Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
07. Október , 2024, 19:18:20
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: volny zavit na kobylkovom kameni  (Prečítané 1465 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« kedy: 16. Február , 2007, 15:34:37 »

zdravim,mam maly problem..mam graph techove kamene a ako su tie srobiky na nastavenie vysky kamena,tak tie zavity su strasne volne,asi tak ze po 30 sekundach hrania sa jeden srobik uvolni,a tym padom sa struna rozladi..mal som gitaru u roba neusera a on mi do tych zavitov nieco dal,aj to drzalo,lenze po dvoch tyzdnoch sa to zase uvolnuje..probem je ze on si uz nepameta odkial to ma a tak sa obraciam na vas,neviete o nejakom konkretnom pripravku co dat do zavitu aby bol tuhsi?
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. Február , 2007, 15:40:10 »

Prekvapuje ma, ze to robia graphtechove kamene, ktore sa tvaria ze su akoze naj.
Zaznamenané

vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #2 kedy: 16. Február , 2007, 15:42:14 »

ono to je trochu aj v gitare No hanbím sa..
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #3 kedy: 16. Február , 2007, 16:17:08 »

zdravim,mam maly problem..mam graph techove kamene a ako su tie srobiky na nastavenie vysky kamena,tak tie zavity su strasne volne,asi tak ze po 30 sekundach hrania sa jeden srobik uvolni,a tym padom sa struna rozladi..mal som gitaru u roba neusera a on mi do tych zavitov nieco dal,aj to drzalo,lenze po dvoch tyzdnoch sa to zase uvolnuje..probem je ze on si uz nepameta odkial to ma a tak sa obraciam na vas,neviete o nejakom konkretnom pripravku co dat do zavitu aby bol tuhsi?

napis Sivcakovi, on tie kamene predava, tak predpokladam ze ti bude vediet poradit.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #4 kedy: 16. Február , 2007, 19:12:41 »

tazko povedat aku mas silu tlaku struny na saddle ale asi velku ( graphtech neni KOV ale sinteticky grafit!), ja ked som dal  rezal nanovo zavit zliali mi to nieakou tekutinou ako lepidlo ( neviem ako sa to volalo) po vytvrdnuti sa predvrtala pozadovana dierka a cervikom co tam bol nanovo sa narezal zavit ( lebo je to US zavit),( robil mi to jeden gitarar v Nemecku ked som tam hral) hovoril ze to nerobi po prvy krat a bolo to vzdy dobre  Na zdravie!
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 17. Február , 2007, 01:21:17 »

toto riesenie sa ti moze zdat pofiderne, ale nastav vysku a zalej to sekundovym lepidlom, idealne co najlacnejsim - lebo tie zaschynaju bez stycnej plochy. tazke by to malo drzat samo o sebe.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 23 otázok.