Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. Máj , 2024, 20:35:08
Strán: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 223358 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #795 kedy: 21. December , 2009, 10:12:14 »

Nespravodlive je, ze chudak Chodur vyhral a Smajdu nahanaju fanynky za autom. Celkovo mi pre showbiz pride ovela zaujimavejsi Smajda. Sice Chodura vyhvalujuk, ze dobre spieva, ale v porovnani s Cmorikom alebo Langerovou nic extra.


smajda bol jediny zo vsetkych serii ktory ma zaujal...  Zdravíčko
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #796 kedy: 21. December , 2009, 10:39:56 »

Nespravodlive je, ze chudak Chodur vyhral a Smajdu nahanaju fanynky za autom. Celkovo mi pre showbiz pride ovela zaujimavejsi Smajda. Sice Chodura vyhvalujuk, ze dobre spieva, ale v porovnani s Cmorikom alebo Langerovou nic extra.

on spieva jak hovado je vyborny a ostatni su nič extra ,Kaja ma konečne nastupcu Zdravíčko
Smajda je taka novšia verzia Durindu, akurat či zloži aspon jednu pesničku sa uvidi Na zdravie!
« Posledná zmena: 21. December , 2009, 10:41:50 od joe » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #797 kedy: 21. December , 2009, 10:44:16 »

....včera som to náhodou pozeral tiež....Chodúr ma pobavil.....Šmajda čo ja viem......v tom zhrnutí kde boli nastrihané pesničky ktoré spieval.....sa mi páčila akurát jedna rockovka od Gun´s- u asi....ostatné ma nezaujali....na Chodúrovi ma sere, že je čech ale aj tak uznávam že je to formát....z hľadiska osobnosti oveľa viac sa hodiaci na superstar....Šmajda ma totálne iritoval s účesmy.....možno som konzervatívny ale podľa mňa sa to vôbec nehodilo....

....bol tu spomenutý Cmorík....nechápem ako môže existovať ako fenomén ale existuje, viac krát sa mi stalo, že z rádia alebo telky sa mi niečo nepáčilo tak som si myslel, že to je aj tento prípad......tak som išiel na koncert a nič.....po nejakej chvíli by som bol najradšej paradajky po ňom hádzal......detto Tomeček, Predná, Koščová.....

....Chodúr je niečo úplne iné.....detto aj Langerka
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #798 kedy: 21. December , 2009, 11:10:03 »

na Chodúrovi ma sere, že je čech ale aj tak uznávam že je to formát....z hľadiska osobnosti oveľa viac sa hodiaci na superstar....
ten sa hodí akurát do českých zábavných relácií kde bude po boku vondráčkovej robit zo seba karaoke šaša  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #799 kedy: 21. December , 2009, 11:17:09 »

+1 Pelko.. Chodur bude spievat akurat tak Toma Jonesa :D nikdy nic ine.. moze sa aj posrat a vsetci ho budu mat zaskatulkovaneho ako 'to je ten co spieva ako Jones' .. das ist ubergay..  uz vidim ako od neho fanusicky po 50tke chcu aby zaspieval YMCA na takom zaoceanskom parniku lasky po menopauze.. ma moju uctu ze sa mu to podarilo lebo ved sikovny je, ale je zaujimavy asi ako navsteva zabavneho parku clovekom co trpi kinetozou..
« Posledná zmena: 21. December , 2009, 11:17:42 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #800 kedy: 21. December , 2009, 11:19:15 »

ten sa hodí akurát do českých zábavných relácií kde bude po boku vondráčkovej robit zo seba karaoke šaša  Zdravíčko
Možno to je jeho ciel. Spievat v zábavnych relaciach. Na zdravie!  A podla mna, ked už robit šaša,tak radšej pre dospelych ako pre 12-ročnych pubertakov,čo budu po nom hadzat plyšačikov s napisom od ružu " I love you".    Bavím sa skvele
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #801 kedy: 21. December , 2009, 11:21:25 »

+1 Pelko.. Chodur bude spievat akurat tak Toma Jonesa :D nikdy nic ine.. moze sa aj posrat a vsetci ho budu mat zaskatulkovaneho ako 'to je ten co spieva ako Jones' .. das ist ubergay..  uz vidim ako od neho fanusicky po 50tke chcu aby zaspieval YMCA na takom zaoceanskom parniku lasky po menopauze.. ma moju uctu ze sa mu to podarilo lebo ved sikovny je, ale je zaujimavy asi ako navsteva zabavneho parku clovekom co trpi kinetozou..
Ale zas ked Tom Jones bude kaput,tak môže Chodúr založiť dobrý revival band a chodit po svete Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #802 kedy: 21. December , 2009, 11:26:14 »

