Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
14. Máj , 2024, 18:48:46
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nahravanie  (Prečítané 7566 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« kedy: 05. Október , 2006, 15:52:00 »

mal by som jednu otazku isto sa tu toho o tou uz niekde pisalo ale neviem kde tak postaci aj link ale hladam daky program na noo ako to povedat na robenie piesni aby tam bolo nahravanie ... mozno ked aj bicie ze by sa dali dako natukat bo tie midickove z guitar pro mi moc netoto a tak spajat stopy pridavat efekty a gitaru nahravam cez mikrak nepotrebujem cosi co by bolo na hranie cez comp alebo take som tu cosi cital na to nie je zvukovka proste jednoducho daky program kde z milion stop spravim celok
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 05. Október , 2006, 16:32:28 »

http://www.kreatives.org/kristal/
Zaznamenané
matoamateur
nováčik
*
Príspevkov: 12



« Odpoveď #2 kedy: 05. Október , 2006, 17:09:19 »

skus adobe audition 2.0...to najlepsie s cim  som pracoval... a s linkom ti moc nepomozem kedze je to full verzia...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 05. Október , 2006, 19:10:48 »

Bodom, ty si dyslektik??

Adobe Audition je dobrý, ale pokiaž viem, tak nepodporuje VSTi, takže pri bicích si obmedzený iba na General MIDI banku, teda to, čo počuješ z Guitar Pro.
Zaznamenané

bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #4 kedy: 05. Október , 2006, 19:25:05 »

neviem z coho to usudzujes ale ak z mojho chaosoveho vyjadrovania
ale hral som si popritom ako som to pisal a nerozmyslal som co pisem Popiskujem si
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 05. Október , 2006, 21:26:57 »

rastis napísal:
Citácia

Jedine poriadne nahravanie do viacerych stop je cez ASIO a to Kristal zvlada vyborne.

Adobe Audition nepoznam, ale jeho predchodca Cool Edit 2000 mi so SB Live! vytvaral pri nahravani postupne viacerych stop nejake divne oneskorenie a ja som bol cely nestastny, ako nepresne mimo rytmu hram. Vymenil som ho za Kristal a bol som milo prekvapeny svojimi schopnostami :)

No ako-take nahravanie ti skutocne odporucam aspon tu SB Live! a ASIO ovladace a Kristal.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 06. Október , 2006, 11:53:59 »

bodom napísal:
Citácia
neviem z coho to usudzujes ale ak z mojho chaosoveho vyjadrovania
ale hral som si popritom ako som to pisal a nerozmyslal som co pisem Popiskujem si


To je sice pekne, ale ked nieco od niekoho chces vediet, spytaj sa tak, aby toho niekoho nerozbolela z Tvojho pisania hlava Žmurk
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #7 kedy: 12. Október , 2006, 20:46:34 »

dakujem za rady kristal ma potesil ale dostal ma iny problem ako z projektu *.kristal spravit ci uz wav alebo mp3
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 12. Október , 2006, 21:36:42 »

V okne Kristal Waver mas hore casovu os, 1|||2|||3|||4 atd. Drz Control a klikanim laveho a praveho tlacitka na tuto casovu os nastavis oblast, ktora sa vyexportuje. Potom uz len v menu File -> Export Mixdown.
Zaznamenané

bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #9 kedy: 12. Október , 2006, 21:49:07 »

dakujem velmo pekne
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #10 kedy: 21. September , 2008, 19:12:26 »

zdravim mam jednu otazku:
vstup vnejsiho zdroje sa rovna line in?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 21. September , 2008, 19:15:14 »

zdravim mam jednu otazku:
vstup vnejsiho zdroje sa rovna line in?


hej
Zaznamenané

kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #12 kedy: 21. September , 2008, 19:34:32 »

dakujem.moze to zmazat lebo je to tu dost odveci.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #13 kedy: 24. November , 2008, 16:15:20 »

dovolim si vas obstastnit jednou otazkou, som si stiahol kristal a mam problem, ze ked donho nasadim 2 pluginy a nahram 2 stopy tak sa ruti cely svet, nestiha nic ani prehrat nahravku, cim to je ako to odstranit?
a este ako si mam aktivovat plugin(amplitube metal) aby som uz pocas nahravania pocul zvuk amplitubu, nie cistu gitaru ako to mam doteraz.. sory ked je to uz niekde spominane, ale nic som nenasiel a uz vobec nie co sa tika kristalu.

napis aky mas comp
moj chcipak (Athlon XP real=1,8GHz, 1GB RAM) zvlada 2x Amplitube(16/44,1), 1x Battery3 + zakladne efekty...
« Posledná zmena: 24. November , 2008, 16:16:27 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 24. November , 2008, 16:17:52 »

dovolim si vas obstastnit jednou otazkou, som si stiahol kristal a mam problem, ze ked donho nasadim 2 pluginy a nahram 2 stopy tak sa ruti cely svet, nestiha nic ani prehrat nahravku, cim to je ako to odstranit?
a este ako si mam aktivovat plugin(amplitube metal) aby som uz pocas nahravania pocul zvuk amplitubu, nie cistu gitaru ako to mam doteraz.. sory ked je to uz niekde spominane, ale nic som nenasiel a uz vobec nie co sa tika kristalu.
Kristal ma nejaky help, co sa ti otvori v prehliadaci. A je tam nejake FAQ a jedno je o tom, ako zapnut ten odposluch s efektom.

Mozno mas aj komp ok, ale Kristal s tymi pluginmi nefunguje celkom ok. Skus kludne Reaper, je jednoduchsi a paradoxne ma daleko daleko viacej moznosti.
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.