Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. September , 2024, 17:47:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ukradnuty Boss Micro BR  (Prečítané 1526 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« kedy: 12. December , 2008, 10:01:11 »

zdar, tento rok na jar, niekedy v marci som tocil  v BA v jednom studiu u kamarata a odtial, priamo z rezie mi niekto ukradol v nestrazenom okamihu penazenku s dokladmi, stravenkami a peniazmi v hodnote asi 2000 sk. co bolo ale horsie, prekutral aj vsetky moje veci a ukradol mi take male stvorstopove nahravadlo Boss Micro BR.  Vyzera to takto"
http://www.thomann.de/gb/boss_micro_br.htm

samozrejme som volal hned policiu, ale ked dosli, len skonstatovali, ze ich to mrzi, ale nic sa neda.

(studio sa nachadza v objekte s nazvom "Vernost", teraz uz neviem ako sa vola ta cast BA. V tom baraku su aj restauracie nejake fit centrum a pod. do priestorov studia sa vchadza zo spolocnej chodby a niekto pravdepodobne vyuzil (ak to len nebol niekto zvnutra) ze sa tam pohybovalo vela ludi a nezatvarali dvere. veci som mal v rezii zvukara, ktory tu miestnost nezamykal (nocovali sme tam inak) tak som na to takto pekne doplatil. viem, ze je to uz nejaky cas, ale ak nahodou mate hoijake info, tak sa ozvite. mam od od toho krabicu so serial number a udrbali mi aj gigovu kartu s demonahravkami a tak. proste prijemne nahravanie. zvukar a majitel studia mi samozrejme do dnesneho dna nic nenahradil, ako povodne sluboval.

dik
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.