Možno to je jeho ciel. Spievat v zábavnych relaciach. Na zdravie!  A podla mna, ked už robit šaša,tak radšej pre dospelych ako pre 12-ročnych pubertakov,čo budu po nom hadzat plyšačikov s napisom od ružu " I love you".    Bavím sa skvele

lenze dospeli su nezaujimava skupina lebo si ako tak dokazu uvedomit veci.. dospelym sa nepreda 100 000 kusov triciek s chodurom, signature hlasovy strojeck Martin Chodur platinum, ani nohavicky s martinom chodurom, ktore maju antibakterialny a antikoncepcny ucinok..  mozno tak film pre dospelych ktory bude na nejakom netovom portali od 18 vyssie s nazvom Zlato v Hrdle  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. December , 2009, 11:26:45 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #803 kedy: 21. December , 2009, 11:28:23 »

ale je zaujimavy asi ako navsteva zabavneho parku clovekom co trpi kinetozou..
... určite je zaujímavejší,ako tvoje duetá s Brankom tu na fore... Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #804 kedy: 21. December , 2009, 11:29:15 »

... určite je zaujímavejší,ako tvoje duetá s Brankom tu na fore... Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele VEDEL SOM ZE ZAREAGUJES!!! yeees!! spomen si na nase rozhovory az pojdes na kazdorocne palpacne vysetrenie prostaty  Bavím sa skvele inak ako tak vidim, tak su to veci ktore sa ti vryli silno do pamati, som rad, zanechal som v niekom odkaz.. tak a teraz si pozri poslednych mojich asi 100 prispevkov a zistis ze s brankom sme duet dlho nemali Smútim  jo a este ako moj brat vravievali: zedolsmi :D
« Posledná zmena: 21. December , 2009, 11:32:37 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #805 kedy: 21. December , 2009, 11:34:53 »

...tak a teraz si pozri poslednych mojich asi 100 prispevkov a zistis ze s brankom sme duet dlho nemali Smútim 
Jop, dali sme si pauzicku od nasho turne... nech mam aspon na sviatky creva v pokoji...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #806 kedy: 21. December , 2009, 11:39:33 »

Kua chlopi ved uz sa krotte s tymi gej komentarmi. Co je moc je moc stale dokola.  Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #807 kedy: 21. December , 2009, 12:41:31 »

My sme mali najlepšieho sólového speváka - slovenského Tom Jonesa a nikomu to nikdy nevadilo. Karol Duchoň Si píš!!!
Češi môžu byť radi, že majú takého speváka.

Som rád, že sa aj Šmajda dostal tak ďaleko, budem mu držať palce, ale všetko záleží od promo a trochu od pesničiek. Tiež mi prišiel už svojim rečníckym prejavom ako Ďurinda.

Je mi ľúto Leony, že nepostúpila až do záverečného kola, bola perfektná. Len musí upustiť od toho jednoduchého heavíku, čo hráva so svojou kapelou, kde nevyznie ani jej hlas a pesničky sú strašne slabé.
Zaznamenané

br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #808 kedy: 21. December , 2009, 12:43:55 »

on spieva jak hovado je vyborny a ostatni su nič extra ,Kaja ma konečne nastupcu Zdravíčko
Smajda je taka novšia verzia Durindu, akurat či zloži aspon jednu pesničku sa uvidi Na zdravie!


len ci nieco zlozi chodur...lebo ta jeho kapela Rabbit ma nudila ako vcerajsich -17 a stanie do snehu....  Bavím sa skvele ceskoslovenska superstar co bude spievat iba po anglicky, s ruskou kapelou za podpory jeho otca jeziska ako ho adela nazvala a brata ktory tiez povstal z mrtvych a foti sa s ludmi....   Bleee ta svetova kriza nieje len financna...  Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #809 kedy: 21. December , 2009, 12:50:53 »


len ci nieco zlozi chodur...lebo ta jeho kapela Rabbit ma nudila ako vcerajsich -17 a stanie do snehu....  Bavím sa skvele ceskoslovenska superstar co bude spievat iba po anglicky, s ruskou kapelou za podpory jeho otca jeziska ako ho adela nazvala a brata ktory tiez povstal z mrtvych a foti sa s ludmi....   Bleee ta svetova kriza nieje len financna...  Na zdravie!

vyhral zas výborný spevák, ale na gitarovom fóre je plno zbytočných rečí okolo toho.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.