Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. Máj , 2024, 01:13:28
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Varg Vikernes.  (Prečítané 21805 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 07. Máj , 2016, 21:05:18 »

Bavím sa skvele daj link

googli  - gg allin . nedavaj to sem, ak to spravis, mas ban. uz teraz si sa mi zaradil, ale tak kazdy ma nejaky vkus  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #31 kedy: 07. Máj , 2016, 21:18:12 »

...Ale sice nebere drogy tak ro uz nie je take zaujimave vsakze :D

uplnou zhodou okolnosti som sa v istom davnejsom obdobi letmo priblizil k takejto black metalovo skinhedasko nackovskej partii a tam to bolo cele 100% o pervitine - to im robilo odvahu, svaly, vzajomnu druzbu a vymetene hlavy, hlavne ked dobre 2-3 noci po sebe nespali  Ja som čert.. zaujimave to moc nebolo, respektive to prvotne zistenie, na com ficia ma trochu prekvapilo, to hej. dovtedy som mal pocit, ze takyto pobehaji slopu pivo a ine drogy chcu z ulic vymiest, potom som zistil, ze neni nacko jak nacko :)
Zaznamenané
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #32 kedy: 07. Máj , 2016, 22:32:33 »

nieje. je to 4/4 punk. uplne prazdny. zaujimavy bude jedine ak H&M do kolekcie s metalovymi motivmi zaradi aj burzum, ak sa tak uz nestalo. pocuvat toto dnes je ako mat nokiu 3310. ak ju vytiahnes v krcme na stol rozhodne zaujmes, mozno sa aj budes citit vynimocny, ale prakticky ti bude na nic. splachnut do hajzla.

S tym H&M si robis srandu? Ty posudzujes hudbu podla toho, ci ju nejaka spolocnost tlaci na tricka? A precitaj si, co si napisal, protirecis si.A S tou nokiou je to dobry priklad. Nokia 3310 je jednoducha, dlho vydrzi a svoj ucel plni. Moj otec ju stale ma, preco by ju mal splachovat? Ked je nieco stare, nie je to nutne zle. Ze je to punk pocukem prvy krat ale budiz, su to tvoje nazory
Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #33 kedy: 07. Máj , 2016, 23:07:33 »

ja to v podstate nechapem.To ked je niekto neveriaci,tak musi nosit kriz naopak,vrieskat a modlit sa zase v nejakeho ineho Boha? nemoze byt proste ateista?

Mas pravdu, nechapes to. Vacsina blackerov su ateisti, dokonca aj ty s opacnymi krizami. To ze, vrieskaju a chvalia satana je hlavne provokacia a protest proti krestanstvu. A s tou vierou v nejakeho boha si ma pobavil :-D ked niekto veri v ineho boha asi nie je neveriaci ;-) Existuju aj ine nabozenstva a bohovia. A v pripade Vikernesovho pohanstva su bohovia len metafory, pohanstvo vseobecne je hlavne o viere v predkov, prirodu, seba a vecny zivot v podobe reikarnacie
Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #34 kedy: 07. Máj , 2016, 23:27:24 »

uplnou zhodou okolnosti som sa v istom davnejsom obdobi letmo priblizil k takejto black metalovo skinhedasko nackovskej partii a tam to bolo cele 100% o pervitine - to im robilo odvahu, svaly, vzajomnu druzbu a vymetene hlavy, hlavne ked dobre 2-3 noci po sebe nespali  Ja som čert.. zaujimave to moc nebolo, respektive to prvotne zistenie, na com ficia ma trochu prekvapilo, to hej. dovtedy som mal pocit, ze takyto pobehaji slopu pivo a ine drogy chcu z ulic vymiest, potom som zistil, ze neni nacko jak nacko :)

K akej partii? Co sa tyka tej norskej blackovej sceny, vacsinou to tam je len chlast a chlast.( to je vlastne tiez droga) vynimky sa najdu vsade ale.
« Posledná zmena: 07. Máj , 2016, 23:31:06 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #35 kedy: 08. Máj , 2016, 01:19:54 »

ach dpc..clovek dojde unaveny z kseftu, chce si precitat hadku o lampach a tranzistoroch a namiesto toho tu musime rozoberat norsky black metal...aj tak su to z 90 percent zakomplexovany jozefovci bez frajeriek co nevedia hrat...

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #36 kedy: 08. Máj , 2016, 04:01:13 »

ach dpc..clovek dojde unaveny z kseftu, chce si precitat hadku o lampach a tranzistoroch a namiesto toho tu musime rozoberat norsky black metal...aj tak su to z 90 percent zakomplexovany jozefovci bez frajeriek co nevedia hrat...


