Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Máj , 2024, 01:11:46
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233210 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #600 kedy: 25. Júl , 2010, 11:01:10 »

Takze tie Marianove videa su zbytocne ? Smútim
po tych videach je praveze dopyt..presne od takych ludi, co sa hanbia otvorit manual a precitat si ho. cize nie, tie vieda nebudu zbytocne dovtedy, pokial budu ludia lenivy nieco si nastudovat  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Júl , 2010, 11:01:48 od styrioci » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #601 kedy: 25. Júl , 2010, 11:02:28 »

Velka skoda ze Slovensko je tak maly trh a nemame tu nieco na styl siete Guitar center, tam som sa vzdy stretol s profesionalitou, ochotou a obrovskych vyberom tovaru priamo na predajni (co je samozrejme dane tym ze americky trh je obrovsky).
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #602 kedy: 25. Júl , 2010, 11:05:46 »

po tych videach je praveze dopyt..presne od takych ludi, co sa hanbia otvorit manual a precitat si ho. cize nie, tie vieda nebudu zbytocne dovtedy, pokial budu ludia lenivy nieco si nastudovat  Bavím sa skvele

presne tak.. podla mna najidealnejsie je - naucit sa aspon 2 jazyky (to sa cloveku hodi do zivota) a nepicovat ze k nicomu nie je slovensky manual.. okrem toho.. technicke pojmy sa aj tak neprekladaju takze knoflik oznaceny ako feedback je stale len feedback.. potom clovek moze nakupovat v zahranici hoci aj z Konga s manualom prilozenym a v  dnesnej dobe  je podla mna najlepsie byt schopny usetrit kde sa da a nie ze kupovat veci s 20% marzou u niekoho kto sa tvari ze je moj kamarat a pekne na mna vyprava pritom ma vzivote nevidel..  take si moze dovolit tak rozin a spol.. pripadne nasa vlada co disponuje nie jej vlastnymi peniazmi ze nakupia od toho kto je kamos za prehnane ceny

(edit specialne upravena verzia tzv pre 500 pre prvych 500 ktori potrebuju prehodit jedno pismenko a doplnit slovo 'moze'aby pochopili ucelenemu textu)
« Posledná zmena: 25. Júl , 2010, 11:29:05 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #603 kedy: 25. Júl , 2010, 11:05:57 »

@ Semish: Guitar Center su fajn obchody na zorientovanie sa a poskusanie novych veci. Ale co citam na forach, udajne personal maju casto mizerny a gitary su priserne udrziavane a zle nastavene.

Mna by skor v USA lakali obchody mensie a specializovane.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #604 kedy: 25. Júl , 2010, 11:07:45 »

Velka skoda ze Slovensko je tak maly trh a nemame tu nieco na styl siete Guitar center, tam som sa vzdy stretol s profesionalitou, ochotou a obrovskych vyberom tovaru priamo na predajni (co je samozrejme dane tym ze americky trh je obrovsky).
Brat spominal, ked bol v NY, tak v hudobninach bola brutalna ochota, hned sa mu venovali, pytali sa, co potrebuje, atd... A tu prides do hudobnin a lenivy predavac ti da najavo "neotravuj", pripadne ako som zazil z Mady - "objednaj si inde".  Bavím sa skvele Slovak nemoze ani pici zarobit.  Bavím sa skvele

Takze opat to musim napisat - jak online, tak v BA predajni Muziker som doposial mal len tie NAJpozitivnejsie skusenosti. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #605 kedy: 25. Júl , 2010, 11:08:45 »

@ Semish: Guitar Center su fajn obchody na zorientovanie sa a poskusanie novych veci. Ale co citam na forach, udajne personal maju casto mizerny a gitary su priserne udrziavane a zle nastavene.

Mna by skor v USA lakali obchody mensie a specializovane.

toto som prave siel aj napisat ze za posledny rok citam aj na sevenstingu ze GC je jeden z najhorsich prikladov obchodov a je to skor podobne obchodu v tejto teme ..ze dojdes.. a mozes akurat tak kuknut.. pripadne si sadnes jak Pitu kedysi spominal a nosia ti gitary a ty im ich nastavujes aby si zistil ci vobec sa oplati nieco kupit
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #606 kedy: 25. Júl , 2010, 11:10:09 »

toto som prave siel aj napisat ze za posledny rok citam aj na sevenstingu ze GC je jeden z najhorsich prikladov obchodov a je to skor podobne obchodu v tejto teme ..ze dojdes.. a mozes akurat tak kuknut.. pripadne si sadnes jak Pitu kedysi spominal a nosia ti gitary a ty im ich nastavujes aby si zistil ci vobec sa oplati nieco kupit

