Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 17:09:54
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Varg Vikernes.  (Prečítané 21803 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« kedy: 07. Máj , 2016, 01:35:21 »

Vela ludi tu pozna M. Vargu, ale malokto Varga V.  ha ha ha Dost vtipov. Tento satanas sa narodil v Norsku v roku 1973, krstnym menom Christian, ktore si z istych dovodov zmenil na Varg. Od malicka bol rebel a ako tvrdi, vraj vedel ist do hlbky veci. A to az tak, ze sa rozhodol, ze krestanstvo stoji za zanikom povodnej pohanskej europskej kultury a rozohodol sa podpalovat kostoly( co mne osobne vobec nevadi  :) )



 Na gitaru zacal hrat asi v 14 tich, prve nahravky zosmolil ako 17 rocny. Najprv zalozil kapelu Uruk-hai, inspirovanu Tolkienovym universom, neskor zalozil legendarny jednoclenny projekt Burzum( Burzum znamena v tolkienovej mordorskej reci Temnota). Medzitym hral v kapele Old funeral. Je jednim z "lidrov" druhej black metalovej vlny. Burzum, ako tvrdi, je v podstate rebelia voci modernemu svetu a hudobne voci mainstreamovym kapelam, preto umyselne pouziva mizerny zvuk a obsolutne neriesil kvalitu zvuku. Da sa onom naozaj vela napisat, ale namiesto slov, dam k cinu jeho tvorbu( kdo by sa chcel o jeho komplikovanej a kontroverznej osobe dozvediet nieco viac, tu je jeho blog https://thuleanperspective.com , jeho oficialna stranka http://www.burzum.org/eng/news.shtml a jeho YT kanal https://www.youtube.com/user/ThuleanPerspective )

Za zmienku este stoji, ze bol odsudeny na 21 rokov za vrazdu(ktoru, ako tvrdi, spachal v sebaobrane) a podpalovanie kostolov. Odsedel si 16 rokov a teraz zije vo francuzku a ma haldu deti.



Za zmienku este stoji fakt, ze je multiinstrumentalista.












Posledna zmienka, Burzum nikdy nevystupilo nazivo ani nevystupi a v sucasnej dobre uz upustil od metalu a hra len Ambient(coz je skoda  Smútim )
« Posledná zmena: 07. Máj , 2016, 01:58:50 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #1 kedy: 07. Máj , 2016, 02:28:16 »

Pocuj chalan, ze to nemyslis vazne s tymto odpadom, co nam tu davas ? Pobavil di ma v druhej teme ako si s gitarou SX vytvoril temny metal, ale pastovat dementov do tohoto mierumilovneho pola, kde sa biju akurat lampari s tranziatoristami a pivnicaci s podiakmi, je uz moc. Aj Lemy mal pohreb v kostole a bol tam aj Ozzy, cize cololvek podpalovat, nicit a nakoniec vrazdit, nepatri do sfery obdivu ale opovrhnutia a je mi jedno ci je to zniceny kostol alebo parlament. Si zrejme mlady a pomohla by Ti vojna  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 07. Máj , 2016, 07:22:38 »

Od malicka bol rebel a ako tvrdi, vraj vedel ist do hlbky veci. A to az tak, ze sa rozhodol, ze krestanstvo stoji za zanikom povodnej pohanskej europskej kultury a rozohodol sa podpalovat kostoly( co mne osobne vobec nevadi  :) ) Za zmienku este stoji, ze bol odsudeny na 21 rokov za vrazdu(ktoru, ako tvrdi, spachal v sebaobrane) a podpalovanie kostolov. Odsedel si 16 rokov a teraz zije vo francuzku a ma haldu deti.