Nemusis nic, ked ta to nezaujima, necitaj to.
« Posledná zmena: 08. Máj , 2016, 05:49:26 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #37 kedy: 08. Máj , 2016, 07:55:42 »

sraci, co vsetci tolko picujete  Bavím sa skvele podpalovanie kostolov je zasluzna vec Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #38 kedy: 08. Máj , 2016, 18:21:04 »

...



toto je sice velmi bizarna skola, ale inak uz normalna mainstreamove kapela, myslim ten Immortal - 11 melonov pozreti na YT, ozajstna profi produkcia, normalny zvuk. ked kukns nejake live, tak im dokonca fasa slape rytmika .... neviem, ci zrovna taketo by sa trebars Lorihianovi pacilo  :)
Zaznamenané
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #39 kedy: 08. Máj , 2016, 22:33:16 »

a niekto sa che mlaaatiiit huaaaa dovol mi aby som sa Ti zasmial , a s tým že Freud by si na Tebe zgustol súhlasím - vyzeráš na diagnózu , ako terapiu odporúčam výst si do prírody na tripa nech TI príroda  ponapráva priority pokiaľ je časa nezačneš robit podobne blbosti ako tu spomínaný Viker
PS: ja osobne som hrdo veriaci a keby aj nie , ked niekto podpali kostol je to kkt zakomplexovaný a zaslužil by si po kotrbe , už len tým že si neváži robotu iných  Si píš!!! , krestanstvo narobilo sice veľa zloby hlavne v minulosti ale dalo ľudstvu základ morálky , inak by sa žilo keby sa žilo podla desatora

Do prirody chodim uz od malicka pravidelne a v buducnosti chcem vyskusat survival, citam o tom knihy a pozeram dokumenty.
A pozeram, ze som tu neni jediny, kdo by sa chcel byt  ha ha ha Dobre si sam seba sundal  Žmurk A k tomu, ze by som chcel ist podpalovat kostoly a vrazdit ludi sa mozem len zasmiat  ha ha ha Pokrytectvo level master.

Co sa tyka Frauda, mnohi sa v poslednej dobe vyjadrili, ze Fraudova psychoanalitika je z velkej casti nefunkcna ale velo rad by som si s nim pokecal, je zaujimave psychickimi poruchami trpiet a zaroven byt uznavany ako ich "priekopnik".
« Posledná zmena: 08. Máj , 2016, 23:16:42 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #40 kedy: 08. Máj , 2016, 22:38:30 »

toto je sice velmi bizarna skola, ale inak uz normalna mainstreamove kapela, myslim ten Immortal - 11 melonov pozreti na YT, ozajstna profi produkcia, normalny zvuk. ked kukns nejake live, tak im dokonca fasa slape rytmika .... neviem, ci zrovna taketo by sa trebars Lorihianovi pacilo  :)

Ah Abbath, moj dalsi Blackerovi oblubenec z mojej srdcovky Immortal, na nich som vyrastal :) Aj o nom som chcel zalozit vlakno, ale po skusenostiach z Vikernesom sa na to asi vykaslem.
Ak kdosi povazuje jeho hru na gitaru za slabu, je asi strasne dobry gitarista, tak, ze sa mu nerovna Tommy Iommy alebo Hendrix, alebo naopak vie o tom velke hnede. To, ze kohosi styl je kakofonicky styl ,neznamena ze nevie hrat.
A nerozumiem, preco si hned myslis, ze sa mi pacia len blackove satanisticke, undergroundove prasiarne?
« Posledná zmena: 08. Máj , 2016, 23:14:54 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #41 kedy: 08. Máj , 2016, 23:04:49 »

ja nie som vobec hrdina a aspon na tomto tunajsom malom internete nie som ani ziadny anonym. ze si myslim, ze si jebko, kludne napisem a na budku mi snad nedas. alebo by si to fakt spravil ? ja vlastne ani neverim, ze sa Ti podpalovanie kosotolov paci. ja som si kukol Tvoj pokec a podla mna si obycajny chalan s divnym vkusom. venuj sa tej gitare, trosku hrat uz vies, zameraj sa na to, cvic, makaj, rob nahravky a vsetkym to natri. vyser sa na hladanie pochybnach vzorov v pochybnych metalovych odnoziach a v pochybnych pokecovych uzavretych skupinach.

radsej mi napis, jak je to s tym black metalom, to co som sa kusok vyssie vypytoval - to ma ozaj zaujima. co ten Venom ? znamena to v black metalovach kruhoch dnes nieco ? alebo ako to je ?

