Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 12:39:30
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trojnásobná nominace pro výrobky BEHRINGER  (Prečítané 34494 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 01. Január , 2009, 15:29:51 »

pri vas by ani pythagoras nedokazal, ze jeho veta o pravouhlom trojuholniu je pravdiva.
A vieme,či to nahodou od niekoho neokopiroval?  Nevieme. Bavím sa skvele
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #76 kedy: 01. Január , 2009, 15:30:59 »

A vieme,či to nahodou od niekoho neokopiroval?  Nevieme. Bavím sa skvele
keby zil pythagoras dnes dala by jeho americka firma na to patent a nikto by to nesmel pouzivat :)
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 01. Január , 2009, 15:31:33 »

teba upalit za pouzivanie podobizne, ktora ti nepatri (avatar)  Zdravíčko
Prispejem asi aj ja na benzín, keď sa tu tak veselo upaľuje hlava nehlava  Som frajer

Ja si myslím, že ak niekto chce kázať o čistote, nemal by mať zasrané boty. A takého človeka, čo by nikdy v živote neurobil niečo, čo by nebolo celkom "kóšer" (hoci len takú blbosť ako používanie nelegálneho softu na domácu tvorbu hudby), tu na tomto fóre asi niet.
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #78 kedy: 01. Január , 2009, 15:34:00 »

presne tak. vsak aj ja cely cas tvrdim, ze nepouzivajte vyrobky firmy marshall, lebo ona ich vymyslela a ma na ne patent.  ha ha ha

chlapci, nejake rozumnejsie argumenty nie su?  :)
nie, ja nie som ten spravodlivy, bohaty a ani mudry
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #79 kedy: 01. Január , 2009, 15:34:20 »

Hlavne si nepopalte prsty pri strikovackach na hmantiku... ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #80 kedy: 01. Január , 2009, 15:34:28 »

Prispejem asi aj ja na benzín, keď sa tu tak veselo upaľuje hlava nehlava  Som frajer

Ja si myslím, že ak niekto chce kázať o čistote, nemal by mať zasrané boty. A takého človeka, čo by nikdy v živote neurobil niečo, čo by nebolo celkom "kóšer" (hoci len takú blbosť ako používanie nelegálneho softu na domácu tvorbu hudby), tu na tomto fóre asi niet.
nekydaj na mna, ja zo seba cisteho nerobim, len chcem poukazat na absurdnost blazejovho uvazovania. Uz len dodam, ako funguje dnesny svet: pouzit myslienky jedneho cloveka je plagiatorstvo, pouzit vsak myslienky viacerych ludi je vedecky vyskum!  Popiskujem si
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #81 kedy: 01. Január , 2009, 15:34:32 »

blazej aj ja som ti poslal v pdf knihy ukradnute o hudobnej harmonii a bol si velmi spokojny. poslal si autorom peniaze Huh! neposlal. tak preco si zrazu taky moralista Huh!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
predator
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 01. Január , 2009, 15:35:58 »

presne tak. vsak aj ja cely cas tvrdim, ze nepouzivajte vyrobky firmy marshall, lebo ona ich vymyslela a ma na ne patent.  ha ha ha

chlapci, nejake rozumnejsie argumenty nie su?  :)
Čo to melieš, prvý Marshall bol iba kópiou Fendera Bassmana, ten zasa kópiou zosíku od firmy RCA, a tak by sme mohli ísť ďalej dozadu až ku Edisonovi. A len tam by sme sa smiechom neudržali, špeciálne on mal kopu patentov na veci, čo povymýšľali jeho zamestnanci a on ich o to pripravil a patentoval si to pod svojím menom. Taký Nikola Tesla by vedel rozprávať ...
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 01. Január , 2009, 15:36:26 »

blazej aj ja som ti poslal v pdf knihy ukradnute o hudobnej harmonii a bol si velmi spokojny. poslal si autorom peniaze Huh! neposlal. tak preco si zrazu taky moralista Huh!

spravodlivy mas byt len vtedy ked sa ta to netyka!!!!! ked sa to tyka teba su spravodlivi zas dalsi :)
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 15:37:11 od dusky » Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 01. Január , 2009, 15:38:28 »

o com melies. ty si tusim povedal, ze na moje prispevky uz nereagujes. ak chces, tak kludne, ale precitaj si celu debatu.
kto by cital take kraviny :)
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 01. Január , 2009, 15:40:21 »

vy to naozaj stale nechapete? ja nehovorim,ze som svaty. ano je to uchylne. lenze ja som nespravil taku blbost, ze som sa popisal pod tie knihy, siel som za vydavatelom a zacal som ich predavat. uz chapes, ci stale nie?
Veď ani Behringer nevydáva svoje Bugery za Peavey  :) takže je to v poriadku Huh! A je v poriadku, že Peavey 5150 aj Mesa Dual Rectifier majú overdrive obvod prakticky rovnaký ako Soldano SLO .... a to má zasa kopec prvkov z JCM-800 Huh! Atď atď ... to čo tvrdíš, je jednoducho CHORÉ ... to by potom nemohli existovať autá, lebo nikto okrem jednej značky by nevlastnil patent na koleso.
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 01. Január , 2009, 15:40:59 »

kto by cital take kraviny :)
Kašli na to, všetci sme tu blázni, len on je lietadlo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 01. Január , 2009, 15:42:05 »

nemusis... nikto nikoho nenuti

ale bojujes zarputilo...ale uz si asi sam, lebo to nikoho nabavi... ale ak si chcel moralne zvitazit, zvitazil si a uznavam tvoje presvedcive a brilantne argumenty a idem premyslat o sebe a autorskych pravach.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #88 kedy: 01. Január , 2009, 15:45:28 »

Veď ani Behringer nevydáva svoje Bugery za Peavey  :)
Sorry, ze dam OT, ale mal som nedavno VEDLA SEBA Bugera 333XL(JSX kopia) a moju JSX original. Chlapci...rozdiel jak svina. Rovnaka bedna, gitara, snimace.. vsetko. Cisty zvuk este OK, skresleny bez dynamiky, stavy, uplne suchy zvuk. Takze AZ takou kopiou by som to nenazval.  Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #89 kedy: 01. Január , 2009, 15:52:07 »

Sorry, ze dam OT, ale mal som nedavno VEDLA SEBA Bugera 333XL(JSX kopia) a moju JSX original. Chlapci...rozdiel jak svina. Rovnaka bedna, gitara, snimace.. vsetko. Cisty zvuk este OK, skresleny bez dynamiky, stavy, uplne suchy zvuk. Takze AZ takou kopiou by som to nenazval.  Na zdravie!
to som aj ja povedal to nema nič spoločne JSX je važny aparat proti tomu Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 20 otázok.