Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
17. Máj , 2024, 06:38:54
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jolana Diamant  (Prečítané 17012 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 20. Marec , 2009, 11:56:43 »

zbytocne sa tou Diamantkou zapodievat... divim sa, ak mas naozaj take gitary, ako pises, ze vobec rozmyslas nad vylepsenim nejakej Diamantky... ale ak Ta zaujima moj nazor, tak miesto snimacov zacni vymenou kobylky, to tu gitaru posunie najviac. potom vymen nulty prazec a az potom kup snimace (hocijake normalne, bars aj noname) + potenciometre + prepinac a vymen celu elektriku. a potom este kup nove mechaniky. nakoniec z toho budes mat gitaru cca na urovni hocijakej najlacnejsiej azijskej.

Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #16 kedy: 20. Marec , 2009, 12:08:44 »

Apropo neviete niekto kde by som si mohol dat preprazcovat gitaru??
Zaznamenané
smajly
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #17 kedy: 20. Marec , 2009, 12:10:41 »

zbytocne sa tou Diamantkou zapodievat... divim sa, ak mas naozaj take gitary, ako pises, ze vobec rozmyslas nad vylepsenim nejakej Diamantky... ale ak Ta zaujima moj nazor, tak miesto snimacov zacni vymenou kobylky, to tu gitaru posunie najviac. potom vymen nulty prazec a az potom kup snimace (hocijake normalne, bars aj noname) + potenciometre + prepinac a vymen celu elektriku. a potom este kup nove mechaniky. nakoniec z toho budes mat gitaru cca na urovni hocijakej najlacnejsiej azijskej.



Rastis, mas skusenosti s prerabkou Diamantiek... Porad, prosim, kde zohnat nulty prazec? Alebo si si ho vyrabal na mieru? V tom pripade - kde zohnat material? Vdaka
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 20. Marec , 2009, 12:18:24 »

Rastis, mas skusenosti s prerabkou Diamantiek... Porad, prosim, kde zohnat nulty prazec? Alebo si si ho vyrabal na mieru? V tom pripade - kde zohnat material? Vdaka
sollerguitars.com napr...najddes tam aj hotove nulaky, aj polotovary na vyrobu nulteho prazca...
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #19 kedy: 20. Marec , 2009, 12:41:46 »

Tak s tých čo mi radily ako prerobit snimače som zistil že toto forum je na..................Jediný rozumný kto tu píše ej atheysm a ten vie o čom hovorím vy ostatný hm tak oki zdar a hodne štestí ste fakt elita.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 20. Marec , 2009, 12:47:09 »

Tak s tých čo mi radily ako prerobit snimače som zistil že toto forum je na..................Jediný rozumný kto tu píše ej atheysm a ten vie o čom hovorím vy ostatný hm tak oki zdar a hodne štestí ste fakt elita.

prepac, ze som ta urazil
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 20. Marec , 2009, 12:48:14 »

Rastis, mas skusenosti s prerabkou Diamantiek... Porad, prosim, kde zohnat nulty prazec? Alebo si si ho vyrabal na mieru? V tom pripade - kde zohnat material? Vdaka

jak pise 4oci - u Sivcaka kupis bud hotovy alebo ak by nemal sediet na Tvoj krk, kupis aj polotovar z ktoreho to vystruzlikas.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 20. Marec , 2009, 12:48:51 »

Tak s tých čo mi radily ako prerobit snimače som zistil že toto forum je na..................Jediný rozumný kto tu píše ej atheysm a ten vie o čom hovorím vy ostatný hm tak oki zdar a hodne štestí ste fakt elita.

Tomu ver, ze elita. Kopu zaujimavych gitar a aparatov mame, na pivo chodime, ozierame sa do nemoty a filozofujeme nad elektronkami. Ci si predstavujes pod pojmom elita nebodaj nieco ine?  :)
« Posledná zmena: 20. Marec , 2009, 12:50:37 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #23 kedy: 20. Marec , 2009, 12:50:59 »

prepac, ze som ta urazil
tiez sa pripajam, aj ked nemam dovod, ze by som poradil nieco od veci
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #24 kedy: 20. Marec , 2009, 12:52:46 »

kup si snimace z Vintage Icon V100 za 200Sk sa tu predavali. to by tam malo pasovat aj zvukovo aj rozmerovo
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #25 kedy: 20. Marec , 2009, 12:53:28 »

hm tak to ano
Zaznamenané
Vortex
nováčik
*
Príspevkov: 37


« Odpoveď #26 kedy: 20. Marec , 2009, 13:31:55 »

ja som si prerobil staru diamantku hodil nove snimace, novu elektroniku, mechaniku, vyslo ma to na cca 2tisic a mam fajn gitarku na domace hranie a cvicenie...  urcite som snou viac spokojny nez keby som mal kupovat nejaky stag, behringer, alebo sx za dvojnasobok tej ceny...
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 20. Marec , 2009, 14:37:34 »

Mam doma dost Jolan od malicka som nimi bol obklopeny a dokonca mam Jolanu Alexandru ktora bola moja prva gitara a darmo ze bola prva tvrdim: NIE JE TO GITARA JE TO LEN ATRAPA a tak isto som hral aj na Jolane Studio, Diamant, Iris, Superstar to su vsetko nepodarky a investovat do takej gitary je ako vyhodit peniaze na elektroniku a vlozit ju do preglejky ...
Zaznamenané
Vortex
nováčik
*
Príspevkov: 37


« Odpoveď #28 kedy: 20. Marec , 2009, 15:03:43 »

Mam doma dost Jolan od malicka som nimi bol obklopeny a dokonca mam Jolanu Alexandru ktora bola moja prva gitara a darmo ze bola prva tvrdim: NIE JE TO GITARA JE TO LEN ATRAPA a tak isto som hral aj na Jolane Studio, Diamant, Iris, Superstar to su vsetko nepodarky a investovat do takej gitary je ako vyhodit peniaze na elektroniku a vlozit ju do preglejky ...

a kolko z tych gitar si aj poupravoval? asi ziadnu... ja nelutujem ze som donej vrazil peniaze, mam pekne vyzerajuce LP co sa s tymi lacnymi aziskymi kopiame neda porovnat, a ma aj celkom fajn zvuk oproti povodnej jolane. Samozrejme nieje to moja primarna gitara na ktorej hravam, ale ako som vravel na domace cvicenie hranie, na to  sluzi dobre...
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 20. Marec , 2009, 15:20:35 »

a kolko z tych gitar si aj poupravoval? asi ziadnu... ja nelutujem ze som donej vrazil peniaze, mam pekne vyzerajuce LP co sa s tymi lacnymi aziskymi kopiame neda porovnat, a ma aj celkom fajn zvuk oproti povodnej jolane. Samozrejme nieje to moja primarna gitara na ktorej hravam, ale ako som vravel na domace cvicenie hranie, na to  sluzi dobre...

na co mam vrazat peniaze do carachu a menit vsetko ked mozem kupit za tie prachy nejaku lacnu gitaru a bude aj tak o 3 triedy lepsia ako je Jolana
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.