Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
14. Máj , 2024, 03:44:22
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sign - Coming Alive  (Prečítané 23131 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« kedy: 26. Október , 2005, 14:49:38 »

No tak sme po nie kratkej dobe dali dokopy nase prve demo, nech sa mame cim prezentovat aj za hranicami Bratislavy.
Coming Alive (full)
« Posledná zmena: 03. Február , 2007, 09:22:55 od iMbUS » Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 26. Október , 2005, 14:59:56 »

ja len dodam, ze sme nekonecne vdacni rastisovi za ochotu a nasadenie s akym sa podielal na vzniku tohto dema. aj napriek nie prave idealnym podmienkam odviedol skvelu pracu. :thanx:
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 26. Október , 2005, 15:12:30 »

...nemam takuto muziku rad, ale je to fajn vo svojom zanri.. len tak dalej... Bravooo drzim palce :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 26. Október , 2005, 17:29:26 »

Tiez to nie je vobec vec pre mna, ale je to dobre zahrate. Vadi mi ale casto spev, hlavne ta anglina, vyslovene iritujuci prizvuk miestami. Trosku viac originality by to mozno tiez chcelo obcas, lebo ked to pocuvam, mam stale pocit, ze som to uz vela krat predtym pocul. Inak zvuk nahravky je na demo cd fakt dobry a celkova uroven hracov je dobra tiez. Cele toto ale ber Imbus ako moje subjektivne "hodnotenie", lebo prave tento styl a celkovy zvuk 80tych a zac. 90tych rokov mi totalne nesedi, takze vlastne vas velmi chvalim v skutocnosti. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4 kedy: 26. Október , 2005, 18:44:32 »

uz to mam stiahnute. prvy dojem velmi dobry co sa tyka zvuku a celkovej kvality. ale... teraz mi skoro usi odpadli. tomorrow solo od 1m36s podla mna to je dost falosne. ale faktze dost. aj spev ma problemy. treba naladit gitaru a spevaka:) alebo je to len moj pocit? ale songy su to pekne. aj ten booklet som si pozrel ten sa mi zda perfektny. len tak dalej.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 26. Október , 2005, 23:50:26 »

Booklet na demo vyzerá pekne, čo robí na stránke Metalindy? :hm: Zvuk (teraz v noci len na slúchatká) pôsobí na mňa vežmi dobre, len sa mi zdá že bicie nešlapú až tak, ako by mohli - možno by mohli byť aj viac, možno je to ok - predsa len nemám poriadny posluch. Inak v pohodičke. Skladby sú príjemné, pripomínajú mi dosť Gamma Ray. K muzike - keby sa dotiahli a docvičili veci, bolo by fajn: miestami rytmicky rozhádzaná kapela, trošku vypätý hlas na doraz svojich možností (ale nemalo by to byť tak cítiť), divná angličtina, Imbusove pomalé sólo v Tomorrow mohlo byť lepšie zahraté - to som už prebral v Imbusovej gitarovej téme. Všetky chyby sú v pohode časom odstránitežné, takže ako prvotné demo je to fajn vstup na scénu (až na drobné veci, ktoré sa dali odstrániť - falošnosti a občas rytmika), dúfam, že pomôže k prezentácii a ďalšie nahrávky budú ešte lepšie. :1:
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 27. Október , 2005, 00:47:09 »

hehe, som rad, ze do mojich sol sa nikto nenavaza :) a som tiez rad, ze sa vam paci booklet. na stranke metalindy je to ako taka mala moja drzost, robim totiz samelovi novu stranku a mam z toho viac nervov ako penazi, tak preto. je to tam len docasne, ta grafika je samozrejme aj na nasom webe. keby inak niekto chcel zvlast sudit imbusovu a moju hru, tak gitary su nahravane do cisteho sterea, cize vlavo je jeden, vpravo druhy. co sa rytmiky tyka, budte, prosim konkretnejsi, vieme o jednom momente, kedy je to cele rozsypane ale vieme aj preco. inak by bodlo vediet, v com je problem (ci konkretny nastroj nieco predbieha/omeskava, ci su problemove nejake pasaze a tak...) zatial teda vdaka za postrehy. JEJ! A co vravite na vokaly? :)
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 27. Október , 2005, 01:32:59 »

Citácia
Originally posted by Iggy ...tak gitary su nahravane do cisteho sterea, cize vlavo je jeden, vpravo druhy...
Znalci, odbornici a ini zvukovi onanisti mozu tipovat, na ktorej strane je ktory aparat - jeden je Marshall JCM900 S-LX, druhy kopia Mesa/Boogie MK III... Vyherca moze so mnou vypit 7-cku 52% slivovice, ktoru som dostal a nemam ju s kym otvorit :).
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 27. Október , 2005, 10:22:52 »

To je super, nezavedieme na forum aj sutaze, ktore pritiahnu viac navstevnikov :) ?
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 27. Október , 2005, 12:53:36 »

joooj,tu slivku by som okostoval.zazracna voda co vie liecit!
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 27. Október , 2005, 13:40:50 »

Citácia
Originally posted by pista58 joooj,tu slivku by som okostoval.zazracna voda co vie liecit!
Tak sa zapoj do sutaze :).
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 27. Október , 2005, 13:46:08 »

PLHA.....se hlasi
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 27. Október , 2005, 15:17:08 »

Aj ja by som si dal tu slivku Rastis :)), ale fakt si to netrufam uhadnut, nech sa akokolvek snazim.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #13 kedy: 27. Október , 2005, 15:41:21 »

trocha som analyzoval. nalavo je mesa, napravo je marshall. mam rad palenku, tak si to rastis teraz nepokaz a suhlas so mnou:razz: dakujem. pripijem si na zdravie celeho gpc fora:) dufam...
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #14 kedy: 27. Október , 2005, 15:43:36 »

prave som zistil ze mi odisiel vyskovy reprak na vezi... dufam ze to neovplyvnilo moje rozhodnutie a som na spravnej stope!
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.