Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Máj , 2024, 01:10:01
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233210 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #90 kedy: 19. Júl , 2007, 08:53:39 »

predvcerom som tam platil par prkotin kartou.
Zaznamenané

o-yep sro
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #91 kedy: 19. Júl , 2007, 09:25:06 »

Ja som si pred pol rokom objednal kufor na lubovku a včera mi telefonovali že došiel tak som hned spravil žúr Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #92 kedy: 19. Júl , 2007, 09:28:15 »

Ja som si pred pol rokom objednal kufor na lubovku a včera mi telefonovali že došiel tak som hned spravil žúr Na zdravie!

mohli by aj mne zavolat - pozuroval by som rad. objednane mam uz aj 3 roky, cislo som im tiez nechaval...
Zaznamenané
Atticus182
nováčik
*
Príspevkov: 14



« Odpoveď #93 kedy: 19. Júl , 2007, 09:33:44 »

predvcerom som tam platil par prkotin kartou.

to je mozne.ale ja som si kupoval len par prkotin nejake brnkatka a struny a idem platit,vytiahol som kartu a ze kartou sa u nas neda platit.pritom terminal tam mal pripraveny.ale nist to.mozem cely muziker ototo  Bleee
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #94 kedy: 19. Júl , 2007, 09:34:57 »

ja tiez iba korunove zalezitosti + struny, oboje zvlast, lebo chalan za pokladnou musel cakat na kolegu aby nasiel tych par prkotin a najprv som zaplatil tie struny a potok prokotiny a nebol problem.
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #95 kedy: 19. Júl , 2007, 09:47:30 »

to je mozne.ale ja som si kupoval len par prkotin nejake brnkatka a struny a idem platit,vytiahol som kartu a ze kartou sa u nas neda platit.pritom terminal tam mal pripraveny.ale nist to.mozem cely muziker ototo  Bleee

Mozno to bolo kvoli tym prkotinam. Niektori obchodnici, nie len predajcovia hudobnin, maju urcenu sumu od ktorej sa da platit kartou, lebo aj oni platia poplatky za telefon a terminal blablabla... V nasich potravinach je ta suma od 300 SKK vyssie...  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #96 kedy: 19. Júl , 2007, 10:36:58 »

nejde o telefon, ale ze za kazdu platbu terminalom plati percenta aj zakaznik a aj obchodnik. vyska percenta zalezi od typu karty. zo zakona nemoze ziadny obchodnik odmietnut platbu kartou pri akejkolvek vyske, cize ak maju nejake dedinske potraviny taketo maniere, hned by som to nabonzoval SOIke. pochybujem, ze Muziker robi nejake problemy pri platbe kartou, na to su moc velky a moc na ociach. skorej by som predpokladal, ze im mozno niekedy nefungoval terminal...
Zaznamenané
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #97 kedy: 19. Júl , 2007, 18:38:20 »

No ludia, bola som v tom Muzikeri. Musim povedat, ze uz vsetky tie pikosky, aki boli hnusni pri skusani veci, nebudem brat vazne. Prisla som za chlapikom, povedala, co chcem. Doniesol efekty, opytal sa ma ake chcem kombo, aku chcem gitaru. Pekne ma zapojil a nechal tak. Ptm som mala problem, ze v tom druhom nebola baterka, tak som len tak na to pozerala najrpv, ze co s tym asi bude. Pribehol dalsi, ze ci nieco nepotrebujem. Doniesol adapter, usmial sa a odisiel. No a ten prvy chcel ece vyskusat moju akustiku a pochvalil mi ju, aj pri pokladni dalsiemu, ze tato slecna aku ma zlatu gitarku od Godinu (ona je vlastne Art & Lutherie, ale to mu bolo jedno, aj ked som to podotkla :) ). Aaaa, proste boli na mna velmi zlati.  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #98 kedy: 19. Júl , 2007, 18:42:47 »

Aaaa, proste boli na mna velmi zlati.  Cmuk chlapci

no, my chalani to máme asi tažšie...  Beeee
Zaznamenané

FALLGRAPP
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #99 kedy: 19. Júl , 2007, 19:10:52 »

No hej, ale keby bola zenska predavacka Žmurk.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #100 kedy: 19. Júl , 2007, 20:03:56 »

Aký si mala výstrih? :)
...alebo si bola nebodaj bez podprdy? :)
...alebo ďaľšia možnosť, leto je na predaj pomalšie obrátkového tovaru všeobecne dosť hluché, myslím že aj hudobniny. Z dôvodu menšieho obratu si viac cenia každého zákazníka...
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #101 kedy: 19. Júl , 2007, 20:13:20 »

Brmbolec, nic take Neser ma!. Dokonca som tam bola s kamosom muzskeho pohlavia, co mi radili, nech ho necham vonku Bavím sa skvele. No zistila som, ze taky nesympaticky a na mna hnusny je len ten z pokladne, ktory tam dnes nebol :). Takze menim nazor na muziker.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #102 kedy: 19. Júl , 2007, 20:41:24 »

Brmbolec, nic take Neser ma!. Dokonca som tam bola s kamosom muzskeho pohlavia, co mi radili, nech ho necham vonku Bavím sa skvele. No zistila som, ze taky nesympaticky a na mna hnusny je len ten z pokladne, ktory tam dnes nebol :). Takze menim nazor na muziker.

bol tam zrejme matus(od gitar), ten je zlaty, vyskusas si co chces a na com chces a ked nie su ludia tak aj kolko chces
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Atticus182
nováčik
*
Príspevkov: 14



« Odpoveď #103 kedy: 19. Júl , 2007, 22:20:06 »

nejde o telefon, ale ze za kazdu platbu terminalom plati percenta aj zakaznik a aj obchodnik. vyska percenta zalezi od typu karty. zo zakona nemoze ziadny obchodnik odmietnut platbu kartou pri akejkolvek vyske, cize ak maju nejake dedinske potraviny taketo maniere, hned by som to nabonzoval SOIke. pochybujem, ze Muziker robi nejake problemy pri platbe kartou, na to su moc velky a moc na ociach. skorej by som predpokladal, ze im mozno niekedy nefungoval terminal...

vies rastis,len je zaujimave,ze cca 10 minut predtym,ked som isiel okolo,v pohode tam niekto kartou platil.tagze tag.som to tam nechal a v muzikeri ma uz nikto viac nevidi
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #104 kedy: 20. Júl , 2007, 09:36:58 »

vies rastis,len je zaujimave,ze cca 10 minut predtym,ked som isiel okolo,v pohode tam niekto kartou platil.tagze tag.som to tam nechal a v muzikeri ma uz nikto viac nevidi

kua ! ...tolko krivdy na tebe spachali ...ja by som stym na tvojom mieste isiel rovno do Strasburgu !
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 21 otázok.