Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 10:52:52
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Elvis  (Prečítané 7332 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« kedy: 22. Jún , 2008, 10:41:10 »

no co uz ked tu nemate krala...

v poslednych dnoch som na nom nejaky "namotany"



na internete je o nom asi tak miliarda info...zbytocne by som to tu vypisoval...skor sa chcem spytat ako vnimate jeho hudbu?tie povodne stare hity?

napr:


tento song teraz akurat pocuvam dookola...  Bavím sa skvele

tak ako ste na tom vy?aky mate na neho nazor?myslite ze stale zije?
« Posledná zmena: 22. Jún , 2008, 11:45:41 od Altostratus » Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 22. Jún , 2008, 11:48:00 »

Zmenil som ti fotku, keďže si tam natiahol strašnú plachtu  Beeee

Elvis tu už raz tému mal, ale keďže ju založil Kurt Cobain, tak išla preč...
Ja inak Elvisa až tak nemusím, je na mňa nejaký moc presladený, uhladený feši boy. Aj ten jeho hlas je taký.  Keď ma chytá nostalgia, radšej si vypočujem niektoré veci od Beatles.
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #2 kedy: 22. Jún , 2008, 12:07:09 »

no tu foto som sem pastol naschval tak velku...sak "kraaal,ne"?  Bavím sa skvele

no ale k elvisovi...ja som ho nejakym sposobom dlhu dobu ani nevnimal z toho hudobneho hladiska..vzdy to bolo len take ze sak Elvis...pojem na ktorom som hned aj skoncil...ale par dni spat som si ho nahodou pustil na youtube a normalne ma to chytilo....nehovorim o tych sladakoch typu "tender sem , tender tam"... ale tie stare rock&rollove lamacsko nozne veci sa mi fakt pacia... Na zdravie!
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #3 kedy: 22. Jún , 2008, 12:49:40 »

Ja nemam velmi v laske staru, ale aj novu americku hudbu. (Cest vynimkam  Zdravíčko )

Elvis ma nikdy nebavil. Ked nieco bezi v radiu, tak nepreladim, ale doma by som si ho asi nepustil. Radsej siahnem po Dylanovi, Cashovi alebo Orbisonovi.
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #4 kedy: 22. Jún , 2008, 13:04:16 »

eh toto nie..mozno keby som bol nadrbkany
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #5 kedy: 22. Jún , 2008, 13:10:49 »

nemam rad taky rock n roll
Zaznamenané
vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #6 kedy: 22. Jún , 2008, 13:18:09 »

Zakial ho niekto nevydava za "krala rock'n'rollu" tak v pohode, pekny popik vo svojej dobe. Ale rokenrol to nebol, vecsinu tych rock'n'rollovych standard pesniciek co prespieval bolo v jeho verzii chabe (presne to rock'n'rollove blaznenie u nho chybalo, bolo to cele strasne preumelkovane). Jedine co sa mu vydarilo co poznam je Jailhouse Rock.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #7 kedy: 22. Jún , 2008, 13:21:09 »

mne sa to paci, a neriesim ci je to pravy rokenrol. rokenrolove linky to ma aj take vokaly a ma to taky styl. neviem ked si to predstavim v tej dobe tak to musela by pecka. aj teraz.

mne sa paci este aj toto:
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #8 kedy: 22. Jún , 2008, 14:40:09 »

nepaci sa mi to, nepocuvam...  Zdravíčko
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #9 kedy: 22. Jún , 2008, 14:45:18 »

paci sa mi to pocuvam(ked na to pride), ale najradsej tie stare rychle veci Som metlak
Zaznamenané

WEIRD THRASH
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #10 kedy: 22. Jún , 2008, 15:06:07 »

paci sa mi to pocuvam(ked na to pride), ale najradsej tie stare rychle veci Som metlak
nepočuvam len nahodne ale Elvis je bomba dnes taky spevak ani nejestvuje ,Pavarotti zomrel a vymalovaaano...Snad tu nebudeme hodnotit takychto ludi to by sme vpadali ako uplny kok*ti...a kto hral lepšie roknrol???chodte sa ho opytat na elvisa a povedzte mu že bol chaby speva však vam rozjebe gitaru o hlavu
Zaznamenané

vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #11 kedy: 22. Jún , 2008, 22:48:27 »

joe: Ak si narazal na mna tak toto som vobec netvrdil. Co sa tyka spevackych schopnosti tak bol podla mna lepsi spevak ako vecsina tych povodnych rokenrolistov (vynimka je Little Richard, ktoreho by Elvis neuspieval). Ale proste nemal v sebe tu "ujebanost", zivelnost, alebo ako to nazvat. Nevedel sa utrhnut. Cele to bolo premyslene, mal choreografiu, nazivo nepridal o moc viac ako mal na albume, atd... A to je velmi dolezita sucast rokenrolu, ktora mi u Elvisa chyba (ako posluchacovi, nezavisle od jeho spevackych schopnosti)

Aby som to vyjadril na priklade, nikdy som nepocul od Elvisa nieco ako toto ("extremny" priklad):
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #12 kedy: 23. Jún , 2008, 06:54:31 »

Aby som to vyjadril na priklade, nikdy som nepocul od Elvisa nieco ako toto ("extremny" priklad):

,... pekne mu lieta ofina   Bavím sa skvele ...

Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 23. Jún , 2008, 07:24:16 »

Elvis je od všetkych tak daleko že by musel ist  velkou rychlostou do zadu aby sa  k nemu niekto približil.Preto je tam kde je a zažil čo zažil.nemusi sa pačit ale to je ako hodnotit Pavarottiho je to smiešne..
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #14 kedy: 27. Jún , 2008, 15:16:27 »

trosku OT ale Robbie ma vzdy pobavi:

Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 22 otázok.