Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
15. Máj , 2024, 21:40:24
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Obľúbené kapely - VIDEO KURIOZITKY  (Prečítané 18112 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #45 kedy: 18. December , 2007, 18:38:55 »

vsecko v pohode, ale ten debilko tam musel byt ? neslo to napisat kultivovanejsie ?

jaj sorry...  No hanbím sa.. neviem len ked on mi dost lezie na nervy...  ?§!.
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 19. December , 2007, 09:04:12 »

az teraz som si vsimol tuto temu a neda mi zareagovat ohladne genesis... ja osobne Gabriela neznasam, lebo je to strasny diletant a uafektovany debilko a je len dobre ze odtial vypadol... az ked bol za horami za dolami a chopil sa kormidla Collins to dostalo ten spravny look... ja osobne mam najradsej ich popovu eru hlavne songy Mama, Hold on my heart, Home by the sea... nesnazi sa to byt zbytocne progresivne a to je dobre... lebo oni progrock ani velmi robit nevedeli... ked progrock tak Yes  Zdravíčko ale zato si ich pop pustim radsej ako progrock Yes... na Genesis som vyrastal a je to moja najvacsia srdcovka... k tej velkosti... LZ vedia zahrat dve pesnicky a zvysok je uz len obmienanie stale toho isteho, zatial co kazdy album Genesis je iny... a to uz nehovorim o tom ako hraju nazivo... to bol najlepsi koncert na akom som bol  Na zdravie!

cubo s tym zeppom si totalne mimo, maju inu kazdu jednu piesen  Žmurk 
Zaznamenané
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #47 kedy: 19. December , 2007, 14:06:14 »

nieje to moja oblubena kapela ale je to najkrajsi stage fall aky som kedy videl :-D

http://youtube.com/watch?v=tR0LlvbXQlQ&feature=related

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 19. December , 2007, 14:20:10 »

neeech ti neje.eeeee :D ze nutcracker..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #49 kedy: 19. December , 2007, 14:22:33 »

ja pridavam tiez http://youtube.com/watch?v=akblY-NuCkA  .. treba pocuj aj ten zavyjajuci zvuk gitary :D asi najlepsie jeho solo.. :D
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #50 kedy: 19. December , 2007, 14:27:48 »

vsecko v pohode, ale ten debilko tam musel byt ? neslo to napisat kultivovanejsie ?

Sorry za OT, ale mne je az do smiechu Bavím sa skvele Bavím sa skvele neviem, neschovava sa domena gitaristi.sk za www.materska_skolka.sk? ja viem, su pravidla, ale toto sa uz moc prehana. som, zvedavy, ci ked mne niekto povie debilko, ci sa to zmaze. ale len tak dalej Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #51 kedy: 19. December , 2007, 14:36:53 »

  staci priemerna znalost angliny.. az mi je do placu... tymto sa ospravedlnujem vsetkym DT fanusikom (cize aj samemu sebe) ale toto proste treba vidiet.. ceresnicky zacinaju cca po 2.minute :D
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 19. December , 2007, 14:37:13 »

Sorry za OT, ale mne je az do smiechu Bavím sa skvele Bavím sa skvele neviem, neschovava sa domena gitaristi.sk za www.materska_skolka.sk? ja viem, su pravidla, ale toto sa uz moc prehana. som, zvedavy, ci ked mne niekto povie debilko, ci sa to zmaze. ale len tak dalej Zdravíčko

zamysli sa, lebo si uplne mimo.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #53 kedy: 19. December , 2007, 14:39:10 »

nevadi, mne to prislo smiesne a hlavne od teba, ale som ticho uz Zdravíčko
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #54 kedy: 19. December , 2007, 14:47:27 »

nevadi, mne to prislo smiesne a hlavne od teba, ale som ticho uz Zdravíčko

Netáraj zbytočne..  Nič na tom nie je smiešne, len tvoj príspevok je mimo. Keď sa smeješ na takýchto veciach, potom s tebou musí byť naozaj sranda..  Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #55 kedy: 19. December , 2007, 14:52:30 »

skratka neslo o vulgarizmus, kludne tu picujme jak taki kok*ti, s tym ja problem nemam. ale nazvat debilkom cloveka, co v hudbe znamena tolko, co Gabriel, je blbe. keby Cubo napisal "neznasam ho, jeho hudba su pre mna sracky" neznie to tak blbo, ako ked ho nazve debilkom... aspon ja to tak nejak citim...
« Posledná zmena: 19. December , 2007, 14:52:49 od rastis » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #56 kedy: 19. December , 2007, 14:59:02 »

Netáraj zbytočne..  Nič na tom nie je smiešne, len tvoj príspevok je mimo. Keď sa smeješ na takýchto veciach, potom s tebou musí byť naozaj sranda..  Zdravíčko

nebol mino, ale to neprehadam takze koncim Zdravíčko

skratka neslo o vulgarizmus, kludne tu picujme jak taki kok*ti, s tym ja problem nemam. ale nazvat debilkom cloveka, co v hudbe znamena tolko, co Gabriel, je blbe. keby Cubo napisal "neznasam ho, jeho hudba su pre mna sracky" neznie to tak blbo, ako ked ho nazve debilkom... aspon ja to tak nejak citim...

no, tak to je tiez znevazenie jeho diel. teda aspon podla mna to ma "rovnaky" vyznam. a to debilko nebolo myslene az tak vazne, je to zdrobnenina. ale dobre v pohode, sypem si popol na hlavu a koncim. a uprav si v svojej teme tu nadavku ze bacov *****. to je si myslim tiez zle, ked sa to nachadza v nadpise temy.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 19. December , 2007, 15:01:06 »

ja som tu bojoval teraz proti vulgarizmom ? ci ?
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #58 kedy: 19. December , 2007, 15:04:19 »

ja som tu bojoval teraz proti vulgarizmom ? ci ?

nie, ale ked poriadok, tak vsade. ale mne to je jedno - kludne si piste, co chcete. a je zbytocne aby som nejaku debatu zacinal, aj tak sa obrati proti mne aj ked som to myslel dobre. teraz budem povazovany za rypaka.
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 19. December , 2007, 15:05:43 »

skratka neslo o vulgarizmus, kludne tu picujme jak taki kok*ti, s tym ja problem nemam. ale nazvat debilkom cloveka, co v hudbe znamena tolko, co Gabriel, je blbe. keby Cubo napisal "neznasam ho, jeho hudba su pre mna sracky" neznie to tak blbo, ako ked ho nazve debilkom... aspon ja to tak nejak citim...

nazvat pagea dvojprstym prasatom potom tiez nebolo vhodne  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 23 otázok.