Mne pride nanajvys pokrytecke, niekoho, koho nepoznas oznacovat za jebka a curaka, ale ono to, bez urazky, casto svedci o Inteligencii. Proti podpalovaniu kostolov nemam nic, ale nerobil by som to, pretoze mozem ohrozit ostatnych ludi a sposobit velke skody na okoli, aj sam Vikernes sa neskor vyjadril, ze tam staci len nahradit Pribiteho Jesusa, Thorovym kladivom.  :) Ono su to casto velmi pekne stavby.  A Vikernes nie je jedina osoba ktoru uznavam a respektujem, uz nemam totizto 13 a som k veciam otvoreny. Uznavam dokonca aj fetakov ako je Cobain a Jim Morrison. Moj vzor je kazdy, kdo zije dobrym, prikladnym zivotom, je prospesny pre spolocnost a pomaha ludom. Co sa tyka Pokecovych skupin, ani neviem, ze v nejakej som  ha ha ha

Co sa tyka satanizmu, je to zlozitejsie. Zo skusensoti by som povedal, ze su tieto kategorie:
- ti, co to beru len ako image a pride im to cool a neberu to vazne, napriklad ako hore spominany Immortal alebo Venom. Tychto je, podla mna najviac.
- ti, co frcia na roznych fylozofickych odnoziach Satanizmu, napriklad ako Jon Nödtveidt z uznavanej kapely Dissection, on otvorene hlasal, ze je satanista( ale neuznaval LaVeya ), frcal na nejakych satanistickych Grimoaroch, na wikipedii to najdes. Kvoli tomu sa aj zabil, z presvedcenia, ze uz nema svetu co dat a zomrie v najlepsich rokoch a v plnej sile a nie ako senilny a stary dedo, aspon tak som to cital
- ti, ktory to pouzivaju ako protest proti krestanstvu. Satan je stelesnenie zla, je to skratka nieco temne, opak boha. Vacsina znamych BM kapiel to robila v 80, 90 tych rokoch na zaciatku, ked mali 17 - 20 rokov, neskor dospeli. Dokonca to robil aj Vikernes, a on neskor napisal niekolko knih o pohanstve, nedavno napisal dalsiu. Tito su tiez velmi pocetny. To, ze to robili len z provokacie sa mnohi tak vyjadrili a tvrdim to aj kvoli faktu, ze mnoho tychto satanasov su zaroven pohania a to nejde moc dokupy.
- potom su tu posahani jedinci, ako bol Euronymous z mayhem, pravdepodobne trpel mnohymi psychickymi chorobami a sam nevedel, co chce(schyzofrenia, bipolarka a podobne) alebo spevak Per Yngve Ohlin, prezivany Dead, ktory si nechal veci prebehnut hlavou a pomohol si k tomu brokmi.

Jo a diky, na gitare sa budem snazit a nebudem hrat len black metal  :)
« Posledná zmena: 08. Máj , 2016, 23:29:05 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 08. Máj , 2016, 23:30:25 »

no vids, vsak pekne pises, dozvedeli sme sa  Na zdravie!

a ten Abbath... v tej muzike co hraju to nejako funguje, hra co tam treba, kukol som par live a hraju dobre aj nazivo. ale na tom videu, tam vidno ze neni nijak excelentny hrac, kazdy kto uz trochu na ten nastroj vie, to vidi, ze okrem rifovaciek do ich kapely ine nezvlada. ale vsak to je jedno ... v kazdom pripade ta kapela je uplne ina liga ako to Buzurum a Varg Vikernes
Zaznamenané
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #43 kedy: 08. Máj , 2016, 23:36:39 »

no vids, vsak pekne pises, dozvedeli sme sa  Na zdravie!

a ten Abbath... v tej muzike co hraju to nejako funguje, hra co tam treba, kukol som par live a hraju dobre aj nazivo. ale na tom videu, tam vidno ze neni nijak excelentny hrac, kazdy kto uz trochu na ten nastroj vie, to vidi, ze okrem rifovaciek do ich kapely ine nezvlada. ale vsak to je jedno ... v kazdom pripade ta kapela je uplne ina liga ako to Buzurum a Varg Vikernes

Mas, pravdu, nie je excelentny hrac. Virtuozov v black metale je pomenej, ale to je trochu logicke, pretoze na BM pri tych skreslenych zvukoch a tvrdej primitivnosti clovek nepotrebuje vediet excelentne hrat. Lenze, su tu aj kapelky a gitarsti, ktory hraju nie cisty black metal(napr symphonic, melodic black metal) alebo hraju Post black metal, ja take moc nepoznam, musel by som sa spytat brata na nejake priklady on na tom fici. No a tieto su technicky trochu na inej urovni.  :)
« Posledná zmena: 08. Máj , 2016, 23:39:42 od Lorihian » Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Lorihian
nováčik
*
Príspevkov: 26



« Odpoveď #44 kedy: 09. Máj , 2016, 00:04:48 »

Je to putinofil a rusky agent.  Ja som čert..

Otvorene napisal, ze Putin je zradca a neuznava ho  Žmurk
Ono nie kazdy, kto uznava Rusko alebo ho obdivuje, je hned rusofil, ktory zerie bezbrehu rusku propagandu z kremla. Nechcem odbocovat od temy, ale proste internet je plny hrdinskych "rusofilov a amerikanofilov" . Dobre a zle aspkety su v oboch velmociach.
Zaznamenané

„Nikto nie je tak beznádejne zotročený ako tí, ktorí falošne veria, že sú slobodní."

Johann Wolfgang Goethe
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 23 otázok.