To tohto psychopata akoze obdivujes ci? Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
makman
nováčik
*
Príspevkov: 49


« Odpoveď #3 kedy: 07. Máj , 2016, 08:27:59 »

Chlapče,

Neviem či je rozumné tu dávať takého dobrodruha,  ha ha ha

Sledoval som už dávnejšie to jeho video a životný príbeh, nuž pravdupovediac nič zaujmavé = skor by som ho povazoval za anomáliu severskú Bleee

Ako multi inštrumentalista, neviem posúdiť ani tá produkcia Burzum ma nezaujma, čiže sa nebudem vyjadrovať.

Ale na Quorthona a jeho prácu a život určite nemá. Neviem či o tom vieš, ale Quorthon v určitom čase svojho života dokonca vyučoval na umeleckej škole malé deti hudobnú výchovu ! A keď si porovnám tohto velikána a otca Black metalu s pánom Vikernesom, tak z toho druhého sa mi chce poriadne zvracať.

Kapela ktorú sme s kamošom založili viac ako dve dekády dozadu dostala názov Hammerheart, práve ako pocta tomuto velikánovi, jeho tvorbe a dielu.

Long live Quorthon, may he rest in peace in the great hall of Valhalla, there up high with the spirits of his fathers and the rest of great northern warriors !

 Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 07. Máj , 2016, 09:26:11 »

zaloz si prosim jednu temnu temu, toto tu nikoho zaujimat nebude, zbytocne tu budes vytvarat temy o tychto temnych metalistoch, len tym naseries kopu ludi... tipujem, ze mas tak 15-16 rokov a cim temnejsi metal a hajzlovejsi zvuk, tym lepsie, ze mam pravdu?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 07. Máj , 2016, 09:40:06 »

booze, vsak nechajte tak. ste nejaki pruderni :)

pred par rokmi sem daval Brano video nejakeho sialenca, ktory na koncerte mlatil pestami ludi, potom sa vysral, pomazal sa s tym a hadzal to po ludoch. a to bola akoze sranda..

tuto si typek cosi odsedel, vsak jeho vec, ja o tom neviem ani prd a ani ma to nezaujima... aj Polanskeho furt chcu zavret za obcovanie s lolitkami, a jake pekne filmy toci...

inak hudobne mi to pride dost naivne, az trapne, trochu smiesne
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 07. Máj , 2016, 09:42:15 »

...a rozohodol sa podpalovat kostoly( co mne osobne vobec nevadi  :) )...

zase na druhu stranu, ak toto myslis vazne, si bud dusevne vo vaznom neporiadku alebo riadny curak, to zas treba napisat tiez  Žmurk
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 07. Máj , 2016, 10:38:59 »

nak hudobne mi to pride dost naivne, az trapne, trochu smiesne
ved prave, treba nam 20 topicov o podobnych temnych absurditach, nestaci jedna?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #8 kedy: 07. Máj , 2016, 11:08:38 »

Pocuj chalan, ze to nemyslis vazne s tymto odpadom, co nam tu davas ? Pobavil di ma v druhej teme ako si s gitarou SX vytvoril temny metal, ale pastovat dementov do tohoto mierumilovneho pola, kde sa biju akurat lampari s tranziatoristami a pivnicaci s podiakmi, je uz moc. Aj Lemy mal pohreb v kostole a bol tam aj Ozzy, cize cololvek podpalovat, nicit a nakoniec vrazdit, nepatri do sfery obdivu ale opovrhnutia a je mi jedno ci je to zniceny kostol alebo parlament. Si zrejme mlady a pomohla by Ti vojna  Na zdravie!

Mam 23 a viem co je zivot a ja ho neobdivujem kvoli veciam, co spachal a zaroven tym nechem vyvolavat vojny, ako vy vsetci co tu odpovedate  Žmurk To, co urobil je jeho vec. Preco sa ohanas vojnou? Bol si na nej a mas psychicku traumu? Ja obdivujem jeho hudbu nie vrazdu....
« Posledná zmena: 07. Máj , 2016, 11:13:56 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #9 kedy: 07. Máj , 2016, 11:11:38 »

Chlapče,

Neviem či je rozumné tu dávať takého dobrodruha,  ha ha ha

Sledoval som už dávnejšie to jeho video a životný príbeh, nuž pravdupovediac nič zaujmavé = skor by som ho povazoval za anomáliu severskú Bleee

Ako multi inštrumentalista, neviem posúdiť ani tá produkcia Burzum ma nezaujma, čiže sa nebudem vyjadrovať.

