Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
12. Máj , 2024, 06:32:45
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Topfest, 13.11.2008 PKO, BA  (Prečítané 6944 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« kedy: 14. November , 2008, 21:56:24 »

Mno kedze este nikto k tomuto nic nenapisal, tak som sa rozhodol ze prispejem, kedze som sa zucasnil tejto fajn akcie.

Ako predkapela vystupila rockova smrst v podani Bank of Joe. Pre mna osobne bola prave predkapela vacsie lakadlo ako ostatne kapely. Velmi sa mi pacilo vystupenie Joe-ovej kapely, vystupenie malo stavu, texty boli velmi prijemne, velmi mam rad takyto styl. Problem bol len to, ze som nejak moc nepocul basu, zato basakov spev bol vazne popici, a spolu s Joe-ovym hlasom sa super doplnali. Songy ako Mladost alebo Zakaz mali vazne gule.
Po predkapelke vystupila slovenska punkova legenda Konflikt. Tam som bol zo zaciatku trosku skepticky, a bal som sa ake to bude, ale bol som velmi prekvapeny, vazne pohodova atmosfera, punk ako sa patri, Konflikt sa predviedol v dobrej forme, jedine co mi vadilo ze obcas som trosku nerozumel spevu, a kedze nepoznam vela ich songov, tak som mal z toho trosku gulas. Ale vela ludi si v predu super zapogovalo ako sa pri takychto kapelach patri.
Dalej nasledovali Horkyze Slize. Pre mna obrovske sklamanie, hlavne co sa tyka infantilnych prejavov hlavne frontmana Kuka...Zahrali aj nove aj stare songy, ktore podla mna maju vyssiu uroven. Vela ludi co som stretol boli z HS sklamani, tak neviem, mna to tiez nejak nezaujalo, snad niekto prida aj svoje nazory.
Posledny nastupil Polemic, pri ktorych ma trosku nasieralo velmi dlhe nazvucovanie, ale kedze ich je na podiu 8, tak mali co robit. Polemic zahral velmi dobry koncert, zahrali svoje najvacsie hity a dokazali, ze SKA hrat vedia.

Neviem co dalej k tomu napisat, toto je len taka mini recenzia, kto ste vsetko boli? Zhliadol som jedine Progrockera z fora...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1 kedy: 14. November , 2008, 22:22:34 »

ja som tam bol Bavím sa skvele Bavím sa skvele aky sme mali zvuk marshallov dalo sa to pčuvat???dnes sme hrali na Myjave a bolo super,potrebujeme hrat ,hrat a hrat Na zdravie!
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #2 kedy: 14. November , 2008, 22:26:57 »

ja som tam bol Bavím sa skvele Bavím sa skvele aky sme mali zvuk marshallov dalo sa to pčuvat???dnes sme hrali na Myjave a bolo super,potrebujeme hrat ,hrat a hrat Na zdravie!
Joe, dost hlasno na mna to bolo, mne sa moc nelubil sound druheho gitaristu, to bolo tusim JCM 2000 TSL ak sa nemylim, tvoj amp hral lepsie, to bolo nove JVM dvojkanal?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #3 kedy: 14. November , 2008, 22:31:52 »

ja som tam bol Bavím sa skvele Bavím sa skvele aky sme mali zvuk marshallov dalo sa to pčuvat???dnes sme hrali na Myjave a bolo super,potrebujeme hrat ,hrat a hrat Na zdravie!

Joe, veď tí zvukári to tak preháňajú... ale keď sme s Progym šli za mixpult, bol tam už oveľa lepší zvuk... ale ktovie, možno sme fakt len všetci traja citlivky...  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 14. November , 2008, 22:33:29 »


Neviem co dalej k tomu napisat, toto je len taka mini recenzia, kto ste vsetko boli? Zhliadol som jedine Progrockera z fora...


Ja som tam akoze nebol. Bavím sa skvele Co si teraz ludia o mne pomyslia, ze chodim na ska kapely. ?§!.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #5 kedy: 14. November , 2008, 22:35:01 »

Ja som tam akoze nebol. Bavím sa skvele Co si teraz ludia o mne pomyslia, ze chodim na ska kapely. ?§!.  Žmurk
ale no, spravis si u Rasta +  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #6 kedy: 14. November , 2008, 22:38:09 »

Ja som tam akoze nebol. Bavím sa skvele Co si teraz ludia o mne pomyslia, ze chodim na ska kapely. ?§!.  Žmurk

Čestne prehlasujem, že JA a PROGROCKER sme tam prišli iba kvôli kapele Bank Of Joe, a hneď ako dohrali, sme opustiti sálu PKO a premiestnili sa k Dunaju...  :) :) :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #7 kedy: 14. November , 2008, 22:40:44 »

Joe, dost hlasno na mna to bolo, mne sa moc nelubil sound druheho gitaristu, to bolo tusim JCM 2000 TSL ak sa nemylim, tvoj amp hral lepsie, to bolo nove JVM dvojkanal?
ano jvm205 ale ja to tak odskušavam budem hravat na jcm800ku ta je taka agresivnejšia aj ked mne sa  pači aj jvmko len je moc pekne a vyhladene
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 14. November , 2008, 22:41:49 »

Čestne prehlasujem, že JA a PROGROCKER sme tam prišli iba kvôli kapele Bank Of Joe, a hneď ako dohrali, sme opustiti sálu PKO a premiestnili sa k Dunaju...  :) :) :)
myslíš ku Krasnemu modremu dunaju Zdravíčko
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #9 kedy: 14. November , 2008, 22:42:57 »

ano jvm205 ale ja to tak odskušavam budem hravat na jcm800ku ta je taka agresivnejšia aj ked mne sa  pači aj jvmko len je moc pekne a vyhladene
ked som na to hral tak som hral na dvojkanal ale kombo, a vtedy sa mi to nejak velmi nepozdavalo, ale vcera ti to hralo popici Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #10 kedy: 14. November , 2008, 22:45:23 »

Ja som tam akoze nebol. Bavím sa skvele Co si teraz ludia o mne pomyslia, ze chodim na ska kapely. ?§!.  Žmurk
ja som ich nestihol ani dnes ,ale ja moc nemusim tento štyl hudby,škoda že nemožem hrat s nami nejake blues mam ich zopar v talon(vlastné kusky)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #11 kedy: 14. November , 2008, 22:46:20 »

ked som na to hral tak som hral na dvojkanal ale kombo, a vtedy sa mi to nejak velmi nepozdavalo, ale vcera ti to hralo popici Na zdravie!
potom si ho sám od seba kupim aj ked na splatky Bavím sa skvele
desne mi piska v hlave je to fakt nahlas
« Posledná zmena: 14. November , 2008, 22:47:02 od joe » Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #12 kedy: 14. November , 2008, 22:47:14 »

potom si ho sám od seba kupim aj ked na splatky Bavím sa skvele
desne mi piska v hlave je to fakt nahlas
no ten bol dobry Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 14. November , 2008, 22:52:06 »

no ten bol dobry Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
mne sa pačia aj ine ampy ale medzi nami ten image na javisku  Bavím sa skvele čo už lepšie ukaže ako kopec marshallov???
mesiny su na inu muzičku
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 14. November , 2008, 22:53:18 »

kopec voxov......
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.