Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 07:05:10
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pozor Pozor Pozor!!!!!! falešný Gibsony v EU dovoz China  (Prečítané 28197 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #30 kedy: 20. Máj , 2009, 07:36:54 »

Len auto je za 10 rokov šrot a dobrý Gibson stála investice... Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #31 kedy: 20. Máj , 2009, 07:59:26 »

dnes nieje dobra investincia ani do pozemkov a nehnutelnosti skratka do ničoho a už vobec do nastroja,v 80 rokoch stal novy gibson asi 45000sk čo je v prepočte na dnes asi 450000sk ale vtedy to bol 3izbovy!!!!(asi 3melony teraz) byt taka to bola dobra investicia Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #32 kedy: 20. Máj , 2009, 08:01:26 »

dnes nieje dobra investincia ani do pozemkov a nehnutelnosti skratka do ničoho a už vobec do nastroja,v 80 rokoch stal novy gibson asi 45000sk čo je v prepočte na dnes asi 450000sk ale vtedy to bol 3izbovy!!!!(asi 3melony teraz) byt taka to bola dobra investicia Zdravíčko Na zdravie!

Len to nemozes ratat v podmienkach socializmu a vtedajsich umelych kurzov, kedze stat nemal devizy. Dnes su stare Gibsony a Fendre dobra investicia aj napriek krize. Minimalne im hodnota neklesa, tym najstarsim stale stupa.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 20. Máj , 2009, 08:04:49 »

dobrý Gibson stála investice... Na zdravie!
 Ano,určite ročniky a kusy maju svoju hodnotu.Pre zberatelov. Ale zbytok? Jaka investice ? Ved tie 20-ročne gitary sa predavaju lacnejšie ako nove. A ked aj niekto po 20-tych rokoch na nej zarobí  ccr. 500 euro,čo to je ? Slabota. Takže podla mna žadna investice.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #34 kedy: 20. Máj , 2009, 08:06:40 »

Len to nemozes ratat v podmienkach socializmu a vtedajsich umelych kurzov, kedze stat nemal devizy. Dnes su stare Gibsony a Fendre dobra investicia aj napriek krize. Minimalne im hodnota neklesa, tym najstarsim stale stupa.
určite tym najstaršim ano akurat kto ich tu ma??? Bavím sa skvele
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #35 kedy: 20. Máj , 2009, 08:08:14 »

Joe, nedívaj sa na všetko tak čierne, slnko zas vyjde.... Na zdravie!...
Dnes je situácia iná....radšej si kúpim jeden GIBSON LP  ako mať doma 5-6 kadejakých gitár, na ktoré sa neteším...to hovorím nie ako investovateľ peňazí, ale ako hrajúci gitarista...ale keď niekto chce mať viac rôznych lacnejších gitár, nie je to zle, je to jeho vec, píšem svoj pohľad...Na zdravie!

Rudy: myslel som to v zmysle, že na tom neprerobíš, zle som sa vyjadril...+/- za koľko kúpiš ju aj predáš a ak ju chrániš, časom Ti len získa na cene.., je to jednoducho tak..Progi to bude vedieť lepšie, ale tuším sa aj zverejňuje nejaký index, koľko percent ktoré ročníky GIBSONU idú cenou hore...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #36 kedy: 20. Máj , 2009, 08:08:39 »

 Ano,určite ročniky a kusy maju svoju hodnotu.Pre zberatelov. Ale zbytok? Jaka investice ? Ved tie 20-ročne gitary sa predavaju lacnejšie ako nove. A ked aj niekto po 20-tych rokoch na nej zarobí  ccr. 500 euro,čo to je ? Slabota. Takže podla mna žadna investice.
teraz niekto predava na bazare gibson customa 74 v povodnom stave za 2000€ taka to bola dobra investicia ha ha ha
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 20. Máj , 2009, 08:09:41 »

 Ano,určite ročniky a kusy maju svoju hodnotu.Pre zberatelov. Ale zbytok? Jaka investice ? Ved tie 20-ročne gitary sa predavaju lacnejšie ako nove. A ked aj niekto po 20-tych rokoch na nej zarobí  ccr. 500 euro,čo to je ? Slabota. Takže podla mna žadna investice.

