Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
07. Október , 2024, 22:29:05
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Literatura  (Prečítané 1525 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
matoamateur
nováčik
*
Príspevkov: 12



« kedy: 05. September , 2009, 09:44:32 »

zdravim vas. ak nahodou mate niekto k dispozicii nejaku literaturu o elektronkach, a aplikaciach v nf technike, hocico, oskenovane knihy, casaky, zaujimave clanky, teoria atd atd, skuste to sem hodit. Vdaka!
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1 kedy: 05. September , 2009, 11:21:05 »

Neviem toto si cital?
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Elektronky-v-gitarovych-zosilnovacoch~08~cerven~2003/
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/100-let-elektronky~23~leden~2005/
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
matoamateur
nováčik
*
Príspevkov: 12



« Odpoveď #2 kedy: 05. September , 2009, 11:31:29 »

to prve ano, ale viacmenej mi ide o nejake materialy urcene k stavbe. postavil som dva lampove zosiky, hra to bezproblemov, ale zaujalo ma to natolko ze by som sa chcel dostat niekam hlbsie do problematiky lamp. teda skor nejaky knizny material, nieco ako zakladne zapojenia elektroniek ako zosilnovacov + vzorce a odvodenia na vypocty apod.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #3 kedy: 06. September , 2009, 09:10:32 »

Tutok milosisko stiahol do elektronickej formy knizku Verny zvuk ,tak ho oslov nech ti po posle.....uplne najviac najlepsia knizka co som kedy cital...ale iba teoria.
Na zapade sa daju kupit aj lepsie snycle ,ale pice stale su vypradane  Bavím sa skvele ktovie asi preco  Beeee
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 06. September , 2009, 09:53:19 »

http://www.musicreport.sk/lamparen-uvod-a-historia/ - toto je prvy diel, najdi si tam aj zvysnych 6 dielov. Napisal tunajsi makac 4oci. Nieco z toho vyslo aj v Muzikuse.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
matoamateur
nováčik
*
Príspevkov: 12



« Odpoveď #5 kedy: 06. September , 2009, 10:58:16 »

ten serial je super, stiahol som si to vsetko. este keby ta knizka vyssie spomenuta bola, tak parada. nejake materialy doma mam, ale lampy ma dost bavia, a chcem s tym ist na individualnu maturu tohto roku, tak rad si precitam vsetko co bude k dispozicii, resp co najdem. vdaka
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #6 kedy: 06. September , 2009, 17:09:14 »

ten serial je super, stiahol som si to vsetko. este keby ta knizka vyssie spomenuta bola, tak parada. nejake materialy doma mam, ale lampy ma dost bavia, a chcem s tym ist na individualnu maturu tohto roku, tak rad si precitam vsetko co bude k dispozicii, resp co najdem. vdaka
Bavím sa skvele Bavím sa skvele z coho ze to chces maturovat v 21. storoci Huh!  Bavím sa skvele  Bravooo
Zaznamenané
matoamateur
nováčik
*
Príspevkov: 12



« Odpoveď #7 kedy: 06. September , 2009, 17:25:21 »

sak prave, je to o to zaujimavejsie, zvlast ked dnes sa uz aspon na nasej skole ucime o elektronkach len okrajovo.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 23 otázok.