Ale na Quorthona a jeho prácu a život určite nemá. Neviem či o tom vieš, ale Quorthon v určitom čase svojho života dokonca vyučoval na umeleckej škole malé deti hudobnú výchovu ! A keď si porovnám tohto velikána a otca Black metalu s pánom Vikernesom, tak z toho druhého sa mi chce poriadne zvracať.

Kapela ktorú sme s kamošom založili viac ako dve dekády dozadu dostala názov Hammerheart, práve ako pocta tomuto velikánovi, jeho tvorbe a dielu.

Long live Quorthon, may he rest in peace in the great hall of Valhalla, there up high with the spirits of his fathers and the rest of great northern warriors !

 Na zdravie!


Je to gitarista? Je. Je zaujimavy? to rozhodne je  ha ha ha Tak co, aspon je to take spestrenie. No a to o tom Quorthonovi si mohol napisat do temy quorthon, ja netvdrim ze Vikernes je lepsi ako on  Žmurk
Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #10 kedy: 07. Máj , 2016, 11:40:51 »

To tohto psychopata akoze obdivujes ci? Popiskujem si

Obdivujem jeho hudbu a jeho sucasny zivotny styl.


« Posledná zmena: 07. Máj , 2016, 11:42:46 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #11 kedy: 07. Máj , 2016, 11:44:19 »

ved prave, treba nam 20 topicov o podobnych temnych absurditach, nestaci jedna?  Bavím sa skvele

Toto temne absurditum je v metalovych vodach velmi zname a v black metale uz tym duplom, aby si vedel  Žmurk
Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #12 kedy: 07. Máj , 2016, 11:47:20 »

zaloz si prosim jednu temnu temu, toto tu nikoho zaujimat nebude, zbytocne tu budes vytvarat temy o tychto temnych metalistoch, len tym naseries kopu ludi... tipujem, ze mas tak 15-16 rokov a cim temnejsi metal a hajzlovejsi zvuk, tym lepsie, ze mam pravdu?

Preco? Je to gitarista a je zaujimavy, to, ze sa niekto tym naserie je jeho vec, mna to nezaujima  ha ha ha Tvoje tipovanie je zle, trochu si zlepsi tipovacie schopnosti.
Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 07. Máj , 2016, 12:08:19 »

Preco? Je to gitarista a je zaujimavy, to, ze sa niekto tym naserie je jeho vec, mna to nezaujima  ha ha ha Tvoje tipovanie je zle, trochu si zlepsi tipovacie schopnosti.
vychadzal som zo svojich temnych kamaratov, ktorych to chytilo na strednej skole a na strednej skole z toho aj vyrastli  Bavím sa skvele

Preco? Je to gitarista a je zaujimavy
to je tvoj nazor, ale ked tu urobis x "zaujimavych" topicov o podobnych individuach z tohto mensinoveho zanru, tak to nebude uz ani zaujimave, ani vtipne
« Posledná zmena: 07. Máj , 2016, 12:10:05 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 07. Máj , 2016, 12:19:19 »

zase vliezt do basy ako fesny chalan a vyliezt odtial ako stary chlap, stravit tam 16 tych najzaujimavejsich rokov mladosti, to uz je ozaj zaujimavy zivotny pribeh, to sa musi nechat :)

ktovie, co sa chalanovi v detstve stalo a ktovie ake amfetaminy pozrali, ked sa tam bodali s nozmi a ktovie, co mu beha hlavou teraz  Neviem
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.