Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
08. September , 2024, 02:05:55
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: PRS CE  (Prečítané 11401 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #15 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:08:47 »

Velmi rad. Takže asi takto:  Na pol stranke foto gitary zn. XY a k tomu takato recenzia--  gitara ma tvar LP ....blabla, povrcova uprava je červena...,blabla, ma dva snimače HB.....blabla, krk ma 22 pražcov....blabla, trojpolohovy prepinač umiestneny...blabla, hlava sa podoba....blabla, ladiace mechaniky 3+3....blabla, na sucho hra...blabla,gitaru som skušal na aparate....blabla, potom nasledovalo nake zhrnutie plusov /tych bolo viac/ a minusov / ovela menej/, napisane na čo sa gitara hodi-hud žaner, a že v danej cenovej kategorii ...blabla.  Na zdravie!
Ja si neviem predstavit co ine by v recenzii malo byt spomenute, nemyslim si, ze na tieto veci ma nejaky copyright muzikus  :)
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
udry
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:15:31 »

nemyslim si, ze na tieto veci ma nejaky copyright muzikus  :)
Ani ja si to nemyslim.  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #17 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:27:57 »

Velmi rad. Takže asi takto:  Na pol stranke foto gitary zn. XY a k tomu takato recenzia--  gitara ma tvar LP ....blabla, povrcova uprava je červena...,blabla, ma dva snimače HB.....blabla, krk ma 22 pražcov....blabla, trojpolohovy prepinač umiestneny...blabla, hlava sa podoba....blabla, ladiace mechaniky 3+3....blabla, na sucho hra...blabla,gitaru som skušal na aparate....blabla, potom nasledovalo nake zhrnutie plusov /tych bolo viac/ a minusov / ovela menej/, napisane na čo sa gitara hodi-hud žaner, a že v danej cenovej kategorii ...blabla.  Na zdravie!

jasne chapem uz co mas na mysli  Na zdravie!
mas nejaky postreh ako to vylepsit? vem ze je to trochu odveci, ale mozno tu niekto pozera britsky motoristicky magazin Top Gear - su to dost neortodoxne robene testy aut, ktore sa neopieraju o nejake standardne postupy kde sa ukazu vsetky odkladacie prietory a jeden rychly prejazd zakrutou. mne sa ich forma testu auta paci (ajked to vlastne nie je forma), ale neviem ako to preniest napriklad na moje recenzie. otazne ale je, ze ako tie recenzie robit nech z nich nejde pocit ze je to stale ta ista sablona, ponuknut zaroven obraz o nejakych technickych parametroch a napisat to putavo...
Zaznamenané

o-yep sro
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #18 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:31:03 »

Možno takto-americký PRS so šrobovaným krkom?To čo už je za chujovina ;DA ten prepínač,kristové rany,jak na starej jolane.Ale inak to nehrá zle...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #19 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:32:44 »

Možno takto-americký PRS so šrobovaným krkom?To čo už je za chujovina ;DA ten prepínač,kristové rany,jak na starej jolane.Ale inak to nehrá zle...

super, ziadna vata, cista podstata - to je jak taky destilat  Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:34:14 »

Možno takto-americký PRS so šrobovaným krkom?To čo už je za chujovina ;DA ten prepínač,kristové rany,jak na starej jolane.Ale inak to nehrá zle...

nad tymto som presne uvazoval - odkukane prave z top gearu  Bavím sa skvele
asi to vyskusam a uvidim ake budu reakcie na recenziu  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:34:38 »

Tak najputavejsie by boli recenzie typu - tento tyzden som tocil gitary na nove multizanrove CDcko Roba Kazika, ktore pokryva zanre od gypsy jazzu po death metal, tak som sa rozhodol otestovat tuto gitaru, alebo niekto iny hrava s kapelou taky ten moderny punk, tak vezme na koncert na test nejaku variaciu na Pbass od firmy XY a pod.
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #22 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:35:35 »

super, ziadna vata, cista podstata - to je jak taky destilat  Na zdravie!
destilát mi nespomínaj po včerajšku Je mi do plaču
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 18. Apríl , 2009, 14:47:45 »

Aby ste zas moje prispevky nebrali ako že sa snažim dehonestovat pracu recenzenta.To zas nie. Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 23 otázok.