Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Máj , 2024, 18:51:32
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233871 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #150 kedy: 14. Marec , 2008, 21:45:31 »

ja praveze nemam rad, ked predavac beha za ritou a hned sa pyta, ci nieco nepotrebujem. ja mam rad klud - cize kukam si sam, a potom az ked nieco treba, tak sa spytam.
aj mne vyhovuje ked mam klud..nie ako v auparku ked si kukam efekty..dobehne typek poradim nejako ..nie len sa pozeram..aha...a velmi cudne zazera nech vypadnem
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #151 kedy: 15. Marec , 2008, 08:17:27 »

no neviem podla mna v muziker je uplny shit. Uz dva krat som tam bol so ziakom ze ide kupit efekt... spyatali sme sa typka ten ze hned pridem... uz neprisiel... pozaeral som si gitary typkovi hovorim ze lubovka ani nevedel co to je...co ja viem. z gitar tam maju kopu lacnych shitov ale ked si chces kupit fakt seriozny nastroj tak nemas ani co vyskuat. ja tam chodim tak maximalne si kupit trsatka.
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #152 kedy: 15. Marec , 2008, 09:15:08 »

no neviem podla mna v muziker je uplny shit. Uz dva krat som tam bol so ziakom ze ide kupit efekt... spyatali sme sa typka ten ze hned pridem... uz neprisiel... pozaeral som si gitary typkovi hovorim ze lubovka ani nevedel co to je...co ja viem. z gitar tam maju kopu lacnych shitov ale ked si chces kupit fakt seriozny nastroj tak nemas ani co vyskuat. ja tam chodim tak maximalne si kupit trsatka.

ten ch;a[pik to ma uplne v pici. bud tam neni alebo ma robotu, tvari sa akoby vedel vsetko a nic nevie poradit. 
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #153 kedy: 15. Marec , 2008, 09:31:17 »

Ved pockajte a pride sem :)
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #154 kedy: 15. Marec , 2008, 13:07:34 »

Ved pockajte a pride sem :)

A posle vas do p***  ha ha ha

sorry za off topic, ale nedalo mi...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #155 kedy: 15. Marec , 2008, 14:00:50 »

dnes som tam bol kupit struny. mali tam hovadsky sobotny frmol, miliarda ludi s picovinami... snazili sa chalani neodbit nikoho a obsluhovat v ramci auparkovo-vikendovych moznosti...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #156 kedy: 16. Marec , 2008, 17:41:43 »

jedine co ja do auparku chodim robit je, ze poskulujem po tom ESP co tam maju:D nekupujem tam uz ani brnkatka, ani struny..gitary uplne na 2 veci, kopa ludi si tam chodi v zime ohrievat ruky len :D mali by z toho spravit radsej nejaky boutique.. toto bude zniet ako antireklama, ale MADA rulez- odjakizva.. vyber strun paradny, ochota na 100%, kvalitne nastroje, lampy sa tam daju zohnat tiez, v pripade problemov s nastrojom staci dojst- gitarara tam maju vyborneho.. pre mna nie je o com..
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #157 kedy: 16. Marec , 2008, 18:05:03 »

jedine co ja do auparku chodim robit je, ze poskulujem po tom ESP co tam maju:D nekupujem tam uz ani brnkatka, ani struny..gitary uplne na 2 veci, kopa ludi si tam chodi v zime ohrievat ruky len :D mali by z toho spravit radsej nejaky boutique.. toto bude zniet ako antireklama, ale MADA rulez- odjakizva.. vyber strun paradny, ochota na 100%, kvalitne nastroje, lampy sa tam daju zohnat tiez, v pripade problemov s nastrojom staci dojst- gitarara tam maju vyborneho.. pre mna nie je o com..

Dakujeme za tolko chvaly...  Na zdravie!



Zaznamenané
Griz_lee
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #158 kedy: 18. Marec , 2008, 18:48:57 »

Brum - Nazdar

Chcem sa tiež podeliť o zážitok z Muzikeru. Stalo sa to síce už dávnejšie, ale stačilo to na to, aby som tam viac nevstúpil  Nezahrávaj sa. Hrám už dosť dlho a mám gitaru, ktorá má viac, ako 25 rokov, je to 12-ka, Jumbo, veľmi vydarený model, ktorú dodnes milujem. V obchode som chcel prípravok na čistenie gitary, načo som dostal odpoveď, aby som si umýval ruky. Musím sa priznať, málo chýbalo od ublýženia na zdraví, ale hodil som to za hlavu a radšej navštevujem iné predajne, kde je kvalifikovaný personál a vie poradiť k veci.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #159 kedy: 18. Marec , 2008, 19:10:31 »

no boooze  Ja som čert.. ale pravdu mali nie ? inak jak keby som seba videl pri jednani  ha ha ha
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #160 kedy: 18. Marec , 2008, 19:13:36 »

nieco podobne som chcel napisat ha ha ha ale tiez by som sa neovladol.

a to Ti len tak povedal a potom odisiel, ani nic neporadil?
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #161 kedy: 18. Marec , 2008, 19:15:26 »

no boooze  Ja som čert.. ale pravdu mali nie ? inak jak keby som seba videl pri jednani  ha ha ha

to by zalezalo ci by si bol majitel alebo zamestnanec
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #162 kedy: 18. Marec , 2008, 19:18:07 »

to by zalezalo ci by si bol majitel alebo zamestnanec

uz som zazil vela majitelov - ftipalkov... v zasade plati to, ludia su j*ebnuti - kazdy kto robi s ludmi to vie.

Griz_lee - teraz sa neuraz a neber to osobne :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #163 kedy: 18. Marec , 2008, 19:21:15 »

to je tak vzdy ked niekto rozbieha biznis ci uz obchod alebo krcmu ide sa posrat od uctivosti a jak kseft bezi maju v pici. vedia ze ked par ludi odjebu na trzbe to nic nespravi a kseft pojde dalej.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #164 kedy: 18. Marec , 2008, 19:21:46 »

inac ja nechapem taketo jednanie. asi nechcu nic predat.

ja som tam raz dosiel, ze si kupim pokryvku na moj keyboard na co som dostal otazku, ci nemam doma deku  Bavím sa skvele. asi tam vyberaju personal z nejakych nadacii.
mal sice pravdu, ale obchod by bol bohatsi o 5 kil keby to tam mali (na moj typ).
« Posledná zmena: 18. Marec , 2008, 19:22:46 od kubo63 » Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.134 sekund, 23 otázok.