Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Máj , 2024, 18:56:02
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233873 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #195 kedy: 23. Marec , 2008, 11:03:32 »

no mna na muzikeri dost stve, ze nemaju ernie ballky, kupujem ich len na medenej, lebo to mam pri skole, ale najlepsie sa mi nakupuje v muzikeri, lebo to mam cestou na garaz...a na ernie ballky sme si uz obaja gitaristi dost zvykli...a vseobecne vyber strun tam nemaju bohvieaky...a co sa tyka ochoty personalu, tak som tam kupoval uz strasne vela krat a vzdy mi pomohli ochotne, necitil som sa vobec ako v inych slovenskych shopoch...aj hudobniny na medenej su super, je to tam taka rodinnejsia atmosfera, ako v muzikeri...zase muziker je podla mna lacnejsi.
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #196 kedy: 20. Máj , 2008, 21:35:23 »

Vsetko som si precital, od zalozenia temy. Myslim si, ze vela veci sa prehana. Osobne by som bol zvedavy na vsetkych tych ludi s negativnymi nazormi, ze v akom rozpolozeni do Muzikeru vstupili. Napriklad ci boli v podobnom rozpolozeni o 20:30 ako predajcovia v Muzikeri. Podla mna stat na nohach od 10:00 a este o 20:30 si nejaky zakaznik vypyta Fender Telecaster za neviem kolko X-tisic korun pred zaverecnou, a aby ho predajca zapojil do Marshall za tiez neviem kolko X-tisic korun, by bolo pre panov s negativnymi nazormi este narocnejsie nez pre predajcov. Ohladne odbijania zakaznikov: nie kazdy clovek si dokaze zapamatat sortiment, ktory sa jednostaj meni alebo je doplnany alebo nedoplnany. Samozrejme by to bolo uplne ine keby v celom Muzikeri pracuje jeden clovek, co sa venuje zakaznikom pri klavesoch popritom pri gitarach a pri bicich.. a samozrejme medzicasom aj predava brnkatka a struny. Taky clovek by sa dostal po tyzdni do blazinca. V obchode sa riesia aj veci mimo predaja, nedokazu sa ku kazdemu zakaznikovi venovat na 100% (mozno by sa to dalo keby su roboti). Su  ludia, ktory maju ludske problemy a riesia aj problemy dalsich ludi, zakaznikov. Mal som s Muzikerom zle skusenosti aj dobre, niekedy som sa tam citil zle a niekedy som bol nadseny z toho, ze sa mi venuju a vdacne mi poradia. No nikdy som sa necitil pri negativnych skusenostiach nejako ukrivdeny, nepochopeny alebo co ja viem co. Podla mna Muziker ma tu nevyhodu (aj vyhodu), ze je v Auparku, kde sa vystrieda nespocet okukavacov a otravov, cudzincov, ktori nevedia ani anglicky ani nijako inak iba svojou recou. Jeden clovek vam dokaze pokazit cely den a ked sa na vas nejako vyhrnie (co by nemal), ostante kludny a neurazajte sa. Pretoze ten predajca tiez vyciti pohodu z vas. Jednoducho aj po viacerych negativnych skusenostiach nemozem na ten obchod povedat nic zle. To, ze maju drahsie niektore nastroje by ste mali konzultovat s veducim predajne a upozornovat ho, ze inde to maju lacnejsie (preco to rozoberate tu, nechapem). Podla mna vam vyjde v ustrety. Ked nebudete upozornovat na nizsie ceny pridete skratka vy sami. Pretoze keby ich upozornite na nizsiu cenu trebars v Made, tak Muziker znizi cenu este nizsie. To je zaklad biznisu a zdravej konkurencie.

Napisem vam teda moju zlu skusenost co bude obsirnejsie napisana ako dobra skusenost. Podla mna vy tiez si viac zapamatate zlu skusenost a dlhsie budete na nu spominat a rozpisovat ako na tu dobru. Rovnako som na tom aj ja. Je to zvlastne, ale veci sa maju tak. Nuz, ale nezapodievam sa tym, pretoze som dospely clovek, ktory chape suvislosti.

Zla skusenost.

