Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 08:35:41
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trojnásobná nominace pro výrobky BEHRINGER  (Prečítané 34492 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #30 kedy: 01. Január , 2009, 13:46:33 »

behringer ma par dobrych veci, co sa tyka hlavne predzosikov ( napr MIC100 ), diboxy, mixy a koncaky. tie skreslovacie kokotiny by som moc nekupoval. ale som rad, ze tato firma je na trhu pretoze pre mlade zacianuje kapely nieje "nic lepsie"  :)

a treba zobrat, ze na zive hranie su tie behringery dobre, do studia ani moc nie. napriklad ultramizer znie na bezne zive hranie dobre a pekne, ale uz do studia uz to neni ono, uz to znie umelo. ( preto asi ta tublatanka to ma tak  :) )
« Posledná zmena: 01. Január , 2009, 13:50:43 od mario bross » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 01. Január , 2009, 13:47:14 »

riesite nezmysly.. co ma niekto z vas podiely v mesa boogie, alebo inde,  ze vas trapi ci niekto niekoho kopiruje?   ty si uzivatel a nie pravnik... bud rad ze su dobre ceny a ked to nechces nekup a je to vyriesene....
No neviem, kupil by si gitaru, keby si vedel, ze je kradnuta? Vsak si gitarista, nie policajt. Podobnych prikladov je mnoho, kde sa podela slusnost a charakter? :)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 01. Január , 2009, 13:50:21 »

No ohladne mixov neviem,neviem. Vykazovali dost velky šum /hold "kvalita" vstupneho zosilovača sa prejavila/. Ale možno sa to odvtedy zlepšilo.
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 01. Január , 2009, 13:51:25 »

No neviem, kupil by si gitaru, keby si vedel, ze je kradnuta? Vsak si gitarista, nie policajt. Podobnych prikladov je mnoho, kde sa podela slusnost a charakter? :)

slusnost a charakter sa utopili v sucasnom kapitalizme ako zo zaciatku 19 storocia... neries kraviny!!!! co ta do toho nech si riesia firmy medzi sebou ty si pouzivatel... a behringer aspon robi veci  pre zacinajucich a studentov na slusnej urovni, ved si nakup znacky, nikto ti nebude branit....
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #34 kedy: 01. Január , 2009, 13:52:30 »

Smutné na tom je skôr to že ich vôbec navrhli na ocenenia .Tým pádom  tá komisia  či kto to vyberal súhlasili s porušovaním autorských práv atd.Ja Behringer nemusím/nemám rád/ no a potom čo som mal na opravu nejaké tri kúsky-kombo,power mix a nejaký rack sa averzia len zväčšila.Takže -nechcem to doma ani vidieť. :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 01. Január , 2009, 13:53:08 »

kde sa podela slusnost a charakter? :)
V žiadnom biznise sa to dnes "nenosí". / a bohužial nezriedka ani v bežnom živote/
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #36 kedy: 01. Január , 2009, 13:54:29 »

pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 01. Január , 2009, 13:54:56 »

Ja Behringer nemusím/nemám rád/ no a potom čo som mal na opravu nejaké tri kúsky-kombo,power mix a nejaký rack sa averzia len zväčšila.Takže -nechcem to doma ani vidieť. :)
No škoda,takže už k tebe nemôžem? Smútim
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 01. Január , 2009, 13:56:24 »

som rad ze su tu vacsinou cestni a bohati!!!! :)
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #39 kedy: 01. Január , 2009, 13:56:33 »

ze sa vam chce o tomto nezmysle hovorit. behringer-nikdy.. mozno za 50 rokov, ked uz ujebu aj tu najlepsiu technologiu a ja budem tak chudobny, hluchy, senilny a blby, ako sa na 86 rocneho cloveka patri. V Sono records som nevidel ani pajkovacku od behringera a Wernon Raid ma jeden z najkatastrofalnejsich zvukov, ake so kedy pocul.
behrnger to pojebali uz na zaciatku, cize skusenosti a aj slusna davka predsudku su v tomto momente na mieste. keby tak osieral Marshall, v zivote by to nebola svetova znacka.
pravda je taka, ze ked zahra gitarista na behringery, moze to zniet o nieco lepsie, ako napr. vermona, ale ku zvuku a kvalite to ma v zasade na 100000000 km daleko..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #40 kedy: 01. Január , 2009, 13:57:53 »

No škoda,takže už k tebe nemôžem? Smútim
Tak Ty si Behringer? Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #41 kedy: 01. Január , 2009, 13:58:36 »

ze sa vam chce o tomto nezmysle hovorit. behringer-nikdy.. mozno za 50 rokov, ked uz ujebu aj tu najlepsiu technologiu a ja budem tak chudobny, hluchy, senilny a blby, ako sa na 86 rocneho cloveka patri. V Sono records som nevidel ani pajkovacku od behringera a Wernon Raid ma jeden z najkatastrofalnejsich zvukov, ake so kedy pocul.
behrnger to pojebali uz na zaciatku, cize skusenosti a aj slusna davka predsudku su v tomto momente na mieste. keby tak osieral Marshall, v zivote by to nebola svetova znacka.
pravda je taka, ze ked zahra gitarista na behringery, moze to zniet o nieco lepsie, ako napr. vermona, ale ku zvuku a kvalite to ma v zasade na 100000000 km daleko..

nevyzera ze by ta firma krachovala skor naopak  ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #42 kedy: 01. Január , 2009, 13:59:55 »

nevyzera ze by ta firma krachovala skor naopak  ha ha ha

marketing ako sa patri..ani cinske adidas nekrachnu..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
PalinkoZa
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151



« Odpoveď #43 kedy: 01. Január , 2009, 14:01:42 »

marketing ako sa patri..ani cinske adidas nekrachnu..
to by boli adydas  Som metlak Som metlak Som metlak
Zaznamenané

Randall G3 150W, Laney 200W
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #44 kedy: 01. Január , 2009, 14:06:52 »

Vadim - samozrejme beriem Tvoj nazor, ale nie vsetko od behringera je zalozene na kopirovani  :) kopiruju hlavne BOSS efekty a hlavy, pripadne procesory zvukove. maju aj svoje vlastne veci a tie sa daju za lacny peniaz kupit z zneju naozaj dobre, ze to pri hrani nespoznas ( zivom hrani ). ale to samzrejme nebranim behringer.
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 23 otázok.