14. Marec , 2012, 15:42:06 »

to skor henten tazky alternativista, co hlada dokonaly stratotele zvuk, ktory existuje len na britpopovych albumoch, ale nikto ho nikdy nazivo nepocul. nespomeniem si na nick... rasto neni zrovna typ, co by prispieval kvoli pozornosti  Na zdravie!
Myslis ultimatny Fender sound ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1122 kedy: 14. Marec , 2012, 16:46:49 »

Myslis ultimatny Fender sound ?  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele Bavím sa skvele hej, znie to tak, ze to som myslel. furt si neviem spomenut na nick  No hanbím sa..
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
strix aluco
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #1123 kedy: 14. Marec , 2012, 17:38:02 »

...akonahle si osvojis zaklady hry na gitaru, nasledne na klavesy, basu a bicie, tak mozno pochopis aspon ciastocny vyznam DT pre ludi co to pocuvaju . . . dovtedy si vystacis aj s muzikou pre fajnsmekrov . . .

No tuto som postrehol naznak opodstatnenia tejto kapelky.. cize ak tomu dobre rozumiem, je to nieco v zmysle  "ked budem velky, chcem brnkat tak dobre ako oni" ..tak ale teraz neviem, ci si tu kapelu nezdegradoval viac ako ja   Bavím sa skvele  Ale uz budem radsej ticho, lebo vidim, ze sa to mnohych dotklo.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1124 kedy: 14. Marec , 2012, 18:05:04 »

Ja som nikdy nepochopil dovod existencie kapely DT. Pre skutocneho hudobneho fajnsmekra to musi byt cisty gyc a pre dirty rockera zas uhladena sterilna teplosovina. Teda z toho mi vyplyva, ze to pocuvaju bud "podpriemerni umelci", alebo "cisti dirty rockeri".

ty si mi tu najlepsi kamarat  Je to frajer
Zaznamenané
Strán: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 23 otázok.