Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Máj , 2024, 23:57:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moja tvorba - Empiria  (Prečítané 1399 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
plavinka
okukávač

Príspevkov: 2


« kedy: 11. November , 2012, 14:32:03 »

Ahojte, tvorím vlastnú muziku a  rada by som sa podelila so svojimi nahrávkami so širším okolím. Zvuk sa určite dá ešte zlepšovať, ale viac ma zaujíma, ako vás zaujmú texty a samotná melódia skladieb. Moje skladby nájdete na bandzone.cz pod názvom Plavinka. Ďakujem za každú kritiku...:-)

http://bandzone.cz/plavinka
« Posledná zmena: 11. November , 2012, 14:43:46 od rastis » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 11. November , 2012, 14:48:15 »

lupene lasky - pesnicka v pohode, melodia taka znamejsia, ale inak pekne. text trochu klise, viac krat sa tam objavuje cosi ako "ulice vsednych dni" - snazil by som sa takymto spojeniam vyhybat.

pekny hlas a v zasade to moze byt uplne dobre, pokial by sa popracovalo.

ta akusticka gitara je ale cosi desne - tak strasne nenaladenu gitaru som nepocul uz teda riadne dlho. to ako co ma byt ? odmietam pocuvat dalsiu skladbu, jak zase zacala ta gitara - vypinam  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 11. November , 2012, 14:59:09 »

Plavinka,skús to radšej znova nahrať s naladenou gitarou a nemusí byť taká hlasná,inak sa mi zdá celkom fajn tá melodia,ten prechod na refrén by som troška lepšie vyzdvihol ale fakt sa to nedá dopočúvať do konca kvôli tej gitare....  Smútim
Zaznamenané
pyro
nováčik
*
Príspevkov: 19



« Odpoveď #3 kedy: 11. November , 2012, 15:03:09 »

dostal som sa po 20.tu sekundu koli tej gitare.. to si nepocula ako to hra?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 11. November , 2012, 15:27:54 »

mna by zaujimalo, ze preco matodrummer nahra metalove veci super a zenu necha vyjst n atrh s nenaladenou gitarou?  Popiskujem si Ja som čert.. tak ale v zasade spev neurazi, akurat ta melodika mi nie az tak sedi, ani intonacne to az tak 100%-ne nie je, ale to bude asi aj tou gitarou
« Posledná zmena: 11. November , 2012, 15:28:19 od styrioci » Zaznamenané
plavinka
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #5 kedy: 11. November , 2012, 16:22:33 »

Ďakujem za všetky komentáre, v zásade máte pravdu a je na čom pracovať, chcela som počuť názor verejnosti, ale bol to asi môj prvý aj posledný príspevok...:-)
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #6 kedy: 11. November , 2012, 18:27:25 »

Takáto hudba mi pripomenula boa (britské, nie tú kórejskú speváčku) napr. http://youtube.com/watch?feature=related&v=WuV2wQZ48tA

Hlas je v pohode, tiež som prekvapený rozladenou gitarou. Neviem,či je v ľudských silách intonovat k rozladenemu podkladu.
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 11. November , 2012, 18:58:44 »

Dalo by sa na tom popracovat, hodnotim podla prvej veci. Vynimocne mi nevadi ani rozladena gitara (v 2 a 3 veci uz hej), ani nie preto, zeby to nejaka dalsia zlozka toho celeho vyrazne zachranovala, neviem preco, neznie mi az tak falosne. Skor miestami spev.
« Posledná zmena: 11. November , 2012, 18:59:38 od Pablo Woozy » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 11. November , 2012, 19:03:31 »

Hlas je v pohode, tiež som prekvapený rozladenou gitarou. Neviem,či je v ľudských silách intonovat k rozladenemu podkladu.
Zalezi zase na tom, ze intonovat k comu, ze? Ak beries napr. basovy ton v akorde za referencny tak sa to da, pokial nemas absolutny sluch (tam si netrufam povedat, ale asi bude ten clovek vyrusovany viac). Lenze po spravnosti aj spravne zaintonovana pesnicka bude "falosna" vo vztahu k co i len jednej rozladenej strune v akorde.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.