Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 09:17:08
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Struny do 250 skk  (Prečítané 10961 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #45 kedy: 11. Február , 2007, 13:19:38 »

Ak su Darco tie, co si mal na tom Strate, tak pripajam sa - zvuk dovidenia po 3 dnoch a to som na tej gitare hral dokopy asi 6 hodin.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #46 kedy: 11. Február , 2007, 13:49:32 »

Ak su Darco tie, co si mal na tom Strate, tak pripajam sa - zvuk dovidenia po 3 dnoch a to som na tej gitare hral dokopy asi 6 hodin.
hej, presne tie. Tie u mna hrali asi 3 hodiny a potom umreli.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #47 kedy: 11. Február , 2007, 13:55:00 »

ja som mal darco na base, 5 kovu sadu ked som mal este 5 strunku, predavac v made ich chvalil, ze su fajn a nechape, preco stoja vlastne tak malo. ked som ich nahodil, tak zvuk v pohode, velmi rychlo im ale odisiel plechovy nadych, mozno v priebehnu dna dvoch a potom iba blato.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #48 kedy: 11. Február , 2007, 14:51:45 »

ked sa tak nad tym zamyslim, podobnu skusenost s Darcami mam aj ja na akustike. oproti D'Addario alebo Enie Ball stracali zvuk az nechutne rychlo  Bleee
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #49 kedy: 02. Február , 2008, 16:54:45 »

no ja mam teraz D´addaria 9,5, a som spokojny. sice ich nemam s cim porovnavat, su to moje prve struny na elektrike ha ha ha  no a na akustike som mal prve GOR strings, a to bol hnus, vobec sa natom nesmykali prsty sa da povedat. proste take nahovno... potom som kupil nejake SIRIUS, najjemnejsie ake boli tusim 340, stali okolo 160, a bol som s nimi celkom spokojny. inac taka otazka. na elektrike co mam adaria, tak asi po tyzdni vzdy ked nechtom zospodu ked nimi prejdem, ide z nich dole take zlto - hnede svinstvo. treba to davat dole, ci nie?
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #50 kedy: 02. Február , 2008, 18:28:24 »

inac taka otazka. na elektrike co mam adaria, tak asi po tyzdni vzdy ked nechtom zospodu ked nimi prejdem, ide z nich dole take zlto - hnede svinstvo. treba to davat dole, ci nie?
samozrejme ze to davaj dole...vsak ked ides na hajzel, tak si tiez vzdy po velkej potrebe utries prdel... snad sa neurazis Beeee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #51 kedy: 03. Február , 2008, 09:46:45 »

samozrejme ze to davaj dole...vsak ked ides na hajzel, tak si tiez vzdy po velkej potrebe utries prdel... snad sa neurazis Beeee
chapem Beeee len som nevedel co to je. len us som tak praskol strunu  Popiskujem si nj, treba jemnejsie  ha ha ha
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #52 kedy: 11. Február , 2008, 21:50:59 »

urcite tu uz boli spominane Ernie Ballky takze ja sa iba priklonim k nim...spolahlive, lacne, s rockovym zvukom, s dlhou zivotnostou...ale vsetko to aj zavisi od toho na aku gitku to tahas...takze  Na zdravie!
Zaznamenané
Chester
nováčik
*
Príspevkov: 36



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 17. Marec , 2008, 21:29:55 »

Jj ak do 250 tak ernie bally ak mas troska cashu naviac tak by som siel do DR
Zaznamenané

V pohári vína, hľadám človeka
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #54 kedy: 19. Marec , 2008, 22:34:57 »

ja navíjam rotosoundy 9-10 hybrid alebo 10-11 hybrid. spokojnosť. dlho vydržia aj zvuk majú Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #55 kedy: 19. Marec , 2008, 22:49:26 »

ked roto, tak 10-12 to je maso
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.