Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Máj , 2024, 12:09:29
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233776 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #450 kedy: 26. Február , 2009, 20:39:47 »

vitaj na slovensku, co ti poviem na to, muziker dokonca posiela pokazene komba, ktore po prevzati nechce vziat spat, iba ako reklamaciu. slovensky obchod nikdy viac. vsade to iste, to je tak ked sa sprosty baca dostane k internetu.

Hmm, ty mas asi pech na tie obejdnavky. A ake pokazene pouzite kombo ti Muziker poslal?

Ta posledna veta je co? Ty si ako sprosty baca?  ha ha ha
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #451 kedy: 26. Február , 2009, 20:47:08 »

vitaj na slovensku, co ti poviem na to, muziker dokonca posiela pokazene komba, ktore po prevzati nechce vziat spat, iba ako reklamaciu. slovensky obchod nikdy viac. vsade to iste, to je tak ked sa sprosty baca dostane k internetu.
neglobalizoval by som skusenost s jednym obchodom na vsetky...zalezi od konkretnych ludi, ktori su tam zamestnani. ci maju k nastrojom aj nejaky vztah alebo chodia "len" do prace
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #452 kedy: 26. Február , 2009, 21:50:14 »

neglobalizoval by som skusenost s jednym obchodom na vsetky...zalezi od konkretnych ludi, ktori su tam zamestnani. ci maju k nastrojom aj nejaky vztah alebo chodia "len" do prace

To je jedno, ak chodis aj "len" do prace, mal by si sa vediet spravat k ludom, kdezto ako predjaca v hudobninach s nimi prichadzas do kontaktu...  Zdravíčko
Zaznamenané
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #453 kedy: 26. Február , 2009, 22:11:23 »

Hmm, ty mas asi pech na tie obejdnavky. A ake pokazene pouzite kombo ti Muziker poslal?

Ta posledna veta je co? Ty si ako sprosty baca?  ha ha ha

od pasenia oviec k internetovemu obchodu, proste si to predstavuju ako hurvinek valku. proste predavat ano ale customer service 0 bodov. nastastie mne sa to nestalo ale bratovmu kamaratovi ano, skusim sa ho spytat ci to sem nenapise, v ramci feedbacku.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #454 kedy: 26. Február , 2009, 22:22:18 »

To je jedno, ak chodis aj "len" do prace, mal by si sa vediet spravat k ludom, kdezto ako predjaca v hudobninach s nimi prichadzas do kontaktu...  Zdravíčko
mieril som to skor k nastavovaniu nastrojov len vtedy, ked je o nejaky zaujem..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #455 kedy: 26. Február , 2009, 22:34:07 »

od pasenia oviec k internetovemu obchodu

a australia od behani na klokanoch tiez ? zvysok mi je jasny, ale nechapem tuto narazku... kazdy raz nejako zacal.
Zaznamenané

endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #456 kedy: 26. Február , 2009, 22:37:24 »

a australia od behani na klokanoch tiez ? zvysok mi je jasny, ale nechapem tuto narazku... kazdy raz nejako zacal.

obrazne povedane, nic nebolo myslene na nikoho, moze sa to zamenit za klokany napriklad. len princip. a muziker nie je novacik na trhu, prave naopak
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #457 kedy: 26. Február , 2009, 22:38:48 »

nikde som o ziadnom novacikovi nepisal
Zaznamenané

endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #458 kedy: 26. Február , 2009, 22:40:32 »

nikde som o ziadnom novacikovi nepisal

tak potom som asi nepochopil ako si myslel to, ze kazdy nejako zacal
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #459 kedy: 26. Február , 2009, 22:49:45 »

ja som tvojho bacu pochopil tak, ze sme prestali dojit a hned sme isli vladnut intenetu. svojim sposobom si povedal, ze sme kok*ti co sa do toho nerozumieme a preto som povedal, ze kazdy stat bol najprv ten 'baca" a potom sa nejako prepracoval.

ale je pravda, ze na slovensku to trva o dost dlhsie a mame taku ojebavacsku povahu. ale hadam sa to meni  Je to frajer
« Posledná zmena: 26. Február , 2009, 22:50:17 od mario bross » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #460 kedy: 26. Február , 2009, 22:56:16 »

od pasenia oviec k internetovemu obchodu, proste si to predstavuju ako hurvinek valku. proste predavat ano ale customer service 0 bodov. nastastie mne sa to nestalo ale bratovmu kamaratovi ano, skusim sa ho spytat ci to sem nenapise, v ramci feedbacku.

