Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Júl , 2024, 18:39:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Problém s okobercovaním  (Prečítané 3903 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
johny_mt
nováčik
*
Príspevkov: 12


« kedy: 26. Marec , 2008, 20:05:03 »

Noo tak robím si reprobox 2x12 a uz je skoro hotovy len ho treba okobercovať mohol bi mi niekdo poslat link alebo nejaky navod???lebo som to este nikdy nerobil
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #1 kedy: 26. Marec , 2008, 20:08:44 »

aky PRESNE mas problem ? uz si to zacal robit ? alebo to len zacnes robit a dopredu hladas navod ? podla mna taky navod neexistuje - taky navod ma kazdy v srdci  Bavím sa skvele

poradim Ti - chcemopren nechaj 10-15 minut zavadnut, lepsie chyti... moc nad nim nefajci, vetraj... viac ma nenapadne :)
Zaznamenané
johny_mt
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #2 kedy: 26. Marec , 2008, 20:12:42 »

mno este nie lebo neviem ako mam postupovat to viem ako mam lepit ale ako to tam mam dat to neviem myslel som tak ze to si musim kazdu stranu zvlast okobercovat alebo naraz alebo ako a foto ak bi niekdo mal ako robil svoju bednu a ked ju kobercoval tak som myslel
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 26. Marec , 2008, 20:16:45 »

o vyrobe bedne okrem hromady veci tu na fore najdes daco aj tu BOOGIESOUND - vyroba gitarovej bedne

kobercuje sa uz zbuchana bedna. nie jednotlive komponenty ak si to tak myslel
« Posledná zmena: 26. Marec , 2008, 20:18:06 od Locksmith » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #4 kedy: 26. Marec , 2008, 20:17:12 »

presne tak, tych 10 min staci. proste potom, jak to tam nalepis, tak to neodlepis ha ha ha drzi to jak svina a je to potom parada s nim robit. celkovo kobercovanie je nestastne v tom, ze koberec je tvrdy a tazko sa zohyba, takze sa moze stat, ze Ti to na kratkych usekoch bude strasne pnut a odliepat sa( napriklad, ked budes chciet prehnut iba 1cm alebo v rohoch)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #5 kedy: 26. Marec , 2008, 20:19:20 »

kobercovanie je pomerne jednoduche ako som zistil ked sme robili omju bednu. ale efekt je vacsi pri kozenke. ved to uz co je ked pri vysavani nerobim rozdiel medzi kobercom na zemi a mojou bednou...
Zaznamenané
johny_mt
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #6 kedy: 26. Marec , 2008, 20:21:17 »

to viem ze ked bude sbuchana to mi je jasne ale som myslel ze ked uz bude s buchana a v niektorych clankoch som cital ze sa koberec pristreluje spinkami je to dobra vec alebo na pi......u
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #7 kedy: 26. Marec , 2008, 20:24:23 »

to je jedno. moja bedna je napriklad cela oklincekovana :) spinky sa mi zdaju prilis kratke. predsa len koberec ma svoju hrubku a aby to aj drzalo.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #8 kedy: 26. Marec , 2008, 20:27:09 »

to viem ze ked bude sbuchana to mi je jasne ale som myslel ze ked uz bude s buchana a v niektorych clankoch som cital ze sa koberec pristreluje spinkami je to dobra vec alebo na pi......u
Nič nespinkuj,odrež si dostatočne široký pás aby si mohol okraje zahnúť dovnútra,samozrejme aj dostatočne dlhý aby si mal na celý obvod,začni naspodku v strede a chod pekne dookola,ako písal Rasťo,použi chemoprén,najlepšie nanášať špachtľou(moja skúsenosť) na obe plochy po zavädnutí prilepiť,najlepšie zaklepať tupým predmetom ...takto pokračuješ,potom narežeš koberec na rohoch a zahýbaš dovnútra  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 26. Marec , 2008, 20:28:01 od temo » Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
johny_mt
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #9 kedy: 26. Marec , 2008, 20:35:02 »

takze si mam odrezat pas na jej obvod a potom na zvsyne dve strany len zahnem tak nejak?
Zaznamenané
stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #10 kedy: 28. Marec , 2008, 14:34:13 »

prepáčte za OT:

i... moc nad nim nefajci

- toto je dobrá rada. som mal natretú dosť veľkú časť koberca chemoprénom a pre nejaký dôvod som dakde zatavoval koberec, aby sa nepáral - mali ste vidiť tie plamene, čo z toho šľahali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #11 kedy: 28. Marec , 2008, 14:48:09 »

pred tým, než idem kobercovať tak si to poriadne premyslím a hlavne nakreslím  Si píš!!! bedňa sa dá okobercovať bez toho, aby si na nej videľ jeden spoj - bočné steny okobercuješ jedným kusom a spoj dáš na spodnú stranu

asi takto dáko:


predná a zadná stena je zo zvlášť kusov

používam chemopren - ako rastis spomínal treba ho nechať odvetrať a nezabudni poriadne vetrať, keď to budeš lepiť, lebo bude z toho nafetovaný

kobercom žiadne chyby nezakryješ ( jamy, otlčené hrany... ) bude to len horšie
Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.