Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
13. Máj , 2024, 23:01:24
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sopor Aeternus & The Ensemble of Shadows  (Prečítané 7605 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #15 kedy: 18. August , 2008, 07:47:47 »

Asi pred dvoma rokmi hrali sunn O)) vo viedni a akurat som to nestihol co ma dost mrzelo lebo ich hudba je vyborna. Cista destrukcia. Raz som sa hral s jednou mojou nahravkou a v Nero Wave editore som pouzil efekt "ohnutie tonu" a z black metalu vznikol tak nechutny Funeral doom ze dovidenia
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 18. August , 2008, 09:10:39 »

No tak najblizsie sa dohodnime a ten Sunn si nenachame ujst Bavím sa skvele

Bol som vo Viedni na Boris a tiez kvalitka, aj hlasitost bola slusna. Ale zvuk gitar sa mi moc nepozdaval, moc moderny. Ale v principe to bolo ako na albume Pink. Mimochodom najkladnejsie hodnotim Sunn O))) & Boris - Altar :)
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #17 kedy: 18. August , 2008, 09:17:32 »

ale inak ked som pocul dnes prvy krat tu vec ze "Sopor Aeternus - In der Palästra" tak som cakal ze kedy zacne skriekanie, bliekanie, grcanie no to nikde a tak som normalne dopocuval celu vec az do konca a bol som prijemne prekvapeny...  Žmurk
mne to pripomina the cure z osemdesiatych rokov... ale veeelmi
Zaznamenané
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #18 kedy: 18. August , 2008, 09:55:33 »

Najblizsie sa chystam do prahy na Kataxu. polska black metalova legenda. vyborny multiinstumentalista, ktory to robi.
ale ten Sunn O)) by som si vazne pozrel. alebo aj nejaky funeral doom v kostole kde hra organ  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 18. August , 2008, 10:08:49 »

Najblizsie sa chystam do prahy na Kataxu. polska black metalova legenda. vyborny multiinstumentalista, ktory to robi.
ale ten Sunn O)) by som si vazne pozrel. alebo aj nejaky funeral doom v kostole kde hra organ  Bacha na vec kamo!

Pusti si aj Hyatari, tiez dobre : http://www.myspace.com/hyatari
« Posledná zmena: 18. August , 2008, 10:09:09 od Semish » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 18. August , 2008, 10:09:54 »

No tak najblizsie sa dohodnime a ten Sunn si nenachame ujst Bavím sa skvele

Bol som vo Viedni na Boris a tiez kvalitka, aj hlasitost bola slusna. Ale zvuk gitar sa mi moc nepozdaval, moc moderny. Ale v principe to bolo ako na albume Pink. Mimochodom najkladnejsie hodnotim Sunn O))) & Boris - Altar :)

Altar je uzasny album, mam japonsku verziu s bonusom, fajn muzicka k praci :).
Zaznamenané
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #21 kedy: 18. August , 2008, 10:25:59 »

    

HYATARI

Ja neviem ze ako maju podladene tie gitary ked to ma taky hutny zvuk. ja som skusal hrat na C-cku a to uz bola riadne masivna muzika. ale nechyta sa to na toto. dobry funeral.
Takuto muziku mozem pocuvat isty cas a potom potrebujem pauzu ale ako vravis dobre pri praci. len ziadne zbrane do ruk  Bacha na vec kamo!.

skus si pozriet toto. je to nemecky neoklasicky ambient. toto je priamo song s jednou fetisistickou kapelou. Ale asi mu zrusili predoslu stranku tam mal viac ukazok

http://www.myspace.com/triariiband 
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #22 kedy: 18. August , 2008, 10:37:15 »

   

HYATARI

Ja neviem ze ako maju podladene tie gitary ked to ma taky hutny zvuk. ja som skusal hrat na C-cku a to uz bola riadne masivna muzika. ale nechyta sa to na toto.
dobre, dobre.... ja som to jebol rovno na Bcko :D a nic.. asi maju pitch shifter, octaver, alebo co nie?
Zaznamenané
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #23 kedy: 18. August , 2008, 10:43:24 »

Ja som si nasiel podobny zvuk na Amblitube metal na ich oficialnej stranke s nazvom Drone ale kazodpadne tazko je to napodobnit. Ale tieto podobne kapely sa vedia napodobnit dokonale  ha ha ha
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #24 kedy: 24. August , 2008, 14:31:20 »

Sopor Aeternus - Dead Souls



Sopor Aeternus - Little Velveteen Knight (tak toto nie je normalne  Bavím sa skvele)



Sopor Aeternus - SHAVE, If You Love Me

Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Drako
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #25 kedy: 21. Január , 2011, 02:30:25 »

K tejto muzike som sa dostal "náhodou", keď mi zarezonovala rubrika...music for children of the night.... Od tej chvíle nedám dopustiť na túto výnimočnú osobnosť, ktorá sa stala absolútnou jednotkou v mojom súkromnom rebríčku :o)=
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.