Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
04. Máj , 2024, 21:20:36
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DOWINA  (Prečítané 23792 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 26. December , 2008, 08:22:19 »

Z povodneho Marrisu odisiel jeden zo spolumajitelov a zalozil Dowinu, kde robi akustiky + ma obchody v BA a TN.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
udry
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 26. December , 2008, 10:29:39 »

Ja som sa bavil s predavačom a drevo tuším vozia s Číny alebo husle vozia z Číny...bohvie.Celé sa tie gitary pod Devínom rozhodne nerobia.

Spoločnosť Dowina s.r.o. vznikla vyčlenením 4 značiek (MARRIS, DOWINA, TAYLOR, CORT) z firmy MARRIS, s.r.o., ktorých sme aj výhradným distribútorom. V súčasnosti našu firmu tvorí 8 pracovníkov na rôznych pozíciách (management, veľkosklad a maloobchodné predajne). Vlastné maloobchodné predajne sa nachádzajú v Bratislave a Trenčíne.
Zdroj: www.dowina.eu
          http://www.dowina.eu/?object_1
« Posledná zmena: 26. December , 2008, 11:20:22 od mario bross » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #17 kedy: 26. December , 2008, 14:24:29 »

Ja som drzal niekolko akustik Dowina v paprcach a porovnavali sme ich aj S Taylormi za 30 litrov a Dowiny nehrali o nic horsie... vyborne gitary za par susnov  Na zdravie!
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #18 kedy: 27. December , 2008, 16:03:14 »

Ja som sa bavil s predavačom a drevo tuším vozia s Číny alebo husle vozia z Číny...bohvie.Celé sa tie gitary pod Devínom rozhodne nerobia.
Nastroje firmy Dowina treba rozdelit na dve znacky:
1. Marris (lacnejsie nastroje, polomasivy a preglejky, material vlastny, vyroba China)
2. Dowina (celomasivy a polomasivy, klasicke gitary chodi Marinov vyrabat do Spanielska k jednemu celosvetovo najuznavanejsiemu majstrovi, slacikove nastroje su vyrobene pod Devinom, akusticke gitarky su z dvoch dielni: vrchne dosky, lak, a cele zmontovanie gitarky sa robi pod Devinom a luby, zadna doska, krk je z naseho materialu vyrobeny len pre nas u Corta pod dohladom Marinova.

to je normalny marris, len neviem ci sa chlapcisko pmylil, alebo sa to naozaj vola Dowina :) 
je to Dowina  :)

Z povodneho Marrisu odisiel jeden zo spolumajitelov a zalozil Dowinu, kde robi akustiky + ma obchody v BA a TN.
Vacsinovy majitel Marrisu bol Marinov. V Marrise boli este okrem neho este dvaja ludia, ktory sa rozhodli odkupit firmu Marris. Nakolko Marinov ma aj sirsi zaber a velmi rad sa venuje vyrobe nastrojov, zalozil si novu firmu Dowina - ktora sa venuje vyrobe znaciek Marris a Dowina a distribucii znaciek Marris, Dowina, Cort a Taylor. Taktiez ma dva maloobchody, jeden v BA na medenej a druhy v TN na namesti.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 27. December , 2008, 19:14:03 »

Citácia: Majo Fero
Vacsinovy majitel Marrisu bol Marinov. V Marrise boli este okrem neho este dvaja ludia, ktory sa rozhodli odkupit firmu Marris. Nakolko Marinov ma aj sirsi zaber a velmi rad sa venuje vyrobe nastrojov, zalozil si novu firmu Dowina - ktora sa venuje vyrobe znaciek Marris a Dowina a distribucii znaciek Marris, Dowina, Cort a Taylor. Taktiez ma dva maloobchody, jeden v BA na medenej a druhy v TN na namesti.

No neviem, tam bolo asi nieco este. Kto by sa len tak "zbavil" distribucie Fendra pre CR a SR.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #20 kedy: 28. December , 2008, 13:01:56 »

No neviem, tam bolo asi nieco este.
nebolo  :)
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #21 kedy: 18. Február , 2009, 22:14:05 »

tiez potvrdim ze je tam dobra obsluha co vie vyjst v ustrety a spolupracovat.  ja som tam kupil minuly rok zoom b2 - basovy multiefekt a nejake kable.   pametam si este predtym tam bola ina znacka predajcu a robil som tam pohovor, no ja som sa nechcel vtedy viazat naplny uvazok tak som nesiel do toho. vtedy som sa stretol aj s Marinovom. S jeho zenou som robil pohovor. Ma skusala daco o hudbe, potom nech nieco zahram na gitare.

Ja som tam kupil aj stojan na mikrofon znacky Marris.
Nic moc ale tam kde je je stabilne postaveny, nie na prenasanie,  a sluzi.

