Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 12:01:49
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cubase - problem s uložením dotvorenej backingtrack  (Prečítané 2094 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« kedy: 24. Január , 2009, 17:26:41 »

zdravím, nedávno som začal používať cubase le 1.0.10. Moc mu nerozumiem, ale ako sa nahráva do mp3 bez spevu a gitary som zistil...
úspešne mi to nahráva aj len-tak keď spravím nový projekt, nový track a len-tak brnkám pričom tam nedávam bicie a tak...
nastavil som aj to, že ak niečo nahrám či už do backing track, alebo len-tak iba seba, tak po pretočení vzad si to môžem vypočuť...

a tak som si povedal že skúsim to uložit a klikol som na:
file - export - audio Mixdown,
potom si mohol vybrať formát ako to chcem uložiť a také veci - najviac mi vyhoval asi ten vma avšak skúsil som aj iné..nastavil miesto uloženia na dokumenty klikol na save, ale problém

- an error occorred during the export

takže vlasne všetko čo urobím v cubase aj v ňom ostane...nedá sa to uložiť ako niečo na spôsob mp3 či niečoho podobného...

čo s tým mám urobiť?  Popiskujem si
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 24. Január , 2009, 17:27:41 »

An error occured....ten Cubase máš cracknutý, alebo si ho kúpil?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 24. Január , 2009, 17:28:25 »

musis si vyznacit oblast, ktoru exportujes. nad stopami mas taku os, kde si rozprestres 2 kurzory - zaciatok a koniec a ten usek sa Ti potom exportuje.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 24. Január , 2009, 17:28:38 »

An error occured....ten Cubase máš cracknutý, alebo si ho kúpil?

LE sa dostava k HW
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #4 kedy: 24. Január , 2009, 17:43:00 »

no nejaké 2 malé šipky či  čo tam bolo...a natiahol som to cez tých pár sekúnd čo som nahral...všetko čo bolo v ich rozmedzi bolo akoby podrarbené šedou alebo čím..ale furt to píše to isté...tak ja neviem snaď tam nenaťahujem niečo iné...
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 24. Január , 2009, 17:45:08 »

a do jakeho presne formatu exportujes a ake hodnoty nastavujes ?
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #6 kedy: 24. Január , 2009, 17:50:16 »

no nejaké 2 malé šipky či  čo tam bolo...a natiahol som to cez tých pár sekúnd čo som nahral...všetko čo bolo v ich rozmedzi bolo akoby podrarbené šedou alebo čím..ale furt to píše to isté...tak ja neviem snaď tam nenaťahujem niečo iné...

stlac a drz lavy Ctrl a klikni mysou hore na pravitko na zacitok,
potom stlac a drz lavy Alt a klikni mysou hore na pravitku na koniec skladby.
tym oznacis ktoru cast chces vyexportovat. ak to spravne oznacis, tak ta vyznacena oblast je hore na pravitku oznacena kriklavou modrozelenou linkou na ciernom pozadi.

min. 2x to tu na fore uz je napisane.
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 17:53:43 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #7 kedy: 24. Január , 2009, 18:02:33 »

exportujem do wma. Označiť úsek sa mi podarilo aj predtým ako som to alt a ctrl zkratku použil....keď exportujem do wma tak tam hodnoty ani sú čo sa tak dívam...
iba meno súbor, nejaké atributes - aj to nie je čo vybrať.

dalej tu mam niečo že include a tam je pod fajkou
autiomation
efects

a ešte ak kliknem options tak tam môžem napísať umelca, song, vydavatelstvo či čo...

pod ostatnymi formátmi je už viac možnosti, ale skúšal som sa s nimi pohrať a stále to má dačo proti...
mňa z toho cubase drbne  ?§!. a sorry nevšimol som si, že sa o to niekde kecalo


Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #8 kedy: 24. Január , 2009, 18:09:03 »

mne nefunguje v cubase LE ani export do wma, ani export do mp3 (kedze mozes tam len 20x enkodovat do mp3)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 24. Január , 2009, 18:12:44 »

exportuj do defoultneho 44,1/16 wav. ktovie ako su tieto orezane verzie s kodekmi pri mp3 / wma... nehovoriac o tom, ze mp3 je lepsie pouzit, ako wma
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #10 kedy: 24. Január , 2009, 18:35:06 »

no keby sa ma niekto pýta ako som to konečne nahral, ani sám neviem  ?§!. Bavím sa skvele ale už to berie waw, na 16 bitoch, stereo splite, 44,100 kHz a tak...
nechápem prečo mi to tak dlho trvalo kým z toho cubase dačo vypadlo, to bude asi talentom  Popiskujem si

síce by som radšej mp3 ale aj toto je lepšie ako drátom do oka a upraviť formáty viem..., tak možno niekedy nájdem nejakú poriadnu verziu cubase a cracknem to, díki za pomoc, a ak táto téma vadí, tak potom mažte  Zdravíčko
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.125 sekund, 22 otázok.