Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 23:21:47
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metallica, Praha - Stadion Eden, 3. 6. 08  (Prečítané 20452 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #90 kedy: 02. Jún , 2008, 20:09:33 »

aj ja idem zajtra na Machine Head  Som frajer Bavím sa skvele
Zaznamenané

. . .
Dugo
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 02. Jún , 2008, 22:27:57 »

co je to hudobny vkus Huh! Si píš!!! KO**INA na n-tu..kazdy ma vlastny vkus..z toho videa aj tak neni nic rozumet
toto je sladacik od nich
jedno ze steka ppci hudba Som metlak tiez mam rad zeppelin ale obcas ma proste niekto nasere tak si pustim toto dugi Žmurk

nuda jak brno...

mna ked niekto nasere tak si pustim toto:
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #92 kedy: 04. Jún , 2008, 16:46:23 »

no co na to hovorite, pani? podla mna slabota dosiel som asi v polovici machine headu pre komplikacie s cestou, no nepoznam ich ale myslim ze aj keby som poznal tazko by som rozlisil ktore pesnicky hrali, to bol jeden neskutocne prebasovany hrmot, kopak mi mohol oddrbat hlavu, gitaram nebolo rozuiet, spev uz vobec...ked prisla Metallica, MALICKO zlepsenie, ale stale to bolo strasne zle  s tym zvukom, gitaram nerozumiet vobec, solo som pocul tak uvodne vo Fade to Black (kde bicie ani basa takmer nic nehraju) spev som pocul velmi malicko, no po zvukovej stranke podla mna katastrofa...ak mate niekto ine dojmy, dajte vediet, snad to nebolo len miestom kde som stal..ale inak show v pohode, dobry setlist, prekvapili ma pecky ako Ride the Lightning ci Damage INC, a slub ze buduci september pridu zase po vydani noveho albumu  Bravooo  tak snad ten uz 5  ci kolko  rokov slubovany novy album aj dokoncia
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #93 kedy: 04. Jún , 2008, 17:06:05 »

super bolo, taku atmosferu na koncerte dokaze spravit fakt len metallica  Na zdravie!

tailgunner: obavam sa, ze to bolo miestom kde si stal..je sice pravda, ze ten zvuk bol trochu prebasovany a miestami sa to zachlastavalo v basoch, ale inac bol zvuk vyborny..stal som v zadnej casti sektoru statie pri podiu, cca v strede podia a pocul som vsetko krasne  Na zdravie! je sice pravda, ze machine head bol bordel, ale asi je to zamer kapely, kedze aj na CD je to bordel  ha ha ha Zdravíčko

metla zahrala vacsinou stare veci, vytiahli aj nie tak casto hrane skladby...sem tam usli mimo rytmu, ale nejake vyraznejsie chyby som nepostrehol..dokonca som mal dojem, ze james a kirk uz konecne ladia v tych dvojhlasnych pasazach  :) co posledne roky nebolo velmi zvykom..
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #94 kedy: 04. Jún , 2008, 17:43:46 »

no je to mozne ze miestom to bolo, ja som sice nebol pod podiom ale v tom lacnejsom stati ale kaosi vpredu mali podobne reakcie, asi sa bolo treba vycentrovat...ked to ale porovnam s prahou z pred 4 rokov, vyhrava ta z roku 2004..a zeleznice nebudem komentovat, cestou tam meskania a pokazenie vlaku, do vlaku naspat sa nedalo natlacit, jak keby nemohli vypravit jeden vlak navyse...ale nelutujem ze som isile dobra show to bola, trosku so sa cudova ze nezahrai ziaden "new song" ale ked uz tie songy su "new" asi tri roky, uz by im to bolo asi aj blbe  ha ha ha som zvedavy na novy album
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #95 kedy: 04. Jún , 2008, 18:12:23 »

mne sa paradoxne paci tento koncert viac ako praha z pred 4och rokov...ani sam neviem preco..mozno preto, ze toto je cerstvejsie  Na zdravie!
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #96 kedy: 04. Jún , 2008, 19:52:10 »

No takže, machine head no nič moc to nemusim zvuk jeden tlačiaci bordel. Potom tá kapela čo bola ešte pred machine headom som mal pocit že hrali jednu a tú istú pesničku dokola. Metallica, keby som nepoznal Kirkove sóla a nedomýšľal si ako znejú asi by som z toho vela nemal. Spev tiež nebolo sem tam počuť. Ale atmosféra úplne super, až na pár ľudí čo dojdu vo vietnamkách a sandáloch s bielymi ponožkami (pozdravujeme česko  Zdravíčko ) a chytajú nervy ked im náhodou skočíte na nohu  ?§!. . Ale dobre bolo nelutujem  Je to frajer
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #97 kedy: 04. Jún , 2008, 21:18:07 »

kamarat tam bol, akurat s nim pisem, capol Jamesa pred hotelom Maradon ci ako sa bola, bolo to utajovane samozrejme ale oni to nasli, cakali 5 hodin, pokecali s nim, dal im podpisy. Bolo to na TV Prima aj.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #98 kedy: 04. Jún , 2008, 21:28:09 »

jop..kamos tam bol tiez..ze v pohode, take male, neoficialne meet & greet :)
Zaznamenané
jano
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #99 kedy: 04. Jún , 2008, 22:42:06 »

tiez patrim k ludom co boli tymto koncertom nadseny, a s tym zvukom to bolo zrejme tym miestom, ja som stal pod podiom pod tou kamorou vpravo (ak sa pozerate smerom na podium) a zvuk bol dobry, ani nie moc prebasovany akurat obcas kirka trochu menej bolo pocut, ale inak super, zakricali sme si, super atmosfera  Na zdravie!

a co sa tyka setlistu, som velmi spokojny, este by som mozno privital disposable heroes ale inak super + plus co sa tyka toho ako to zahrali, hrali imho o dost lepsie ako minule roky (a tie obcasne chyby im s radostou odpustim) :)

a ako pisal dnes 4oci na inom fore ---> pocas no remorse som mal tiez pocit ze ten stadion zburame  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 04. Jún , 2008, 22:42:56 od jano » Zaznamenané

why so serious?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #100 kedy: 05. Jún , 2008, 10:36:50 »

a ako pisal dnes 4oci na inom fore ---> pocas no remorse som mal tiez pocit ze ten stadion zburame  Bavím sa skvele
ten pocit som mal pocas viacerych skladieb - uz to povestne "die die" pocas creeping death, ked bol aj james prekvapeny reakciou publika, ze nas nemusel k tomu vyzyvat...alebo pecky ako bellz, master, seek, sandman..  Na zdravie! super atmosfera  Som metlak
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #101 kedy: 05. Jún , 2008, 21:12:48 »

report z koncertu je na svete  Zdravíčko

http://www.musicreport.sk/metallica-praha-2008/
Zaznamenané
jano
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #102 kedy: 06. Jún , 2008, 00:07:04 »

ja pridavam este kamosove video, na zaciatku trochu roztrasene, ale potom je to uz fajn

http://youtube.com/watch?v=Fw6S-d9b5cE
« Posledná zmena: 06. Jún , 2008, 00:09:21 od jano » Zaznamenané

why so serious?
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #103 kedy: 06. Jún , 2008, 07:20:27 »

http://boogiesound.blogspot.com/2008/06/report-metallica-pokrstila-metalom-nov.html

reportov je viac:)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 23 otázok.