OK, bez srandy. Preco urazas bacu? Ked uz sme pri tom, tak baca ma aj narocnejsiu pracu ako prevac v obchode. Z rannej mladosti pamatam bacu este u babky na dedine a teraz som parkrat sa pobavil v Rumunsku s tamojsimi tipkami. Baca je manazer, ktory ma velku zodpovednost. Ma na starosti stado oviec, ktore mu zverili dedincania a casto je to velka cast ich majetku. Organizuje pracu valachom, organizuje logistiku ovcich vyrobkov. On nerobi osemhodinovky, ale nonstop od jari do jesene. Zije na hore v dost tazkych podmienkach, na ktore by nepristupilo 99% obyvatelov Slovenska. A za tu vsetku namahu a zodpovednost je mala placa. A ked ty potom prides so svojim batozkom a prehodis slovo, ten baca Ti este nalozi plno bryndze a rozdeli sa s tebou o to malo co ma. To je baca. Jemu by som si nedovolil povedat, ze je sprosty.

A pointa je, ze takych zamestnani je vela, viacmenej vsetky. Nie su menejcenne, ked ludia do toho davaju svoj um, ci ide o upratovacku, bacu, predavaca alebo prezidenta. Ak sa ti zda, ze nejaky predavac je hovado a mas v tom pravdu, tak je velka pravdepodobnost, ze hovadom ostane na akejkolvek pozicii. Nepausalizoval by som to.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #461 kedy: 26. Február , 2009, 23:04:03 »

OK, bez srandy. Preco urazas bacu? Ked uz sme pri tom, tak baca ma aj narocnejsiu pracu ako prevac v obchode. Z rannej mladosti pamatam bacu este u babky na dedine a teraz som parkrat sa pobavil v Rumunsku s tamojsimi tipkami. Baca je manazer, ktory ma velku zodpovednost. Ma na starosti stado oviec, ktore mu zverili dedincania a casto je to velka cast ich majetku. Organizuje pracu valachom, organizuje logistiku ovcich vyrobkov. On nerobi osemhodinovky, ale nonstop od jari do jesene. Zije na hore v dost tazkych podmienkach, na ktore by nepristupilo 99% obyvatelov Slovenska. A za tu vsetku namahu a zodpovednost je mala placa. A ked ty potom prides so svojim batozkom a prehodis slovo, ten baca Ti este nalozi plno bryndze a rozdeli sa s tebou o to malo co ma. To je baca. Jemu by som si nedovolil povedat, ze je sprosty.

A pointa je, ze takych zamestnani je vela, viacmenej vsetky. Nie su menejcenne, ked ludia do toho davaju svoj um, ci ide o upratovacku, bacu, predavaca alebo prezidenta. Ak sa ti zda, ze nejaky predavac je hovado a mas v tom pravdu, tak je velka pravdepodobnost, ze hovadom ostane na akejkolvek pozicii. Nepausalizoval by som to.

a baca chodi na vysoku bacovsku skolu, aby vedel hnat ovce do siku a tak zahnat medveda, ani psov nepotrebuje. nehovorim ze baca nepracuje tazko, ale urcite pri tom nezatazuje mozgove bunky ako niekto co robi s cislami alebo nejaku exaktnu vedu. bryndza sa robi v mliekarni, stare tradicne sposoby su tak na domacu spotrebu pripadne salasu a restauraciu v nom. a zivot v horach je najkrajsi aky moze byt. ani nehovorim ze baca je sprosty. ale unika ti pointa. zmenim teda povodnu bacovsku tematiku, na chumaja od lopaty co sa dostal k internetu. a mas pravdu ked je niekto hovado tak si nepomozeme, ale preco je na slovensku tych hovad tolko?
Zaznamenané
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #462 kedy: 26. Február , 2009, 23:09:12 »

ja som tvojho bacu pochopil tak, ze sme prestali dojit a hned sme isli vladnut intenetu. svojim sposobom si povedal, ze sme kok*ti co sa do toho nerozumieme a preto som povedal, ze kazdy stat bol najprv ten 'baca" a potom sa nejako prepracoval.

ale je pravda, ze na slovensku to trva o dost dlhsie a mame taku ojebavacsku povahu. ale hadam sa to meni  Je to frajer

ee, nepochopili sme sa, to bolo myslene na jednotlivcov co chcu len zarabat. napriklad na zapade si vazia zakaznikov a snazia si ich za kazdu udrzat, obojstranne vyhodny vztah. pre ilustraciu, porovnajme staci ceske shopy a slovenske. z prahy mi dojde zasielka za 1 den. u nas priemerne 5 dni. nemecko ani nespominam radsej. mam taky pocit ze ludia tu chcu budovat kapital ale myslou su este niekde v socializme.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #463 kedy: 26. Február , 2009, 23:32:18 »

a baca chodi na vysoku bacovsku skolu, aby vedel hnat ovce do siku a tak zahnat medveda, ani psov nepotrebuje. nehovorim ze baca nepracuje tazko, ale urcite pri tom nezatazuje mozgove bunky ako niekto co robi s cislami alebo nejaku exaktnu vedu. bryndza sa robi v mliekarni, stare tradicne sposoby su tak na domacu spotrebu pripadne salasu a restauraciu v nom. a zivot v horach je najkrajsi aky moze byt. ani nehovorim ze baca je sprosty.

