Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 05:00:20
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kenny Wayne Shepherd  (Prečítané 1443 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
benadik
Hosť
« kedy: 16. September , 2008, 21:56:21 »

Kenny Wayne Shepherd - americky bluesovy gitarista, tak pani muzikanti poznate?

Blue On Black -         -           pre fajsmekrov, pocuvajte ten gitarovy zvuk v sole.
Prison Blues -
Midnight Rider -
Alive -
Last Goodbey -
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. September , 2008, 21:58:29 »

Poznam, videl som ho aj nazivo na G3, vyborny bol uz vtedy ...
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #2 kedy: 16. September , 2008, 22:15:34 »

toto je priklad gitaristu, co nema ambicie hrat let cmeliak v 320bpm, ale hovorit svojou hudbou a gitarou tie najkrajsie veci. klobuk dole pred tonom a sposobom.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #3 kedy: 16. September , 2008, 22:35:22 »

Poznam ho uz od jeho 17tich rokov, je to u mna velky gitarista a pesnickar. Zo zaciatku daval hlavne kusky southbluesu ako napr. SRVaughan. Teraz sa trosku ukludnil, ale cato nestratil. Mam rad jeho sound a feeling, takisto spev.
Dorian to pekne napisal.  Je to frajer
Semishko, ty si ho videl na zivo? Celkom zavidim, lebo viem ze hral snuru po USA s G3.
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #4 kedy: 16. September , 2008, 22:44:43 »

ja ho poznam uz dlhsiu dobu...hra pekne ale nie je to nic nove na svete a ja tento styl hry nezeriem az tak ze by som ho musel pocuvat....aj jeho songy su okej ale nic pre mna....som zvedavy ci este trosku zmeni svoj styl hry, lebo napriklad iny vaughanista, joe bonnamasa, pochytil nieco od erica johnsona a mam dojem ze aj verheyna a hned je z neho zaujimavejsi hrac... KWS ma zatial nezaujal, iba jednu dobu ked som zral vaughana....ale tak stale lepsie nez ten guinessov rekorder
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 16. September , 2008, 22:47:59 »

Semishko, ty si ho videl na zivo? Celkom zavidim, lebo viem ze hral snuru po USA s G3.

Ano, videl som ho nazivo niekedy v roku 96-97 vo Vancouveri, ked zaskakoval za Erica Johnsona. Pred nim hral este Fripp z King Crimson a to bola riadna uchylnost :), ja ze nejake divne syntaky pustaju z bedni a potom som si vsimol typka ako sedi na boku podia na stolicke :), zahral akord a potom 5 minut prepinal presety :). (urcite to tak nebolo,ale ja si to tak pamatam :) ).

http://www.satriani.com/G3/1997.html, hned prvy koncert ... To bolo pekne davno.
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 22:52:45 od Semish » Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #6 kedy: 16. September , 2008, 22:52:41 »

Pred nim hral este Fripp z King Crimson a to bola riadna uchylnost :), ja ze nejake divne syntaky pustaju z bedni a potom som si vsimol typka ako sedi na boku podia na stolicke :), zahral akord a potom 5 minut prepinal presety :)

uff tak toho ti fakt zavidim....raz bol v prahe v ten isty vecer koncert yes aj king crimsom a ja magor som siel na yes....ale tak este ho urcite uvidim niekedy
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.