Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 04:05:02
Strán: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359153 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1290 kedy: 05. August , 2013, 17:09:34 »

pustil som si to, ani neviem kedy song skoncil a zapamatal som si z toho len to, ze niektore postupy som uz od nich pocul inac ani notu

asi tak volako..
Zaznamenané

ANightmareToRemember
Hosť
« Odpoveď #1291 kedy: 05. August , 2013, 19:07:16 »

mne sa to paci som spokojny  Bravooo
Zaznamenané
olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #1292 kedy: 05. August , 2013, 20:28:19 »

mne sa to paci, od alba ale ocakavam viac tak dufam ze tam nesklamu :)
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #1293 kedy: 05. August , 2013, 21:25:57 »

Vcera som pocuval novy album kapely M. Portnoya The Winery Dogs - celkom ostuda, Mike sa nam dal na pop-rockove sracky.
 
Idem si pustit novy song od DT a . . . vyborne, presne to od nich ocakavam.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1294 kedy: 05. August , 2013, 22:39:17 »

winery dogs je spickova kapela.. pre mna to ma umelecku hodnotu asi 10x vacsiu nez stokrat preplacany DT..  ak bude koncert Dt a bude winery dogs vo viedni a pojdem len na jedno z toho urcite to bude windery dogs..lebo.. ten kotzenov spev sa da nazivo aspon pocuvat.. Žmurk ta kapela slape v triu lepsie nez mnohe viacclenne kapely a ma to gule jak prasa
« Posledná zmena: 05. August , 2013, 22:40:21 od kaolko » Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1295 kedy: 06. August , 2013, 07:41:03 »

Tie bicie zneju ako naklikane. :)

vsak to je Manginiho trade mark - neludsky stroj. vypocuj si (teda prepac, ze ta chcem tak trestat  ha ha ha ) album Metal od Annihilatoru, kde nahral bicie
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1296 kedy: 06. August , 2013, 07:47:00 »

nova skladba od DT - pre mna nic nejak zvlastneho. chyba mi tam odvaznejsi experiment a naopak, je tam na moj vkus dost vela klise. ako muzika to nie je zla, dream bol vpodstate vzdy melodicky metal, akurat s "fusionovejsim" odtienom. teraz mi to pride ako s "popovym" odtienom. pripomenulo mi tu labrieho novinku - rychly energicky, melodicky track, ktory rychlo vyfuci z hlavy. mozno nam uz naozaj tie hlavy deraveju rokmi... :-)

ale ako vzdy, verim ze na doske budu aj vacsie susta...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1297 kedy: 06. August , 2013, 07:58:02 »

je tam na moj vkus dost vela klise.
asi tak, najvacsia tragedia, ze to nie je zanrove klise, to by sa este dalo prekusnut, ale je to DT klise, cize fakt nic co by sa zavrtalo do pamate
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1369



WWW
« Odpoveď #1298 kedy: 06. August , 2013, 09:14:55 »

Aspon ze to ma ine bicie, nieze by tie stare boli zle, ale aspon trosku zmena niekde. Ked sa postupne prestriedaju vsetci hudobnici bude to zas ok ;-) inak sa mi to paci v podstate
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1299 kedy: 06. August , 2013, 09:48:31 »

vsak to je Manginiho trade mark - neludsky stroj. vypocuj si (teda prepac, ze ta chcem tak trestat  ha ha ha ) album Metal od Annihilatoru, kde nahral bicie

tak! a o par dni si ich este mozes dat aj live ak chces
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #1300 kedy: 06. August , 2013, 15:55:05 »

Po srackoidnom albume od The Winery Dogs som si dnes paradne spravil chut lahodkou od Lye By Mistake - Fea Jur. Toto by bola  cesta pre M. Portnoya a nie ten grc  Winery Dogs.

Lye By Mistake - Fea Jur

Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1301 kedy: 06. August , 2013, 16:19:06 »

hej lenze ty vycitas niekomu zaner a nie prevedenie  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele klasicky zadubeny progmetalista.. aj ja som bol taky neboj sa.. kym sa nemenil takt kazdym uderom tak som to ani pocuvat nechcel.. spastic ink bol pre mna cosi jak pesnicky martina jakubca pre moju babku..

winery dogs je hudba pre ludi.. to co si dal ty je muzika pre honilkov v style 'fanusikovia jazzu si libuju na jazzovom koncerte ze je to hociak len nie rovno'..
« Posledná zmena: 06. August , 2013, 16:32:40 od kaolko » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1302 kedy: 06. August , 2013, 16:31:35 »

ofrflano jest, takze ked si to dnes doma pustim urcite sa mi to bude pacit  ha ha ha nalepsi dream theater je od albumu scenes from a memory dalej ako nastupil Jordan Rudess... to predtym je o dost slabsie Na zdravie!
Zaznamenané
cham
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77



« Odpoveď #1303 kedy: 06. August , 2013, 17:27:57 »

M. Portnoy bude stale spajany s prog-metalom. Winery Dogs, Adrenaline Mob su kapely hlavne pre zvedavcov na M.P., bez neho je to hudba len pre par "kaolkov" Žmurk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1304 kedy: 06. August , 2013, 17:31:42 »

M. Portnoy bude stale spajany s prog-metalom. Winery Dogs, Adrenaline Mob su kapely hlavne pre zvedavcov na M.P., bez neho je to hudba len pre par "kaolkov" Žmurk
Nepovedal by som. Kotzen bol vzdy trosku popovy a v tomto triu to znie hlavne uvolnenejsie. Ja by som si tam primarne predstavoval ineho bubenika, trebars Bennyho Greba.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.278 sekund, 22 otázok.