Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
03. Júl , 2024, 09:34:03
Strán: 1 ... 13 14 [15] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: upgreid JOLANA IRIS (vintage )  (Prečítané 43218 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #210 kedy: 01. Marec , 2009, 18:51:43 »

ale aj dnesne lacne seriovky tiez hraju tupo a to nevravim iba o nejakych tesco gitarach - aj ibanez RG seria tusim 321 -  hra premna tak nevyrazne a sterilne a tazko sa mi na nej hra. preto sa divim, ze to hra az tak zle, ze lacnejsie gitary su pouzitelnejsie. potom naco tu gitaru mas ?  :)
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #211 kedy: 01. Marec , 2009, 19:09:17 »

ale aj dnesne lacne seriovky tiez hraju tupo a to nevravim iba o nejakych tesco gitarach - aj ibanez RG seria tusim 321 -  hra premna tak nevyrazne a sterilne a tazko sa mi na nej hra. preto sa divim, ze to hra az tak zle, ze lacnejsie gitary su pouzitelnejsie. potom naco tu gitaru mas ?  :)

no zas až tak to nehra ako tesco basa.... :)
v skušobni mame tuto Ibanez GAX30-WH a ta je uplne hluchonema ta ako keby vobec enmala sustein dozvuk...
http://www.muziker.sk/Default.aspx?Ibanez-GAX30-WH&nid=20016&nparams=kod_id;7758

ale ta jolana až na tom tak neni , nehcchem sa tu furt dohadovat... hral som na nej malo mam ju teraz v skušobni .. uvidime po niekolkych skuškach ...


Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #212 kedy: 01. Marec , 2009, 19:13:33 »

ale aj dnesne lacne seriovky tiez hraju tupo a to nevravim iba o nejakych tesco gitarach - aj ibanez RG seria tusim 321 -  hra premna tak nevyrazne a sterilne a tazko sa mi na nej hra. preto sa divim, ze to hra az tak zle, ze lacnejsie gitary su pouzitelnejsie. potom naco tu gitaru mas ?  :)

vidno, ze si nezazil eru Jolan. dnesne setove Billa a Kaufland gitary su vazne popici hratelne kusky, proti Jolanam...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #213 kedy: 01. Marec , 2009, 19:19:53 »

vidno, ze si nezazil eru Jolan. dnesne setove Billa a Kaufland gitary su vazne popici hratelne kusky, proti Jolanam...

 :) je to mozne, jednu Jolanu som aj isty cas mal, ale vobec si neposmeniem, aky to bol typ a uz ani ako hrala - presnejsie, vtedy pre mna hrala super, teraz si uz ani to "pohodlie" na hmatniku nevybavim Bavím sa skvele
Zaznamenané

Bonifac
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


Bassgitarový mág


« Odpoveď #214 kedy: 02. Marec , 2009, 14:46:32 »

vidno, ze si nezazil eru Jolan. dnesne setove Billa a Kaufland gitary su vazne popici hratelne kusky, proti Jolanam...
na to by som sa pozrel Bavím sa skvele
Zaznamenané

Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #215 kedy: 02. Marec , 2009, 22:12:53 »

ja som videl omnoho hnusnejšie gitary než je táto TIPKOVA "Jolana"  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 23 otázok.