Kto tu hovori o 20 rocnych kusoch? :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #38 kedy: 20. Máj , 2009, 08:11:28 »

teraz niekto predava na bazare gibson customa 74 v povodnom stave za 2000€ taka to bola dobra investicia ha ha ha

Predajca je blby, ze to predava tu na Slovensku. V Nemecku ju moze strelit podstatne lepsie a to len cez net. U nas je trh v tomto uplne zdeformovany, najma teraz. O Cesku zamerne ani nehovorim, tam sa akurat ozvu kvanta ceskych kutilov s idiotskymi otazkami. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 20. Máj , 2009, 08:13:24 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #39 kedy: 20. Máj , 2009, 08:13:20 »

Ten Gibson má vyššiu cenu a vonku ho v pohode strelí za 3500...mne vadí, že nie je v peknom stave..inak by už bol u mňa... Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #40 kedy: 20. Máj , 2009, 08:14:52 »

Joe, nedívaj sa na všetko tak čierne, slnko zas vyjde.... Na zdravie!...
Dnes je situácia iná....radšej si kúpim jeden GIBSON LP  ako mať doma 5-6 kadejakých gitár, na ktoré sa neteším...to hovorím nie ako investovateľ peňazí, ale ako hrajúci gitarista...ale keď niekto chce mať viac rôznych lacnejších gitár, nie je to zle, je to jeho vec, píšem svoj pohľad...Na zdravie!

Rudy: myslel som to v zmysle, že na tom neprerobíš, zle som sa vyjadril...+/- za koľko kúpiš ju aj predáš a ak ju chrániš, časom Ti len získa na cene.., je to jednoducho tak..Progi to bude vedieť lepšie, ale tuším sa aj zverejňuje nejaký index, koľko percent ktoré ročníky GIBSONU idú cenou hore...
ja sa netešim zo žiadnej pre mna je ton vždy len nastroj na hranie nie moje dieta z ktoreho sa tešim a obavam sa že to bude s nastrojmi ovela horšie,ale mne je to jedno nech sa niekto teši z čoho chce ja si tiež vyjadrujem svoj nazor na zaklade svojich poznatkov Zdravíčko a bol by som rad keby to fungovalo a denne som predal 5 customov a dva rektače Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #41 kedy: 20. Máj , 2009, 08:15:55 »

nastroj na hranie nie moje dieta z ktoreho sa tešim

Zive este chvalabohu nemam, tak aspon taketo ma potesi. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #42 kedy: 20. Máj , 2009, 08:18:25 »

Joe ale tie SX budeš potom musieť rozdať deťom z domova... ha ha ha Na zdravie!
ale to mne nerobi žiadne problemy nie som lakomy človek a ked to urobi radost,ja možem hrat aj na motyke hlavne nech to vyraba prachy a nieje draha Na zdravie!
dobru gitaru mam doma na stene na paradu Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #43 kedy: 20. Máj , 2009, 08:20:13 »

Predajca je blby, ze to predava tu na Slovensku. V Nemecku ju moze strelit podstatne lepsie a to len cez net. U nas je trh v tomto uplne zdeformovany, najma teraz. O Cesku zamerne ani nehovorim, tam sa akurat ozvu kvanta ceskych kutilov s idiotskymi otazkami. Bavím sa skvele
čo čech to muzikant  Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 20. Máj , 2009, 08:20:33 »

Kto tu hovori o 20 rocnych kusoch? :)
A o akych chceš hovorit ? O 50-ročnych? Take si videl len na obrazku. :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.108 sekund, 22 otázok.