Tak tak, to su proste obchody pre masy, maju slusne ceny a nakupuju tam hlavne mladasi lacnejsie veci, asi ako tu spominany nas obchod.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #607 kedy: 25. Júl , 2010, 11:15:59 »

a kazdopzdne mne je fuk ci ked vojdem do predajne su na mna mili hlavne ked viem ze ludia su vsade fakt rovnaki a hned jak vojdem skrz tie dvere von tak prve na co myslia je ze - dpc naco sa snazim, sak ten kkt sa prisiel len informovat a nie kupit .. takze.. niekto si to az moc zidealizoval mam taky pocit.. ak ma rad niekto presne taky pristup ze su super k zakaznikom tak odporucam dovolenky v tunise, taliansku a podobne.. tam z toho clovek ejakuluje jak ho budu mazat aby si kupil 10krat drahsiu vec... fakt odporucam
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #608 kedy: 25. Júl , 2010, 11:17:14 »

presne tak.. podla mna najidealnejsie je - naucit sa aspon 2 jazyky (to sa cloveku hodi do zivota) a nepciovat ze k nicomu nie je slovensky manual.. okrem toho.. technicke pojmy sa aj tak neprekladaju takze knoflik oznaceny ako feedback je stale len feedback.. potom clovek nakupovat v zahranici hoci aj z Konga s manulaom prilozenym a v  dnesnej dobe  je podla mna najlepsie byt schopny usetrit kde sa da a nie ze kupovat veci s 20% marzou u niekoho kto sa tvari ze je moj kamarat a pekne na mna vyprava pritom ma vzivote nevidel..  take si moze dovolit tak rozin a spol.. pripadne nasa vlada co disponuje nie jej vlastnymi peniazmi ze nakupia od toho kto je kamos za prehnane ceny

Toto bolo v akom jayzku? To je ten druhy, co ovladas? Z textu som pochopil len Rozin  Na zdravie!  Bavím sa skvele

Add GuitarCenter: V tom obchode maju samozrejme aj specialnu nemasovu cast, pre Proghopera a inych milionarov.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #609 kedy: 25. Júl , 2010, 11:18:07 »

V GC som sa vzdy stretol s maximalnou ochotou predavacov, napriklad ked som prejavil zaujem o hodne drahu akustiku, tak predavac natiahol nove struny a az potom som ten nastroj mohol skusat. Jasne ze je to obchod pre masy a uz tam ani nic priamo na predajni nekupujem, ale objednavam si cez ich online shop ktory ma omhono sirsi sortiment ako normalne predajne (co je pochopitelne).
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #610 kedy: 25. Júl , 2010, 11:19:11 »



Add GuitarCenter: V tom obchode maju samozrejme aj specialnu nemasovu cast, pre Proghopera a inych milionarov.

Presne tak, nie len tak bezne vidiet na predajni nastroje za 40 000 USD a podobne.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #611 kedy: 25. Júl , 2010, 11:19:45 »

ale objednavam si cez ich online shop ktory ma omhono sirsi sortiment ako normalne predajne (co je pochopitelne).

Stale neposielaju mimo USA ze?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #612 kedy: 25. Júl , 2010, 11:21:07 »

Stale neposielaju mimo USA ze?

Posielaju :), po novom do Kanady :) (ale aj tam musis platit clo a dan)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #613 kedy: 25. Júl , 2010, 11:26:48 »

Toto bolo v akom jayzku? To je ten druhy, co ovladas? Z textu som pochopil len Rozin  Na zdravie!  Bavím sa skvele

Add GuitarCenter: V tom obchode maju samozrejme aj specialnu nemasovu cast, pre Proghopera a inych milionarov.
\

jj vypadlo mi jedno sloveso.. stale lepsie nez ked jebu ludia Y/I jak sa im zachce a drbu vsade W a X :D
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #614 kedy: 25. Júl , 2010, 11:33:43 »

Posielaju :), po novom do Kanady :) (ale aj tam musis platit clo a dan)

Mozno opat zacnes chodit na predajnu, lebo chystaju zakon, ze ani pri objednani cez net sa nevyhnes dani v tom danom state USA.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 21 otázok.