Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 05:16:27
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Beyond Twilight  (Prečítané 1272 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« kedy: 28. Október , 2007, 12:31:38 »




K tejto kapele sa dostal pomerne nedávno,  na základe recenzie kde ju autor vychvalil do neba tak mi to nedalo a zohnal som si to.

Je to v podstate taký svojský progressive metal :) . Kapela je z Dánska.

Na ich oficiálnej stránke majú celkom vystižné krédo ak sa to tak dá nazvať : "We don't follow the way the wind is blowing"  ...


http://www.beyondtwilight.com/

http://www.myspace.com/beyondtwilight  - tu sú nejaké glorifikačné info na skupinu a hlavne na jej nosného člena  - Finn Zierler

- námatkovo vyberiem:

"Composing under water, in the Sahara dessert, in the streets of London are just a few of the things characterizing the way Finn Zierler takes it to the extremes when composing and creating music. Besides being a stunning keyboard player he is also by publishers and musical soceities considered as one of the best composers in modern music."

Mne osobne sa najviac pozdáva album FOR THE LOVE OF ART AND THE MAKING, ale ani ostatné rozhodne nie sú nudné .

Čo sa týka klipov tak som zatiaľ našiel iba tento jeden:   k Shadow self   ... netreba sa dať odradiť imidžom Žmurk  ...

Tu si  niekto spravil slušnú srandu z angličtiny v pesničke z posledného albumu: 



« Posledná zmena: 29. Október , 2007, 13:12:12 od Pitu » Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 29. Október , 2007, 00:58:38 »

Poznam, pocul som par krat, ale nejako ma to vtedy neoslovilo. Pamatam sa iba, ze tam spieval Jorn Lande a bolo to cele akesi pochmurno-melancholicke.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #2 kedy: 29. Október , 2007, 09:51:11 »

Toto je strasne ppci kapela. By si zasluzili omnoho vacsie uznanie ako sa im dostava.Nehorazne originalni su a spevak ma hlas jak motorova pila (nasledovnik Landeho).Urcite vsak nie hudba na jedno vypocutie.Velmi vrelo odporucam.  Na zdravie!
Inak ten album s Landem ma moc nechytil zatial. Najnovsi mi sedi omnoho viac.
« Posledná zmena: 29. Október , 2007, 09:53:12 od Misko » Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #3 kedy: 29. Október , 2007, 18:52:36 »

Toto je strasne ppci kapela. By si zasluzili omnoho vacsie uznanie ako sa im dostava.Nehorazne originalni su a spevak ma hlas jak motorova pila (nasledovnik Landeho).Urcite vsak nie hudba na jedno vypocutie.Velmi vrelo odporucam.  Na zdravie!
Inak ten album s Landem ma moc nechytil zatial. Najnovsi mi sedi omnoho viac.

Súhlas  Na zdravie!  ... fakt si to treba vypočuť viackrát :) .
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.