Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Máj , 2024, 01:44:01
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ICQ a podobné  (Prečítané 14187 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 10. Júl , 2007, 18:14:55 »

Trilian a Miranda-prosím vás nemohol by to tu niekto ludsky vysvetlit lebo ten kto to nepozná to t tych odbornych vysvetleni nepochopi.DIK  No hanbím sa..

Trillian i Miranda sú klientské programy, ktoré umožňujú komunikáciu cez ICQ, ale aj MSN, AOL, Yahoo a pod. To, čo máš na počítači nainštalované ako "ICQ" je tiež vlastne klientský program, ktorý sprostredkúva komunikáciu. To isté robia aj Trilliana Miranda. Ich výhoda je v tom, že okrem ICQ dokážu komunikovať aj s ostatnými systémami, takže ak máš viacero kont, môžeš ich mať všetky v jednom programe. Nemusíš potom inštalovať zvlášť ICQ, zvlášť MSN a podobne.
Zaznamenané

mrtWosh
okukávač

Príspevkov: 0


bassociopath


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 24. August , 2007, 10:40:08 »

kazdopadne pozor na nespravnu interpretaciu, skoro som ti uveril  Bacha na vec kamo!

podľa všetkého máš právo na obavy, inak bližšie http://www.abclinuxu.cz/clanky/ruzne/nevyhody-icq

ja mám rád kopete, na telefóne jimma (práve v tejto chvíli hľadám niečo, čo bude podporovať jabber) no a po večeroch v posteli spriadam plány, ako všetkých ľudí z môjho icq zoznamu donútiť k alternatívam. musím sa pochváliť, že už až traja  Bravooo ľudia museli chtiac-nechtiac kvôli mne začať používať googletalk. som úspešný agitátor.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 23 otázok.