Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Máj , 2024, 11:49:13
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: problém s boot-ovaním  (Prečítané 6059 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 16. December , 2006, 15:00:02 »

no prve co ma napadlo ked som to cital bola maticna doska..ale nic sa s istotou nedozvieme ked to nepreskusa postupne...
ja pri nahadzovani systemu pouzivam stale full format.
disk by sa dal na 99% vylucit, ze bude vadny a na 60-70% by som vylucil aj grafiku s RAM
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 16. December , 2006, 15:32:42 »

Tiez som este nikdy v zivote neformatoval pri reinstale disk (jedine novy). A tiez suhlasim s nazorom, ze virusy uz nie su v mode (pomerne bezpecne OS, browsery, ucinne antivire... ...). Zobrat 2 podobne kompy a poskusat HW. Inak posledny vaznejsi problem co som mal (nastartoval som system a ten po par klikoch vymrzol) bol vetracik zasraty od spiny a nechladeny zeravy procesor...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 16. December , 2006, 15:42:37 »

no predpokladam, ze chalan si taketo \"viditelne\" problemy ako zaseknute ventilatory grafiky, procaku skontroloval..popripade v biose ocheckoval teplotu procaka a pod...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 16. December , 2006, 17:35:36 »

don corleone napísal:
Citácia
Ja som mal pred časom vežmi podobný problém. Pozrel sa na to jeden rodinný známy, HW/SW odborník. Asi ti odišla matičná doska. Čiže časom nastane úplný kolaps kompu. V jeden moment sa ti začne nahadzovať len taká modrá obrazovka a to je koniec... Odporúčam rýchlo zálohovať dôležité dáta/modliť sa.Smútim


Chlapec moooj! A ty mi uz len poveec, ze CO ma spolocne maticna doska s diskom?

Disk s datami odpojim a som za vodou.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #19 kedy: 18. December , 2006, 16:03:27 »

iMbUS napísal:
Citácia
don corleone napísal:
Citácia
Ja som mal pred časom vežmi podobný problém. Pozrel sa na to jeden rodinný známy, HW/SW odborník. Asi ti odišla matičná doska. Čiže časom nastane úplný kolaps kompu. V jeden moment sa ti začne nahadzovať len taká modrá obrazovka a to je koniec... Odporúčam rýchlo zálohovať dôležité dáta/modliť sa.Smútim


Chlapec moooj! A ty mi uz len poveec, ze CO ma spolocne maticna doska s diskom?


uplne vsetko... VSETKY komponenty v PC su priamo zavisle od maticnej dosky a jej kvality/spolahlivosti.
v tomto pripade by som v prvom rade flashol BIOS na najnovsiu verziu - to vo vacsine pripadov odstranuje problemy s mrznutim a nekompatibilitou
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.