Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
10. Máj , 2024, 20:30:47
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary/shop BACH??  (Prečítané 106353 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #165 kedy: 10. Apríl , 2007, 09:07:08 »

Veecko sa mi moc nepaci. sa na tom neda hrat posediacky..  Bavím sa skvele
ale predava sa sqelo Si píš!!!  Prisiel k nam chalan a povedal: "tuto chcem." sa ho pytam "vyskusat?" a on ze: "nie, zabalit.."
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #166 kedy: 10. Apríl , 2007, 11:32:08 »

Veecko sa mi moc nepaci. sa na tom neda hrat posediacky..  Bavím sa skvele
ale predava sa sqelo Si píš!!!  Prisiel k nam chalan a povedal: "tuto chcem." sa ho pytam "vyskusat?" a on ze: "nie, zabalit.."
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele



Vidite. Ani jemu sa na nej bohvieako dobre posediacky nehra.      ha ha ha
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #167 kedy: 10. Apríl , 2007, 11:52:17 »

Mates ak mi ju das za 3000sk tak ju beriem!!  Žmurk  ha ha ha
ha ha ha ha ha ha
no 5o 5o.. dam ti k nej aj kufor, ale cena je pevna.. natiahnem na nu hrubsie struny a potom uvidis.. Žmurk
Zaznamenané

FALLGRAPP
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #168 kedy: 10. Apríl , 2007, 12:53:56 »

tu je dalsi "expert" s V-ckom posediacky
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #169 kedy: 10. Apríl , 2007, 13:31:55 »

tu je dalsi "expert" s V-ckom posediacky

tu mu to este ide, ale co som videl koncert tak zle,zle,zle...neurekom falosnych tonov(hlavne bendy)pri solach atd. (OT)
Podla mna by mu stacili aj tie Bach gitary, dal by tam emg a vysledok to iste(mozno lepsi zvuk).
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #170 kedy: 28. December , 2007, 14:35:23 »

hmmm... ja mám tiež gitaru BaCH konkrétne IB-06 BKN a som celkom spokojný ale som len začiatočník a zistil som že FR mi je na trt ale gitara je podľa mňa cool ale ešte som nehral ne veľa nástrojoch takže neviem porovnať a celú tému sa mi ani nechce čítať ale rozmýšľam že by som ju aj predal a kúpil si radšej nejaké LPčko lebo sa mi viacej páčia a viacej ich využijem...
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #171 kedy: 29. December , 2007, 12:12:50 »

hmmm... ja mám tiež gitaru BaCH konkrétne IB-06 BKN a som celkom spokojný ale som len začiatočník a zistil som že FR mi je na trt ale gitara je podľa mňa cool ale ešte som nehral ne veľa nástrojoch takže neviem porovnať a celú tému sa mi ani nechce čítať ale rozmýšľam že by som ju aj predal a kúpil si radšej nejaké LPčko lebo sa mi viacej páčia a viacej ich využijem...
mám tiež BACH strat ST2,   za tie prachy celkom som spokojný!    len tie snímače čím skor vymeniťťť!!!!!!!
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #172 kedy: 29. December , 2007, 12:42:25 »

hmm... no ja neviem či to znie zle alebo dobre lebo som len začiatočník a nemám s čím porovnať... a vlastne aj tak by som nevedel Bavím sa skvele ?§!.
Zaznamenané
Dave48
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


menej kecat, viac makat :-)


« Odpoveď #173 kedy: 29. Marec , 2008, 11:04:43 »

no ja som mal tu cest vyskusat par bach LP, a hrali dost dobre...mali trosku slabsie snimace, ale to mi vobec neprekaza, ja tam nepotrebujem zas tolko skreslenia...ale zato hraju kvalitne, maju kvalitne spracovanie....potom som hral tiez na par exploreroch a veckach, a na rozdiel od inych shitnych napodobenin prepadavaju len minimum na stranu, a to je velke plus...jednu jeduny chybicku by som vytkol...na vecsine gitar bach je divny krk...vysvetlim to asi takto: ked drzite akord, napr:F a posuniete ho na 5. prazec, na A, tak na Acku je hmatnik hrubsi, a ked ho posuniete na 12 prazec, je zasa tenky zhruba ako na 1. prazci...nieje to zas niaky brutal skok, ale predsa len...a to na hmatniku luk nieje, iba krk je proste tak spraveny...no nieje to na vsetkych, tak si ich treba vyskusat...ak chcete niaku predajnu, tak ti, co ste z okolia tn, tak pri maxe je predajna tonas, kde je plno tychto gitar...ale celkovo tieto gitary hodnotim pozitivne, a povedal by som, ze kludne mozu superit s epiphonmi, a stoja len polovicu z nich
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #174 kedy: 29. Marec , 2008, 13:03:16 »

skreslenia...ale zato hraju kvalitne, maju kvalitne spracovanie....potom som hral tiez na par exploreroch a veckach, a na rozdiel od inych shitnych napodobenin prepadavaju len minimum na stranu, a to je velke plus...jednu jeduny chybicku by som vytkol...na vecsine gitar bach je divny krk...

Co sa tyka spracovania, tak ja som horsie gitary nevidel... specialne modely "LesPaul" a "Rickenbacker"...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Dave48
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


menej kecat, viac makat :-)


« Odpoveď #175 kedy: 29. Marec , 2008, 13:08:04 »

no ja by som povedal, ze na tu chybycku co maju niektore krky je to spracovanie na tu cenu az moc dobre...urcite lepsie nez na niakych ostatnych shitnych napodobeninach
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #176 kedy: 29. Marec , 2008, 13:29:07 »

novinka. brian may model:

http://www.bachmusik.com/p1061/bach-bm-6b-red/

Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #177 kedy: 29. Marec , 2008, 13:30:10 »

Co sa tyka spracovania, tak ja som horsie gitary nevidel... specialne modely "LesPaul" a "Rickenbacker"...
a ty si kedy tie gitary skusal??
a ake to boli presne typy??
robim v hudobninach a mam tam asi 30 gitar BaCH a co sa tyka spracovania modela "les paul" - je bezchybne.
Kedykolvek ked pojdes cez Trenčín sa mi ozvi a mozes prist odskusat tie gitary a zmenis nazor.
co si ty skusal boli modely ktore vyrabali mozno dva roky dozadu.Otvtedy presli tie gitary celou radou zmien.
A treba si aj uvedomit ze v akej cenovej kategorii sa pohybujeme!
Zaznamenané

FALLGRAPP
Dave48
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


menej kecat, viac makat :-)


« Odpoveď #178 kedy: 29. Marec , 2008, 13:47:03 »

ja som ich skusal prave v tn vo vasom obchode a bolo to tuto stredu...fakt proste na 2 exploreroch, co ma gitarista, a aj bracho je krk nad 5. prazcom hrubsi ako nad 1. a nad 12tym je zase tenky...je tam mozno 2mm schod, mozno aj viac...ked hram, tak je to citit, ale celkovo gitary bach hodnotim vysoko pozitivne,a ked budu prachy, tak hned kupujem lp
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #179 kedy: 29. Marec , 2008, 14:12:20 »

ako nech sa pan Bach nehneva, nic proti jeho pesnickam, ale ked ma gitara nerovnomerne hruby krk, tak je to slusne fooopačko, ta ňe ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.