Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 18:44:49
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sanchez - Soller  (Prečítané 5889 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 21. Máj , 2009, 17:37:58 »

ta gitka nebola draha, ze? pozeram, ze bahenny jasen je z troch kusov na tope.. gotoh snimace, vosk.. hmmm. moj odhad je tak 750 eciek :-)

Pre mňa to nie je otázka ceny, ale toho, že to je moja prvá gitka, ktorú som nemusel lepiť na kolene a ktorú robili profesionáli. Rudko ďakujem.
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #31 kedy: 21. Máj , 2009, 17:41:02 »

to ani tak nemalo byt myslene :-)  Na zdravie!

ak niekto vie ake to je, sancho, tak som to ja :-) mne Rudko coskoro vytvori treti Nastroj a tesim sa ako male deculo z trojkolky :-)

verim, ze tvoja nova laska hravyborne, ten jasen je z varky, ktorej kupu a dopravu som rudkovi pomahal organizovat :-)
a co sa tyka hmatnika, kazdy kto hral na rudovom nastroji musi potvrdit, ze toto mu vazne ide :-)
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 21. Máj , 2009, 17:41:55 »

to ani tak nemalo byt myslene :-)  Na zdravie!

ak niekto vie ake to je, sancho, tak som to ja :-) mne Rudko coskoro vytvori treti Nastroj a tesim sa ako male deculo z trojkolky :-)

verim, ze tvoja nova laska hravyborne, ten jasen je z varky, ktorej kupu a dopravu som rudkovi pomahal organizovat :-)
a co sa tyka hmatnika, kazdy kto hral na rudovom nastroji musi potvrdit, ze toto mu vazne ide :-)

Hmatník nie je jeho, ale to už potom vieš, ktorý to je. Alebo nie?
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #33 kedy: 21. Máj , 2009, 17:44:22 »

nie netusim :-) s rudkom som sice vcera volal asi pol hodinu ale z pochopitelnych dovodov sme inu temu ako "cierna perla" nespomenuli :-) co to mas za krk?
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #34 kedy: 21. Máj , 2009, 17:44:43 »

na margo krkov...skusal som basy soller ktore su v onboarde a prave tie krky som nevedel vystat. niekomu to moze sadnut, no mne absolutne. jediny krk ktory mi od neho sedel bol osadeny na fender jazz bass marcus miller signature a bola to tusim presna kopia povodneho krku.
Zaznamenané

o-yep sro
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 21. Máj , 2009, 17:47:05 »

Ten krk je veľmi dobrý. Sedí mi jak riťka na šerblík. Gitara hrá výborne - žiadny problém. Teším sa veľmi. Nechcem zase rýpať do pravákov gitaristov, ale takúto radosť si zažijú asi len ľaváci... V 43 rokoch si hrať na takejto gitarke je radosť preveliká.
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 21. Máj , 2009, 17:47:57 »

nie netusim :-) s rudkom som sice vcera volal asi pol hodinu ale z pochopitelnych dovodov sme inu temu ako "cierna perla" nespomenuli :-) co to mas za krk?

Rudo Ti povie. Mal tam dva a jeden som si vybral.
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #37 kedy: 21. Máj , 2009, 17:49:10 »

otocena hlava sa mi paci. tiez to mam tak a tiez som lavak. je mozne ze lavakom to proste nepripadna divne Beeee
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 21. Máj , 2009, 17:50:56 »

otocena hlava sa mi paci. tiez to mam tak a tiez som lavak. je mozne ze lavakom to proste nepripadna divne Beeee

Mne to pripadalo veľmi divné, ale odkedy som tak videl Malmsteena, tak mi je to fuk. Keď môže on, môžem aj ja. Čo sme my slovenskí gitaristi horší???
Zaznamenané

cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #39 kedy: 21. Máj , 2009, 20:07:16 »

Pekny nastroj , nech ti sluzi  :)  taketo gitary sa nerobia kazdy den vo velkom pocte u handmade vyrobcov preto maju specificku hodnotu  :)
tesi ma ze Slovesky vyrobcovia su dobry majstry a vedia konkurovat  vyrobcom z insich krajin  Som frajer ,
Tiez ma napadla taka somarina ak by sa spojili vsetci vyrobcovia na Slovesku do jednej firmy ( co je nemozne ) ( 10 skevelych ludi ) a kazdy by prispel skusenostami  tak to by bola obrovska sila  :) :) :)
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 22. Máj , 2009, 11:02:37 »

Pekny nastroj , nech ti sluzi  :)  taketo gitary sa nerobia kazdy den vo velkom pocte u handmade vyrobcov preto maju specificku hodnotu  :)
tesi ma ze Slovesky vyrobcovia su dobry majstry a vedia konkurovat  vyrobcom z insich krajin  Som frajer ,
Tiez ma napadla taka somarina ak by sa spojili vsetci vyrobcovia na Slovesku do jednej firmy ( co je nemozne ) ( 10 skevelych ludi ) a kazdy by prispel skusenostami  tak to by bola obrovska sila  :) :) :)

Myslím, že takto je to lepšie. Aspoň majú viac dôvodov vymýšľať nové veci a prekvapenia.
Zaznamenané

arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 22. Máj , 2009, 11:43:56 »

To telo vyzerá veľmi dobre. Voskovaný naturál má svoje čaro. A aj keď nie som nejaký zástanca strato gitár, musím uznať, že táto sa fakt vydarila. Krk bude určite pohodlný. Keď bude trochu času, rád príjmem Sanchezove pozvanie a vyskúšam ju.  Na zdravie!
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 22. Máj , 2009, 16:57:21 »

To telo vyzerá veľmi dobre. Voskovaný naturál má svoje čaro. A aj keď nie som nejaký zástanca strato gitár, musím uznať, že táto sa fakt vydarila. Krk bude určite pohodlný. Keď bude trochu času, rád príjmem Sanchezove pozvanie a vyskúšam ju.  Na zdravie!

Som na Liptove, tak sa treba nejak dohodnúť a budem sa tešiť.
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.