Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
15. Máj , 2024, 18:41:16
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Odstránenie rámčeka HB a zapustenie snímača do tela  (Prečítané 855 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« kedy: 30. Október , 2011, 19:35:49 »

Dlho nad tým uvažujem, že by som si to urobil, lebo sa mi to páči, len niekoľko otázok, niekto to tu už robil, preto sa chem opýtať, čo s dierami na skturky po rámiku? vytmelit? a co s tmelom? nejak natriet? je to mahagon a nechcem aby som poškodil telo, stacili by nejake klasicke vruty? Diky za rady :-)
Zaznamenané

hm... :-D
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #1 kedy: 30. Október , 2011, 20:14:53 »

to na tej cortke? tam by som tie diery po ramikovych skrutkach  max vyplnil nejakym jednozlozkovym polyuretanovym lakom a ono sa to ako tak strati. Uplne sa toho zbavit neda ale da sa to zakamulovat tak ze pokial to vyslovene clovek necheckuje tak to nie je vidno. Snimace uchytis v tele potom normalne tymto http://shop.sollerguitars.com/product_info.php/cPath/321_397/products_id/1002vruty---skrutky/cierne/rh-2x16-bk.html len treba odmerat tu dieru na snimaci ci to tym prejde a snimac podlozis nejakou penou molitanovou aby mala funkciu pruziny. Aby to vobec nebolo vidno musel by si to zbrusit , vytmelit a nanovo cely ten top dat co by sa na tej cortke asi tazko dalo.
« Posledná zmena: 30. Október , 2011, 20:15:40 od fataljoe » Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.