Mal som svoje tazko zarobene (ale malo) peniaze a rozhodol som sa, ze pojdem do Muzikeru, pretoze bolo pred vikendom (alebo vikend?) a inde mali o takom case zatvorene ma moc ani ceny nezaujimali, lebo som si chcel kupit kombo na splatky. Mal som si uz vybrate, ale prehovorili ma na drahsie a o nieco lepsie kombo, ze ked uz to budem brat na splatky, tak nema zmysel platit o par stovak menej za nizsiu radu (co v konecnom dosledku bolo vyhodne pre mna aj pre nich). Dobre stalo sa, ze som sa teda rozhodol, ze si to zoberiem. Poviem vam stravil som tam asi 4 hodiny (asi aj viac) a bol som znechuteny. No bolo to podla mna vela negativnych veci naraz, za ktore podla mna nik nemohol iba to tak vyslo. Najskor som si chcel zobrat s tusim 10% akontaciou. Po asi pol hodine sa ozvali z Quatra, ze to neni mozne. Vraj s vyssou akontaciou by to bolo mozne (ale akou som nevedel). Tak teda som navrhol 20%, zase presla snad asi hodina aj vyse. Ozvali sa, ze stale nie, ze vyssou.. asi 30% by bolo mozne mi povedal jeden z predajcov, ktori medzicasom obsluhoval aj inych zakaznikov (mat take nervy!). Po pol hodine alebo 3/4 sa ozvalo, ze dobre (ale mojich usiach to znelo Hallelujah!). Papierovacky samozrejme a cakanie na na dalsie odsuhlasenie. Zaplatil som. Predajca od gitar mi ho doniesol, ale o nieco zavadil a oskrel bok komba. CO sa mojej drahej polovicke nepacilo, ze chceme ine. To preto, lebo som mal nasetrene iba na 10% akontaciu a nanajvys 20% som bol schopny na mieste zaplatit, tak mi pozicala. Ine nemali... tak ona vymyslela (zeny!), ze chceme zlavu... Zlavu nam samozrejme nemohli dat, lebo to je na splatky... pokladnik sa teda znechutene zodvihol a odisiel trochu vedla. Podal mi jeden kabel, ze takto sa to da vyriesit a ospravedlnil sa, ze inak to nejde. Ten kabel vraj je najlepsi co maju a stal asi 700 Sk. Tak sme to teda vzali. Aj ked boli znechuteni celym tym zdlhavym procesom a aj ja, tvarili sa akokeby kazdu chvilu zacnu svoje vlasy vytrhavat... sa zachovali profesionalne. Po odchode som sa este obzrel dozadu a predajca z gitaroveho oddelenia bol trochu zdrbavany pokladnikom. Pamatam si, ze som si povedal, ze uz tam nebudem nakupovat... tak ako kazdy zakaznik po takejto skusenosti...

A PREDSA SOM SA VRATIL. (ako kazdy zakaznik po takejto skusenosti a asi po 2 mesiacoch)

Dobra skusenost.

Kupil som si efekt, krabicku a skoro ma predajca niesol na rukach. Poklabosil som si s nim, pretoze bolo malo ludi.. bolo asi 11 hodin niekedy cez tyzden. Vtedy bola ale druha smena a pomyslel som si vzdy pojdem nakupovat ked bude tato smena. Ale hovorim bolo 11 hodin a nie niekedy na vecer na vikend.

Vidite? Negativna skusenost je dlhsia ako pozitivna... ako pri kazdom zakaznikovi!!! Mimochodom ten kabel sa mi dosral hned na druhy den aj ked bol najlepsi co mali :D.

Ale tymto nechcem krivdit nikomu, ani nechcem teraz, aby nieco veduci Muzikeru riesil s predajcami. Tym chcem len povedat, ze su taktiez ludia ako my a mali by sme vsetky tie negativa brat viacmenej s rezervou. Posobi na nas vesmir, gravitacia, mesiac a co ja viem ake fyzikalne zakony... a niektore dni nevyjdu. Lenze kolko tych zlych skusenosti je popisane a kolko tych dobrych nikto nenapisal. Pretoze tie dobre sa nedaju nijako obsirnejsie opisat. Tolko k tomu..

Hudbe zdar... a ja nic ja muzikant! :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #197 kedy: 20. Máj , 2008, 21:41:35 »

len jedno to sa ti chcelo pisat?Huh!?mna by asi j...o a mysliš že sa to bude chciet niekomu čitat?Huh! Bavím sa skvele
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #198 kedy: 20. Máj , 2008, 21:50:43 »

Ja som to prečíťal  Zdravíčko Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #199 kedy: 20. Máj , 2008, 21:54:52 »

Ja som to prečíťal  Zdravíčko Bavím sa skvele
kubo napiš stručne o čom je ten roman Zdravíčko Bavím sa skvele dikec stači pointa..."novy počitač"
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #200 kedy: 20. Máj , 2008, 21:57:26 »

Chcel kombo na splatky stale bol nejaky problem s akontaciou volali do quatra ze raz 10 percent potom 20... ked sa dohodli po 4 hodinach jebli mu omylom kombo o roh a ako kompenzaciu dostal kabel za 7 kil ktory sa dodrbal hned den nato  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 20. Máj , 2008, 21:58:17 od kubog » Zaznamenané
colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #201 kedy: 20. Máj , 2008, 21:58:53 »

Chcel kombo na splatky stale bol nejaky problem s akontaciou volali do quatra ze raz 10 percent potom 20... ked sa dohodli po 4 hodinach jebli mu omylom kombo o roh a ako kompenzaciu dostal kabel za 7 kil ktory sa dodrbal hned den nato  Bavím sa skvele

Ehm hlavna pointa bola sice ina...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #202 kedy: 20. Máj , 2008, 22:03:54 »

