Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Máj , 2024, 21:24:51
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233907 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #210 kedy: 20. Máj , 2008, 22:24:11 »

A este k tomu... chirurg operuje len jedneho pacienta mozno 6 hodin, predavac musi operovat s 50 zakaznikmi po taku istu dobu. Chirurg sa rype v pacientovi co je mimo, uspaty... predavaca rype 50 zakaznikov v bdelom stave..

No v zdravotnictve to funguje troska inak, ale aj tak ti unika pointa. Rano zisti chirurg ze mu sused 5 rokov vyjebava maznelku. Myslis ze to pacienta zaujima, ze chirurg ma chut teraz kazdemu prijebat? Nie. Ak je profesional, tak tu svoju robotu si odvedie tak, ako ma. Ak profesional nie je, tak nasledky za to, ze berie peniaze za cinnost, ktoru nezvlada, musi niest sam osobne.
« Posledná zmena: 20. Máj , 2008, 22:25:04 od MageZ » Zaznamenané

colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #211 kedy: 20. Máj , 2008, 22:25:27 »


Ked som profesional, tak nedam moju zlu naladu pocitit zakaznikovi. Ked to nedokazem, tak som ocividne zamestnany na zlom mieste.... Nebavim sa teraz o tom, ze ked pridu deti ochytavat drahe gitary a obijat lak...
Neviem co je na tom take tazke pochopit.

No ano, ale jeden den je taky raz onaky... profesional moze byt cely tyzden vkuse a presne zrovna v ten den mu to nevajde ked tam nakupujes, stat sa moze cokolvek... ale neobhajujem... uz je to jedno...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #212 kedy: 20. Máj , 2008, 22:27:03 »

No ano, ale jeden den je taky raz onaky... profesional moze byt cely tyzden vkuse a presne zrovna v ten den mu to nevajde ked tam nakupujes, stat sa moze cokolvek... ale neobhajujem... uz je to jedno...

Chapem o com hovoris, sak vsetci su ludia. Žmurk Len ked je to pri niekom pomaly kazdodenna zalezitost, ze ma "zly den", tak bude chyba asi niekde inde.  :)
Zaznamenané

colossus
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #213 kedy: 20. Máj , 2008, 22:29:56 »

Chapem o com hovoris, sak vsetci su ludia. Žmurk Len ked je to pri niekom pomaly kazdodenna zalezitost, ze ma "zly den", tak bude chyba asi niekde inde.  :)

Ano samozrejme to je druha vec. Pokial to robi casto.... no vsimol som si, ale inde, ze niekedy si clovek zapamata toho kto sa k nemu spraval arogantne a uz ten predavac ho obsluhuje znechutene, potom sa obrati ku mne a je ako vymeneny clovek...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #214 kedy: 20. Máj , 2008, 22:37:26 »

A este k tomu... chirurg operuje len jedneho pacienta mozno 6 hodin, predavac musi operovat s 50 zakaznikmi po taku istu dobu. Chirurg sa rype v pacientovi co je mimo, uspaty... predavaca rype 50 zakaznikov v bdelom stave..
a kolky su na cintorinoch???operuje, operuje  a zrazu pitva...mal zly den..každy sme len človek, poznam tych chalanov všetkych a su to dobri chlapici ale občas aj predavač narazi na kokota  Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #215 kedy: 20. Máj , 2008, 22:55:25 »

... ale občas aj predavač narazi na kokota  Na zdravie!
nahodou je s takymi sranda...aspon je o com debatit hodinu po takejto navsteve na predajni  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #216 kedy: 21. Máj , 2008, 10:07:20 »

Colossus:
1. Sorry ale nemas pravdu. Predavac musi byt ochotny aj v nedelu pred zaverecnou, nielen v Muzikeri ale vsade. Zakaznika absolutne nezaujimaju jeho osobne problemy. Nakoniec, ten predavac to nerobi ako zasluznu neziskovu cinnost, alebo hobby. Je za to plateny, tak nech sa usmieva.

2. Aky konkretny problem si mal vlastne s Muzikerom? Nebol to skor problem s Quattrom?

3. Podliezanie cien nie je zaklad biznisu a zdravej konkurencie

Rastis:
Krasna, dojemna prihoda, skoro som sa rozplakal  Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #217 kedy: 21. Máj , 2008, 10:20:11 »

Je za to plateny, tak nech sa usmieva.
plateny je od toho, aby predaval. ci sa pritom usmieva alebo mraci je jeho vec. ked to zakaznikovi vadi, tiez jeho vec  Na zdravie!
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #218 kedy: 21. Máj , 2008, 10:28:30 »

plateny je od toho, aby predaval. ci sa pritom usmieva alebo mraci je jeho vec. ked to zakaznikovi vadi, tiez jeho vec  Na zdravie!

Myslim ze vies ako som to myslel. Je rozdiel medzi "strazenim obchodu" a "predavanim"
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #219 kedy: 21. Máj , 2008, 10:30:21 »

Myslim ze vies ako som to myslel. Je rozdiel medzi "strazenim obchodu" a "predavanim"
samozrejme, ze viem ako si to myslel..len netreba zabudat na fakt, ze aj predavac je len clovek a sem tam moze mat blby den...ak ma vsak predavac blby den permanetne, tak asi tam nema co robit  Zdravíčko
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #220 kedy: 21. Máj , 2008, 11:09:41 »

len netreba zabudat na fakt, ze aj predavac je len clovek a sem tam moze mat blby den...ak ma vsak predavac blby den permanetne, tak asi tam nema co robit  Zdravíčko

Neushlasim. Rozvedene v inej teme  Žmurk
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #221 kedy: 21. Máj , 2008, 11:23:18 »

Neushlasim. Rozvedene v inej teme  Žmurk

Robil si niekedy predavača? Alebo dokonca v hudobninách?
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #222 kedy: 21. Máj , 2008, 11:35:29 »

porovnavat doktora s predavacom je kus silne kafe..............
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #223 kedy: 21. Máj , 2008, 11:39:19 »

Robil si niekedy predavača? Alebo dokonca v hudobninách?

Ja som uz robil vselico. V kamennych hudobninach nie, to by ma dnes uz nezaplatili  Žmurk

Kazdopadne zakaznikov z roznych odvetvi riesim prakticky nonstop. Nespominam si, zeby som niekoho poslal do ***, ked sa ku mne spraval slusne. Dojdi s DRkami v piatok podvecer a predvediem Ti prakticku ukazku ako ukocirovat v jednom objekte v ramci jedneho vikendu hordu 20 cerstvych maturantov, ktorych cielom bude predpokladam popijanie a ceskych i polskych turistov, ktorych cielom bude spoznavanie prirody. Zatial som ukoncoval pobyt niekomu predcasne len raz...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #224 kedy: 22. Máj , 2008, 08:35:54 »

Ja som uz robil vselico. V kamennych hudobninach nie, to by ma dnes uz nezaplatili  Žmurk

Kazdopadne zakaznikov z roznych odvetvi riesim prakticky nonstop. Nespominam si, zeby som niekoho poslal do ***, ked sa ku mne spraval slusne. Dojdi s DRkami v piatok podvecer a predvediem Ti prakticku ukazku ako ukocirovat v jednom objekte v ramci jedneho vikendu hordu 20 cerstvych maturantov, ktorych cielom bude predpokladam popijanie a ceskych i polskych turistov, ktorych cielom bude spoznavanie prirody. Zatial som ukoncoval pobyt niekomu predcasne len raz...



OK. V piatok sa chystám isť pozrieť na Slobodnú Európu do Rock Fabric tak sa možno po ceste zastavím.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.