Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
17. Máj , 2024, 12:38:30
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trojnásobná nominace pro výrobky BEHRINGER  (Prečítané 34494 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #60 kedy: 01. Január , 2009, 15:05:35 »

Tieto vase hadky mi pripomenuli toto http://i28.tinypic.com/2m7xd85.jpg a nechcel som tym povedat vobec nic..
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
udry
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 01. Január , 2009, 15:08:14 »

toto mi pripomina jedneho nemenovaneho cerveneho premiera...  ha ha ha

kazdeho kto nieco ukradne a prehlasuje, ze je to jeho, pricom na tom zaraba nemam rad. nic ubohejsie ako kradnu tvorbu, diela, vyrobky, myslienky...  inych ludi nepoznam. je to len moj nazor.
A poznaš takeho čo povie : " Ano priznavam,ukradol som to ,okopiroval,zarabam na tom." Vo svete je obrovske množstvo okopirovanych veci,ukradnutych myšlienok atd. od umenia cez všetky odvetvia priemyslu až po vedecky vyskum. A vela tych veci možno aj použivame,len si to neuvedomujeme,lebo je to pre nas nepodstatne.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #62 kedy: 01. Január , 2009, 15:09:00 »

to som nepochopil čo to je IQ test???
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #63 kedy: 01. Január , 2009, 15:10:57 »

to by si si musel najprv dobre precitat, co som napisal vsak.  ha ha ha

ja mam nelegalny windows, ale nepredavam ho a nezarabam na tom. aj ked, samozrejme, tiez je to uchylne.

co som chcel, to som povedal. kto chcel, tak to pochopil, kto nechcel, tak to nepochopil  Zdravíčko

blazej co tu hovoris to su prazdne kecy ako na predvolebnom meetingu ked vykrikuju "Chceme pracu a za nu primeranu odmenu" a podobne vykriky do prazdna.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 01. Január , 2009, 15:15:10 »

hral som na to a hra to napiču ,keby to hralo dobre kupim si to, hento naškrabem kedykolvek,,,Mixi maju tiež napiču,ten digitalny je asi naj. vec čo vyrobili ale yamaha je inde,Su to take Dacie medzi autami,ale chcem daciu?Huh! až ma oblalo...Repraky absolutna hruza,ked to niekomu stači tak asi k tomu patri kvalitou muzikanta..
ale možno..raz...ked sa panboch naserka.. Bavím sa skvele

tebe to nikto nenuka, ale co by sme dali kedysi za taketo veci ked sme zacinali ....ja si na to az moc dobre pamatam!!!!!
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 01. Január , 2009, 15:16:22 »

ja ti nevnucujem moj nazor. ked raz bude niekto nepravom zarabat na tvojich dielach, tak to mozno pochopis.

kto zaraba nepravom na tvojich dielach a na akych?Huh!??
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 01. Január , 2009, 15:18:55 »

to je sice pekne, ale co to meni na fakte, ze je to kradez, plagiatorstvo, zlocin a ze je to navyse aj uchylne Huh!
Priemyselna špionaž,vedecka špionaž,vojenska špionaž,politicka špionaž-  je to kradež,zločin?.Ano ? Nie ? Je to tu storočia. Ale žiadne moralizovanie tomu nepomôže a stovky rokov ani nepomohlo.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #67 kedy: 01. Január , 2009, 15:19:07 »

ja ti nevnucujem moj nazor. ked raz bude niekto nepravom zarabat na tvojich dielach, tak to mozno pochopis.

cely svet tak funguje treba to brat ako realitu. treba skopirovat nieco ked ti to ukradnu tak ta to potom aspon netrapi.....
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #68 kedy: 01. Január , 2009, 15:21:33 »

Citácia: blazej
vsetkych plagiatorov by mali rad radom upalovat.  Bleee
Blazej az budem niekedy od teba pocut nahravku, v ktorej si pouzil taky isty kadencny postup aky uz pouzil niekto iny, pridem ta osobne upalit za plagiatorstvo... ?§!.
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 15:24:57 od midlo » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #69 kedy: 01. Január , 2009, 15:22:07 »

kto zaraba nepravom na tvojich dielach a na akych?Huh!??
tež som nepochopil čo to tu pletie  Bavím sa skvele akože behringer kradne?Huh! to potom všetci kradnu a všetko..to ma nesere a vlastne nič ma na nich nesere Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 01. Január , 2009, 15:23:06 »

Slovensky politik by povedal: Všetko prebehlo v ramci zakona a smernic Europskej unie,tak do toho nerypte a nevymyšlajte voloviny" Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #71 kedy: 01. Január , 2009, 15:23:48 »

blazej s nimi vydrbal tak ze nema ziadne diela a tym padom kopirovaci prichadzaju o miliardove zisky  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #72 kedy: 01. Január , 2009, 15:25:57 »

toto mi pripomina jedneho nemenovaneho cerveneho premiera...  ha ha ha

kazdeho kto nieco ukradne a prehlasuje, ze je to jeho, pricom na tom zaraba nemam rad. nic ubohejsie ako kradnu tvorbu, diela, vyrobky, myslienky...  inych ludi nepoznam. je to len moj nazor.

toto posli do nejakej firmy, mozno ta angazuju ako pravnika z ludu......
Zaznamenané

midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #73 kedy: 01. Január , 2009, 15:26:33 »

a kto je autorom kadencie??? ked ty pouzijes este raz vo vete ciarku, tak ta tiez upalim za plagiatorstvo. ha ha ha ked pouzijes vo vybranom slove y tiez ta upalim...  Bavím sa skvele ak napises holu vetu, tiez ta upalim.  :)

teba upalit za pouzivanie podobizne, ktora ti nepatri (avatar)  Zdravíčko
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #74 kedy: 01. Január , 2009, 15:27:33 »

a kto je autorom kadencie??? ked ty pouzijes este raz vo vete ciarku, tak ta tiez upalim za plagiatorstvo. ha ha ha ked pouzijes vo vybranom slove y tiez ta upalim...  Bavím sa skvele ak napises holu vetu, tiez ta upalim.  :)




zlacnel benzin, upaluj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takych nam treba viac, inak ten kapitalizmus nevybudujeme!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 21 otázok.