Vidim pokracujes v urazani bacu a jeho prace. Nemas ani ponatie, aj ked podla mna by clovek mal mat vo vybave vseobecneho rozhladu, ze BACA NEZENIE OVCE DO SIKU, psov na ovladanie stada potrebujes a podstatne je, ze aj ked sa ohanas mozgovymi bunkami, tak ked by si mal hned teraz zacat s tou pracou, tak ju nezvladnes. A dovod je prosty, nemas na to skusenosti a uctu. To druhe je horsie, kedze mozgove bunky nie su meritkom nicoho.

Bajocko, raz som putoval rumunskymi horami len s kamaratom, co robi na vysokej skole, ma doktoraty, dve vysoke skoly, dokoncuje tretiu vysku, ale takuto absenciu respektu voci nejakemu zamestnaniu nema. Prave naopak! Podla tvojich meritok, by si mu nemal siahat ani po paty. Pointu si vydestiluj sam z toho, ale ak si sa takto spraval pri komunikacii s tym predavacom z Muzikeru, tak zacinam chapat, kde je skutocny problem...

ale unika ti pointa. zmenim teda povodnu bacovsku tematiku, na chumaja od lopaty co sa dostal k internetu. a mas pravdu ked je niekto hovado tak si nepomozeme, ale preco je na slovensku tych hovad tolko?

Opat. Preco by mal byt ten co lopatuje chumaj? Internet je nieco nadprirodzene? Hovad je tu asi tolko ako hocikde inde.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #464 kedy: 27. Február , 2009, 08:47:40 »

Vidim pokracujes v urazani bacu a jeho prace. Nemas ani ponatie, aj ked podla mna by clovek mal mat vo vybave vseobecneho rozhladu, ze BACA NEZENIE OVCE DO SIKU, psov na ovladanie stada potrebujes a podstatne je, ze aj ked sa ohanas mozgovymi bunkami, tak ked by si mal hned teraz zacat s tou pracou, tak ju nezvladnes. A dovod je prosty, nemas na to skusenosti a uctu. To druhe je horsie, kedze mozgove bunky nie su meritkom nicoho.

Bajocko, raz som putoval rumunskymi horami len s kamaratom, co robi na vysokej skole, ma doktoraty, dve vysoke skoly, dokoncuje tretiu vysku, ale takuto absenciu respektu voci nejakemu zamestnaniu nema. Prave naopak! Podla tvojich meritok, by si mu nemal siahat ani po paty. Pointu si vydestiluj sam z toho, ale ak si sa takto spraval pri komunikacii s tym predavacom z Muzikeru, tak zacinam chapat, kde je skutocny problem...

Opat. Preco by mal byt ten co lopatuje chumaj? Internet je nieco nadprirodzene? Hovad je tu asi tolko ako hocikde inde.

ach boze zasa si to nepochopil, aj kebyze si teraz sadnem za stroj vo volkswagene tak to tiez nezvladnem. nikoho som tu neurazal hovoril som v obraznej rovine, ja nemam ziadnu absenciu respektu voci ziadnemu povolaniu, len mi vadi ze ked to niekto nechce robit tak nech to nerobi to je cele. kazi tym meno zamestnavatelovi, spolocnosti aj svoje vlastne. nic proti tvojmu kamaratovi ale poznam ludi co maju skolu a ani nevedia o com ta skola je a aj tak to nema nic spolocne ci je niekto mudry alebo somar. btw k tej komunikacii s predavacom, ja som zakaznik ja mu nosim peniaze! toto som nevidel nikde v europe co sa tu deje! mimochodom nikdy som nepocitil ze by som predavaca nejakym sposobom urazil, vzdy sa chovam slusne a riesim veci na urovni, chod sa pozret aka je komunikacia medzi zakaznikom a predajcom napriklad vo vietname. velakrat som bol v muzikeri osobne a vela krat som sa stretol z velkou neochotou ale nie vzdy. ale opisoval som obchod na internete takze som komunikoval so systemom. takze skus svoje chapanie prehodnotit este raz.
kde som prosim ta napisal ze ten co robi s lopatou je chumaj? ja som napisal chumaj od lopaty a to neznamena ze ten co robi s lopatou je automaticky chumaj! sam casto robim s lopatou a si predstav ze ma to aj bavi. a bolo to myslene tym sposobom ze ked da do web obchodovania tolko rozmyslania ako pri praci s lopatou. hovada mas aj v parlamente. ale nechaj tak, uz si si ma zaskatulkoval a je ti jedno ze ja tu davam postrehy pre ludi co nakupuju, co sa vsetko stalo mne, aby sa nemuselo im, a to nemusim robit, je to moja dobra vola, pretoze na slovensku nie je fairplay. tvojmu shopu vsak drzim palce, dufam ze sa vam to rozbehne a tak isto aj dufam ze to nerobis len pre peniaze ale mas z toho aj radost do zivota a bavi ta to, lebo ked nie tak to bude vyzerat ako uz mnou spominane obchody  Na zdravie!

Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.