Chcel kombo na splatky stale bol nejaky problem s akontaciou volali do quatra ze raz 10 percent potom 20... ked sa dohodli po 4 hodinach jebli mu omylom kombo o roh a ako kompenzaciu dostal kabel za 7 kil ktory sa dodrbal hned den nato  Bavím sa skvele
no vidiš že sa to da k veci... Bavím sa skvele
Zaznamenané

colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #203 kedy: 20. Máj , 2008, 22:10:39 »

Ale vsak to neni ani dlhe... co ste ludia zabudli citat... to je strasne, spolocnost upada... Fuuha zíram
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #204 kedy: 20. Máj , 2008, 22:10:45 »

Ja ked som tam bol a normalne sa bavil s predavacom ze si chcem kupit epi Zakk Wylde model tak som si to tam mohol skusat kolko som chcel este aj na orange celolampovom, este mi aj pohode menil gitary predavac, zaklad je tam neprist ako skolak co miesto skoly isiel na blic do muzikera mastit gitary.....byt slusny spytat sa ci si mozem vyskusat to a to spytat sa na gitaru a podobne .....to bolo pozitivne :)

negativne bolo ze som nechcel tu ciernobielu ale maskacovu verziu, a povedal ze mi to zisti ze ci sa da :) bol som tam potom asi tri krat raz mi povedali ze to neexistuje od epi, potom ze to je v amerike potom ze sa to nedovaza na slovensko zeje to iba v reichu :)

minule som sa tam bol z dlhej chvilky pozriet ze co tam maju a vysela tam maskacova epi zakk wylde Bavím sa skvele ale ina gitara uz je na ceste takze tolko moja posledna skusenost z muzikeru

a este ma napadlo tie ceny co tam maju su niektore fakt prehnane za wah wah dimebaga darrella chceli asi 10litrov v amerike je za 150$ viem ze existuje kurz a clo ale toto  ?§!.
« Posledná zmena: 20. Máj , 2008, 22:11:59 od Zakky » Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #205 kedy: 20. Máj , 2008, 22:14:02 »

Ked niekto nevie robit predavaca, tak nech ho nerobi. Mne je jedno aky mal den, rovnako ako pacientovi je jedno, aky den mal chirurg, ktory ho prave operuje. Peniaze maju za to, ze odvedu nejaky "vykon".
« Posledná zmena: 20. Máj , 2008, 22:14:26 od MageZ » Zaznamenané

colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #206 kedy: 20. Máj , 2008, 22:17:07 »

Ked niekto nevie robit predavaca, tak nech ho nerobi. Mne je jedno aky mal den, rovnako ako pacientovi je jedno, aky den mal chirurg, ktory ho prave operuje. Peniaze maju za to, ze odvedu nejaky "vykon".

To mas sice pravdu, ale svet nie je dokonaly. Tak ako ani ty nie si. Alebo zakazdym mas dobru naladu v akejkolvek situacii? pochybujem
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #207 kedy: 20. Máj , 2008, 22:18:45 »

pozitivna skusenost: zatelefonoval som veducemu predajne, ze potrebujem karton od elektrickej gitary. on ze jasne, neni problem, ze nech si pridem rano, kym otvaraju a vyhadzuju ich. a nech radsej zavolam, ze on tam sice byva, ale pre istotu. tak som 2 dni po sebe nedokazal vstat a nikam som nevolal ani nesiel. vybral som sa tam na 3 den poobede na blint a oslovil som mne neznameho chalana od pokladne. ten sa isiel pomotat po sklade, potom si to rozmyslel a zavolal chalana od gitar, co poznam (tusim Matus sa vola ?). ten isiel do skladu este raz a priniesol prenadhernu krabicu, ze asi z banja ci z coho. tak sme premerali vsakovate gitary, ake sa do nej zmestia a ja som si nakoniec popici krabicu dakujuc odniesol domov. na csetu som bol srdecne pozdraveny s popriatim pekneho dna. pri srdci ma hrialo este par hodin.
Zaznamenané
colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #208 kedy: 20. Máj , 2008, 22:20:06 »

Ked niekto nevie robit predavaca, tak nech ho nerobi. Mne je jedno aky mal den, rovnako ako pacientovi je jedno, aky den mal chirurg, ktory ho prave operuje. Peniaze maju za to, ze odvedu nejaky "vykon".
A este k tomu... chirurg operuje len jedneho pacienta mozno 6 hodin, predavac musi operovat s 50 zakaznikmi po taku istu dobu. Chirurg sa rype v pacientovi co je mimo, uspaty... predavaca rype 50 zakaznikov v bdelom stave..
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #209 kedy: 20. Máj , 2008, 22:20:25 »

To mas sice pravdu, ale svet nie je dokonaly. Tak ako ani ty nie si. Alebo zakazdym mas dobru naladu v akejkolvek situacii? pochybujem


Ked som profesional, tak nedam moju zlu naladu pocitit zakaznikovi. Ked to nedokazem, tak som ocividne zamestnany na zlom mieste.... Nebavim sa teraz o tom, ze ked pridu deti ochytavat drahe gitary a obijat lak...
Neviem co je na tom take tazke pochopit.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 21 otázok.