Dik marian fero za komplexne informacie. obdivuhodne. mozno mas pol slovenska zmapovaneho co sa kde predava vyraba a kto s kym ako atd.

p.s. dnes som bol medzi-vedla, v Marrise ze kupim spojovaci kablik, drobne som malo naratal, tak ze idem kartou platit. no ze nemam dostatok prostriedkov na ucte. to bolo prekvapenie dna. ale par sekund predtym som bol u horaka a kupoval listok na Tinu Turner, ktory mi vybielil ucet. a tak ako mnoho muzikantov, vacsinu vyplaty miniem na hudbu  :)  a tri tyzdne cakam na dalsiu vyplatu v chudobnych pomeroch. Smútim


« Posledná zmena: 18. Február , 2009, 22:19:32 od Viktor » Zaznamenané
amon
nováčik
*
Príspevkov: 11



« Odpoveď #22 kedy: 15. Marec , 2009, 16:36:49 »

na zaciatok mojho prispevku musim napisat ze gitary Dowina su fakt kvalitne nastroje za dobru cenu bol som fakt milo prekvapeny ako hraju mal som moznost vyskusat Chardonay elektroakustiku a klobuk dole pomer cena vykon pravdepodobne najlepsie co sa da za tie peniaze zohnat(cca.400 EU) teda aspon podla mna,kedze som sa rozhodol ze si ju kupim napisem sem moj skor negativny zazitok s touto firmou teda skor s e-shopom,asi pred cca.6-7 tyzdnami som si ju objednal,do telefonu mi vravel chlapik ze mi ju dodaju do 2 tyzdnov najpozdejsie,samozrejme neprisla,po 2 tyzdnoch som mu volal ako to vyzera s mojou obj.tak ma ubezpecoval ze najpozdejsie do dalsich 3 tyzdnov uz na 100% pride(kedze mame akcie tak som ju potreboval samozrejme cim skor,tak som suhlasil co uz na dobre sa oplati pockat)no presiel dalsi tyzden teda teraz v stredu budu dalsie 2 tyzdne a este mi stale nedosla,myslim ze to s ich strany nie je ferove jednanie a to nevravim o tom kolko krat som tam volal a ze sa mi ozvu a nic opat som tam musel volat ja,samozrejme viem kolko asi trva vyroba gitary a ze sa s casu na cas vyskytne problem ale nerozumiem preco potenc.zakaznika tahaju za nos a zavadzaju,keby mi na zaciatku povedali ok ale bude to najskor za 2 mesiace nepoviem ani slovo,takze s mojej strany urcite sklamanie aj ked gitary vyrabaju vemi kvalitne asi uz kaslem na nich doplatim a zozeniem si nieco bud od Klemu alebo Furcha,tot moja skusenost
Zaznamenané

Fender Deluxe Lone Star Stratocaster, Peavey 6505 Plus 112 Combo, Dunlop Cry Baby, Boss CE5, Behringer DD400, Tc electronic Polytune
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #23 kedy: 15. Marec , 2009, 17:20:06 »

Ja som mal od nich Cortku. Poslali mi ju na vyskusanie do hudobnin v mojom meste. Za dva dni som ju mal doma. Ale aj v tom najlepsom obchode sa obcas stane ze nieco niekde viazne. To poznam...
Zaznamenané

atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #24 kedy: 11. Apríl , 2009, 17:08:29 »

tiez som si tam kupil gitaru Dowina ale ked som tam bol a skusal ju v slabom svetle som si nevsimol to co ma prekvapilo doma...ked som vybalil gitaru a pozeral na dobrom svetle zbadal som ze su tam ako keby vysuchane skrvny ako keby niekto zobral uplne ten najjemnejsi smirgel a trochu tie miesta zosuchal..na zvuk nemozem povedat ani ň lebo je to ozaj krasne ale toto ma strasne prekvapilo...nemate niekto na nich mailovu adresu skor ako im zavolam?
« Posledná zmena: 11. Apríl , 2009, 17:11:02 od atheysm » Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 11. Apríl , 2009, 18:47:01 »

tiez som si tam kupil gitaru Dowina ale ked som tam bol a skusal ju v slabom svetle som si nevsimol to co ma prekvapilo doma...ked som vybalil gitaru a pozeral na dobrom svetle zbadal som ze su tam ako keby vysuchane skrvny ako keby niekto zobral uplne ten najjemnejsi smirgel a trochu tie miesta zosuchal..na zvuk nemozem povedat ani ň lebo je to ozaj krasne ale toto ma strasne prekvapilo...nemate niekto na nich mailovu adresu skor ako im zavolam?
Ved maju internetovu stranku, tak tam budu mat urcite aj kontakt. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #26 kedy: 11. Apríl , 2009, 20:09:40 »

Kontakty: http://www.dowina.eu/?object_1 Žmurk
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #27 kedy: 23. Október , 2009, 14:28:07 »

....včera som sa narýchlo dostal do Bratislavy  a prelašoval som tie obchody na Medenej.....a práve v tomto obchode som bol troška otravnejší, lebo aj keď sa už vzdali značky Fender ešte stále majú zopár zaujímavých kúskov.....obsluha ma príjemne prekvapila, hoci som musel byť nezvyčajným zjavom s tou svojou igelitkou  Bavím sa skvele čo som zobral priateľke aby ju nemusela vláčiť zo sebou počas nákupov....
« Posledná zmena: 09. November , 2009, 11:46:56 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #28 kedy: 30. Október , 2009, 20:46:45 »

Dowina je firma kde ked vstupis si pre nich ako anjel a ked mas problem tak ako keby sa dowina vyparila zo zemskeho povrchu...priatelia dowiny nech mi odpustia ale musim uznat ze ma riadne odpisali..podrobnosti nebudem pisat, kazdopadne uz nikdy nic od nich...
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #29 kedy: 06. Máj , 2010, 12:31:35 »

Vie mi niekto podať info či sa dá v Dowine nakupovať tovar aj na splátký?? Dik moc
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.