Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Máj , 2024, 14:20:42
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Roztrhnutý reproduktor  (Prečítané 5469 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 12. Január , 2008, 09:46:07 »

ty sa nemas co nastvat, vy ste niekomu dojebali ich vec, a potom to chces len tak zlepit, neverim ze to uz tak bude hrat, vedia inak o tom?? pretoze gitaristu odtial poznam...

prosim ta nestaraj sa do niecoho comu sa nerozmies....nevies ako co bolo tak neviem odkial si prisiel k pojmu "my sme dojebali"Huh!?
ja som sa pytal ci existuje taka alternativa tak tu neries veci comu ty neveris alebo veris...ako bude hrať...

tibi: no zaujma ma to a snazim sa to riesit aspon vydis ze mi to neni lahostajne....viem ludi zaujma preco sa to stalo a ako sa to stalo a to pre teba neni podstatne.... moj subjektivny nazor ti radsej vyjadrim osobne nie cez forum aby sme tu neboli jak na pokeci... Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 12. Január , 2008, 10:27:45 »


to RASTIS Si píš!!!!! za prve ak o tom nevies krytky sa k reprobedniam automaticky nedavaju a myslim si ze je moja vec ci som ich tam mal alebo nie........a aj ked nie tak myslim ze bachnut taka bedna tak nabuuce ta poprosim vyjadrit sa k teme....niake

no jasne, vynadaj mne ze sa Ti roztrhol nechraneny reprak...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #17 kedy: 12. Január , 2008, 10:28:45 »

Ejha aki ste nastvani a vobec nevidim dovod. A nastvani su ti, ktori potrebuju pomoc....nevidim dovod, preco takto podrazdene reagovat. ved v klude :)

tak napis aspon, co to je za repreduktor. a neboj, podla mna, keby si tam osadil aj ten z ciny, nezbadas taky rozdiel. ved ked maju na to licenciu, tak musia splnant nejake podmienky, tak isto maju aj stroje na to. ale jasne - nejaky rozdiel tam bude, ale skoda o tom debatovat. su dve moznosti: opravit alebo kupit. treba zavolat tomu opravarovi a spytat sa ho, popisat mu problem a budes vediet hned. Popripade mu to ukazat.
« Posledná zmena: 12. Január , 2008, 10:29:06 od mario bross » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 12. Január , 2008, 10:31:40 »

... lenze tento reprak je  MADE IN U.S.A      a na repraku je made in ENGLAND  ...

HE ? co to tu splietas ?

nech Ti typci zaplatia za reprak a hybaj si kupit novy a henten im nechaj, nic rozumnejsie nevymyslis. kasli na china, england, USA, kasli na nalepky co tam davaju, to dnes nehra ziadnu rolu.
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 12. Január , 2008, 10:52:07 »

Ejha aki ste nastvani a vobec nevidim dovod. A nastvani su ti, ktori potrebuju pomoc....nevidim dovod, preco takto podrazdene reagovat. ved v klude :)

tak napis aspon, co to je za repreduktor. a neboj, podla mna, keby si tam osadil aj ten z ciny, nezbadas taky rozdiel. ved ked maju na to licenciu, tak musia splnant nejake podmienky, tak isto maju aj stroje na to. ale jasne - nejaky rozdiel tam bude, ale skoda o tom debatovat. su dve moznosti: opravit alebo kupit. treba zavolat tomu opravarovi a spytat sa ho, popisat mu problem a budes vediet hned. Popripade mu to ukazat.

No sak jasne zavolam spytam sa...preto som sem prisiel aby som si nechal poradit Pomoooc!...akoze mne to netrha zili ani nejsom nastvany lebo ja to platit nebudem len som chcel byt iniciativny v prospech mojho kamarata-spoluhraca. Je to cenovo narocne preto lebo na tej bedni bol aj ENGL fireball ktory bol nasho gitaristu a pukla tam jedna lampa a treba ho komplet prelampovať takze ten moj kamos ma co robiť....no hold bola to smola ale aj nezodpovednost. ale dikes za rady...
« Posledná zmena: 12. Január , 2008, 10:53:53 od omen » Zaznamenané

tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #20 kedy: 12. Január , 2008, 14:25:31 »

HE ? co to tu splietas ?

nech Ti typci zaplatia za reprak a hybaj si kupit novy a henten im nechaj, nic rozumnejsie nevymyslis. kasli na china, england, USA, kasli na nalepky co tam davaju, to dnes nehra ziadnu rolu.


Sak keby to bolo take jednoduche tak nic nesplietam a sorry ale ver ze by si asi bol aj ty podrazdeny ked cele leto makas na stavbe a vyrobis si bednu, sak mam problem spavat kvoli tomu....a toto sa ti stane...a preco tam neboli krytky??? aj to ti velmi jednofucho vysvetlim... ked som tu bednu spravil boli repra s vnutra  a krytky s vonka bedne.. lenze casosm som chcel experimentovat tak som dal repra s vonku a uz tam tie krytky proste nepasovali- dalo sa to spravit aby som ich tam dal ale som dovod nevidel.    a repraky no akoze ked mam ...   a splietam to ze niekto napisal ze ten reprak ma stat okolo 3000 sk  tak vysvetlujem aj to kolko kt. reprak stoji.... a mam aj doklad o tom...    nech mi typcci zaplatia za reprak... keby ty typci hned zaplatili za reprak asi by to neriesili tu na fore asi v tom bude niaky ten problem.... ale je mi jasne ze sa s tym asi nic ine nebude dat...
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #21 kedy: 12. Január , 2008, 15:05:50 »

dorieste si problemy mimo forum. Informacie potrebne pre opravu tu boli poskytnute.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.