Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 18:16:35
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dunlop EW-95V Mister Cry Baby Wah  (Prečítané 1229 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Fidel TeleCastro
nováčik
*
Príspevkov: 11


Ten co trapi Telecastra


« kedy: 21. Máj , 2009, 10:08:58 »

Uz dlho zvazujem kupu kvakadla a najviac ma zda sa pritahuje zvuk klasiky a la Jimmy Dunlop GCB-95.

Tento pedal EW-95V ma podla vyjadrenia vyrobcu v sebe zvuk GCB-95ky a navyse vo vypnutom rezime funguje aj ako volume pedal.

http://www.jimdunlop.com/index.php?page=products/pip&id=271&pmh=products/p_and_e_detail

A kedze kupa volume pedalu je tiez v mojom zaujme :), zvazujem tuto kombinaciu 2 v jednom. Ma niekto skusenosti? Ako funguje wah, je to zvuk 95ky? Da sa porovnat funkcia volume s tradicnymi volume pedalmi?
Kazda rada dobra…
Zaznamenané

+++fraxinus americana product fan+++
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1 kedy: 21. Máj , 2009, 10:11:45 »

ak to budes mat hned za gitarou, co zrejme vzhladom na kvakadlo budes mat, tak rezim volume pedalu bude mat rovnaky efekt ako volume na gitare
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2 kedy: 21. Máj , 2009, 10:46:37 »

ved na to sa ani nepytal, myslim, ze sa pytal na to, ze ci funkcia volume pedala je v tom WAHu je rovnaka, ako funkcia v samostatnych Volume pedaloch - takze ano, tam by rozdiel byt nemal :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 21. Máj , 2009, 10:53:01 »

ved na to sa ani nepytal, myslim, ze sa pytal na to, ze ci funkcia volume pedala je v tom WAHu je rovnaka, ako funkcia v samostatnych Volume pedaloch - takze ano, tam by rozdiel byt nemal :)
ja len aby mal na mysli aj tento fakt, ze ked chce volume pedal ako volume pedal do slucky, tak nech si kupi zvlast kvakadlo a zvlast volume pedal, lebo rovnaku funckiu dosiahne aj potakom na gitare ak by pouzil ten Wah-volume pedal hned za gitarou :)
« Posledná zmena: 21. Máj , 2009, 10:53:45 od styrioci » Zaznamenané
Fidel TeleCastro
nováčik
*
Príspevkov: 11


Ten co trapi Telecastra


« Odpoveď #4 kedy: 21. Máj , 2009, 12:19:21 »

ja len aby mal na mysli aj tento fakt, ze ked chce volume pedal ako volume pedal do slucky, tak nech si kupi zvlast kvakadlo a zvlast volume pedal, lebo rovnaku funckiu dosiahne aj potakom na gitare ak by pouzil ten Wah-volume pedal hned za gitarou :)
No neviem ako ini gitaristi, ale ja by som chcel pouzivat volume pedal praveze miesto toho tocenia potakom na gitare. :) V podstate mi odpoved ze funguje aj ako volume pedal na polovicu staci. :)
Neodpovedali ste mi ale na druhu cast otazky, ci charakteristika wahu v tomto pedali je totozna/podobna s GCB-95...
Zaznamenané

+++fraxinus americana product fan+++
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #5 kedy: 21. Máj , 2009, 12:36:03 »

myslim, ze podobne to bude, aj ked som ten WAH nemal, ked uz to dunlop vola z casti rovnako tak nevidim problem - ono vacsinou, ked nejaka firma vyvinie obvod, ktory sa osvedci, tak ho stale obmiena dokokola aj ked sa vyrobky volaju inac - takze sa neboj, podla man to bude v pohode  :)
Zaznamenané

Fidel TeleCastro
nováčik
*
Príspevkov: 11


Ten co trapi Telecastra


« Odpoveď #6 kedy: 04. Jún , 2009, 11:36:35 »

Takze,pre uplnost :)
Dunlop EW-95V Mister Cry Baby uz mam doma a som s nim spokojny, splnil moje ocakavanie co sa tyka wah, aj ako volume pedal.
Pridavne Boost tlacitko s potenciometrom volume asi nevyuzijem,aspon nateraz v nom nevidim vyznam.
Zaznamenané

+++fraxinus americana product fan+++
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 23 otázok.