Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Máj , 2024, 06:27:15
Registrovať - Požadovaná informácia
Užívateĺské meno:
Toto je iba identifikátor pre SMF. Plné meno s háčikmi a čiarkami si môžete potom zmeniť v nastavení vášho profilu.
Email:
Musí obsahovať platnú emailovú adresu.
Zvolte heslo:
Overte heslo:
Dva krát tri je:
Obrazové overenie registrácie:
Napíš písmenká ktoré vidíš na obrázku!
Napíš písmenká ktoré vidíš na obrázku!
1. Forum.gitaristi.sk je fórum určené na diskusiu o gitarách a vąetkom, čo s nimi súvisí - teda aparatúry, hranie, hudba.

2. Diskusie o obľúbených kapelách, umelcoch a pod. sa považujú za podružné a budú posudzované citlivejšie. Témy, ktoré sa zásadne vymykajú tomuto zameraniu a zameraniu z bodu č. 1 budú bez upozornenia mazané.

3. Sme muzikanti, čiže kultúrni ľudia a preto sa tak budeme správať. Polemiky sú vítané, ale urážanie, alebo osočovanie, sa trestá BANom - čiže zákazom vstupu na fórum. Sem patrí aj spam, flame a pod.

4. Správcovia fóra nebudú tolerovať šírenie akéhokoľvek druhu nenávisti, podporu trestnej činnosti, pornografie a pod. Porušenie pravidla sa trestá BANom.

5. Ako muzikanti si vážime aj autorské práva a fórum preto nie je miestom na zdieľanie nelegálneho obsahu.

6. Po napísaní príspevku si ho prečítaj ešte raz pred tým, ako ho pošleš na fórum. Pri posielaní linku na youtube video napíš, o čom je.  Nikoho nebaví preklikávať sa mnoľstvom linkov bez popisu.

7. Pred založením témy sa presvedč, či už nejestvuje - použi funkciu "Vyhľadávanie." Ak existuje, pokračuj v nej. Ak otváraš novú tému, zoštylizuj ju tak, aby sa dala čítať.

8. Správne založená téma o kapele alebo gitaristovi má obsahovať také informácie, aby sa o interpretovi členovia fóra niečo dozvedeli. Čiže napríklad základné informácie, jeden-dva linky na oficiálnu stránku, klip, alebo myspace. Na nevyhovujúcu tému bude autor upozornený, alebo bude zmazaná.

9. Na osobné diskusie, alebo otázky adminom slúžia súkromné správy, nie fórum.  Ak ti admin zamkne alebo zmaže tému a tebe sa niečo nepáči, spýtaj sa ho cez SS, nie na fóre.

10. Povolená je len "občianska inzercia" tu: http://forum.gitaristi.sk/index.php/board,16.0.html Názov témy musí obsahovať slovíčko kúpim, predám a pod.

11. Na dodržiavanie pravidiel dbajú admini a moderátori. Oni majú posledné slovo pri akomkoľvek spore.

Cieľom týchto pravidiel nie je, aby toto forum bolo úplne diktátorské, ale aby bolo prehladnejšie a obsahovalo menej balastu.

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 10 otázok.